Honey33

Regisztráció dátuma: 2017. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Mixa Cold Cream Multi Comfort Kézkrém Kiszáradt és Érzékeny Bőrre

Mixa Cold Cream Multi Comfort Kézkrém Kiszáradt és Érzékeny Bőrre
2020. június 5.

Nagyon jó kis kézkrém, amit ígér, azt teljesíti is. Majdnem csillagos ötöst adnék neki, de az illata borzalmas, másfelől nagyon hamar elfogy a krém (sokat használtam belőle ekcémára hajlamos, száraz bőrömre), és én is csak úgy tudtam kinyerni belőle a maradék anyagot, ahogyan azt egy másik véleményíró is tette, azaz szimplán szétvágtam a tubust. Az illatot/szagot még megbocsátanám, viszont mivel hihetetlen gyorsan elfogyott, így nekem ár/érték arányban nem éri meg...

Maybelline Gigi Hadid Strobing Liquid

Maybelline Gigi Hadid Strobing Liquid
2019. március 27.

Alkalomadtán használtam, de különösebben nem nyűgözött le. Az állaga ugyan finom krémes, viszont felvitelkor nem túl sok minden látszik, mármint egy highlighternek nem is kell, de ennél tényleg alig látható a különbség! Egy iciri-piciri gyöngyházfény felfedezhető ugyan, de ne várjatok tőle túl sokat. Azért két csillagocskát kap tőlem, mert praktikus és szép kis csomagolást kapott a termék és rendkívül krémes, könnyen felvihető.

Too Faced Perfect Eyes Waterproof Eyeliner

Too Faced Perfect Eyes Waterproof Eyeliner
2019. március 5.

Az eddigi legjobb szemceruzám! Masszívan megmarad a szemhéj vonalában, és nem igazán kenődik el, esetleg nagy ritkán nem árt ránézni, de ennél az egynél nem szoktam 5 percenként előkapni a tükrömet. A színe rendkívül mélyen pigmentált. Tényleg gyorsan fogy, ahogy az előző hozzászóló is írta, és nagyon puha a ceruzabél, de ezt leszámítva nincs más hibája, tőlem megkapja a 5*.

W7 Goldibox Eye Color Palette

W7 Goldibox Eye Color Palette
2019. március 5.

A márka legújabb gyöngyszeme. Nagyon szeretem ezt a palettát, főleg nyaranta szoktam használni, mivel van benne néhány csillogó árnyalat (4 db), amelyek kifejezetten arra az időszakra illenek. Szépen pigmentált színek, jól eldolgozható. A csomagolása kissé hosszúkásra sikeredett, egyébként nagyon szép arany színben játszik, igazán csajos kis pakk. :)

W7 Eye Cushions Dreamer Palette

W7 Eye Cushions Dreamer Palette
2019. március 5.

Valóban nagyon különleges a festékek textúrája: elsőre meg is lepődtem, mennyire puha a tapintásuk. Könnyen felvihető. Natúr föld színek vannak a palettában (összesen 6 színárnyalat), a világostól a sötétig. Viszonylag jó minőségű, de olyan 3-4 óra után nem árt, ha lecsekkoljuk, hogy minden alkatrész a szemhéjunkon van-e még. :)

Klara Cosmetics Brow Studio

Klara Cosmetics Brow Studio
2019. március 5.

Rendkívül jó minőségű szemhéjpúder szett. Kevés is elég akár a púdert, akár a viaszt használom. A highlighterrel nagyon szépen ki lehet emelni a szemöldököt, a színek szépen eldolgozhatók. Az ecset is kiváló minőségű. Teljes mértékben meg vagyok elégedve ezzel a márkával, bármikor újra venném.

Tarte Double Duty Beauty Eyeshadow Palette

Tarte Double Duty Beauty Eyeshadow Palette
2019. március 5.

Nagyon szép, kellemes natúr színekkel rendelkező szemfestékpaletta. Felvitelt követően kb. 5-6 órán át megmarad a szemhéjon, nem kenődik el. A paletta belsejében kis tükör is található egy használati útmutatóval. Ecset sajnos nincs hozzá.

Faith In Nature Grapefruit és Narancs Sampon

Faith In Nature Grapefruit és Narancs Sampon
2019. március 4.

Az illata fenomenális, imádom: kellemes citrusos-narancsos. Viszont sajnos egy picit szárít, bár koránt sem annyira, mint a korábbi samponjaim, szóval túlélhető egy kis balzsamozással.

Milk Makeup Natural Dry Shampoo

Milk Makeup Natural Dry Shampoo
2019. március 4.

Lehet, hogy vakegér vagyok, de használatakor nem láttam lényegesebb különbséget a hajamon... Mondhatni ugyanúgy nézett ki előtte, mint utána. Kiszerelése kicsi, táskában könnyen magunkkal cipelhetjük, viszont eléggé drága. Előnye viszont, hogy rendkívül jó illata van, és nem hagy fehéres maradványokat a hajon, ezért kap 2 csillagot. Nem venném újra.

Palmer's Raw Shea Body Lotion

Palmer's Raw Shea Body Lotion
2019. március 2.

Viszonylag híg, de gyorsan beszívódó krém. Az illata kellemes, és a pumpás adagolónak köszönhetően könnyen és gazdaságosan adagolható. Azonban sajnos azt kell mondjam, hogy hidratálás terén nem a legjobban teljesített, legalábbis a téli időszakban nekem sokkal erősebb hatásfokú testápolóra van szükségem, de talán a nyári időszakban megállná a helyét... Nem venném újra, ennél van jobb testápoló is, kevesebbért.