honeybya

Regisztráció dátuma: 2014. április 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. április 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Drunk Elephant Virgin Marula Luxury Facial Oil

Drunk Elephant Virgin Marula Luxury Facial Oil
2020. július 1.

Szuperül hidratál, nem hagy zsíros érzetet, babyfacial maszk után csak úgy itta a bőröm. Kis mintát kaptam belőle, nagyon jó volt elhasználni, az ára miatt egy csillag mínusz.

Drunk Elephant T.L.C. Sukari Babyfacial

Drunk Elephant T.L.C. Sukari Babyfacial
2020. július 1.

Szerintem csodaszer. Nagyon sokat halványított a pigmentfoltjaimon, üde egységes bőrképet eredményez, kár hogy csak amerikában lehet hozzájutni, így ha elfogy nem tudom, honnan fogom beszerezni. Először kicsit csíp,de hamar elmúlik.

By Terry Cellularose Brightening CC Lumi-Serum

By Terry Cellularose Brightening CC Lumi-Serum
2020. június 16.

Az első by terry termékem, sunny flash árnyalatban van meg, de annyira gyönyörű, és micsoda isteni rózsa illata van, nem tolakodó és hamar elillan. Nyárra alapdarab. Közel sincs tökéletes bőröm, de így nyárra simán elég ez egy kis korrektor meg bronzosító. Imádom. Csak ajánlani tudom. És szuperül hidratál.

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter

Charlotte Tilbury Hollywood Flawless Filter
2020. június 16.

Ez valami csoda 🥰 szerelem első láásra,. 4es árnyalatban van meg, olyan gyönyörű egészséges ragyogást ad a bőrnek, nekem nyárra tökéletes egy kis korrektorral.

Image Skincare Vital C Hidratáló A-C-E Szérum

Image Skincare Vital C Hidratáló A-C-E Szérum
2020. május 5.

Imádom, engem ez a kis szérum most megmentett :) annyira brutál száraz volt a bőröm, nem tudtam még szépen kisminkelni sem magam, mert úgy éreztem, mintha egy ráncos banya lennék. De ez a kis cucc feltöltötte a bőröm, a dehidratáltság okozta ráncaim eltüntek, szerintem a pórusaim is szebbek. Ha lehetne 6csillagot adnék, mert a szemkörnyékemet is szépen ápolja.

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder Glow

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder Glow
2020. április 3.

Én is mintát kaptam belőle, de én szeretem hogy csillog. Sajnos nem mindig sikerül kialudni magam, így hiába a jó korrektor még mindig fáradtnak és karikásnak látom a szemem, de tettem fel ebből egy keveset a szemem alá és a csillogásnak köszönhetően sokkal üdébbnek látszattja a tekintetet. Highlighterként is szuper, mert nagyon kis visszafogott. 4 csillagot az ára miatt kap

Ilcsi Körömvirág Olaj

Ilcsi Körömvirág Olaj
2020. február 18.

Isteni finom marcipán illata van, én a tavaszi nyári krémeim dúsítására használom, amelyek télen egy kicsit kevesek lennének önmagukban, de ennek a kis csodaolajnak köszönhetően hideg időben is szuperül hidratálnak. Plusz pont h nem pattanásképző.

Hanae Mori Hanae Mori Parfum

Hanae Mori Hanae Mori Parfum
2020. január 15.

Itt a krémmánián sikerült hozzájutnom, nem lett első szaglásra szerelem, mert egy jóval édesebb, valamint erősebb Chanel beütésű illatra számítottam, plusz kapásból vagy 5öt fújtam magamra, ami barimi sok volt 🤣 Aztán kicsit félre tettem, és miután újra elővettem és csak 1-2-t fújtam magamra, elkezdtem szeretni, annyira jó mikor már párolog és előjön ez a finom vaniliás illat. Szerintem ez az a parfüm, ami nagyon különleges, de nem tolakodó, így hétköznapokra is megfelelő.

Sunday Riley Luna Sleeping Night Szérum

Sunday Riley Luna Sleeping Night Szérum
2020. január 10.

Imádom, nálam abszolút csodaszer. Amióta használom sokkal kevesebb a pattanásom, ha mégis érzem h kijönne egy, kenek rá egy kis mennyiséget és ennyi volt, nem gyullad be, nem lesz heges a bőröm. A pigmentfoltjaimat és a régi patti hegeimet is gyönyörűen elhalványította. Azt hiszem ezentúl mindig lesz egy a szekrényemben. Mini kiszerelést vettem a cultbeautyról, de nagyon kevés kell belőle és nagyon sokáig elég.

Bali Body Bronzing Lotion

Bali Body Bronzing Lotion
2020. január 7.

Ez egy nagyon egyszerűen használható önbarnító, gyorsan szárad, egyáltalán nem hagy foltot még a fehér ruhán sem, kellemes az illata, nyoma sincs a tipikus önbarnító szagnak. Amit nem szerettem benne, hogy lemosható, de emiatt nem fogom lepontozni.