Hoogie

Regisztráció dátuma: 2014. február 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 1.
Bőrprobléma: -

Advance Techniques Hajsűrűség Növelő Öblítést Nem Igénylő Pakolás

Advance Techniques Hajsűrűség Növelő Öblítést Nem Igénylő Pakolás
2018. május 22.

Sziasztok!Akit érdekel egy Szempillaspirál mellé ajándékba adom!!L'oreal Mega Volume Miss Manga spirál mellé!!
Sosem használtam!!

üdv,Hoogie

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2018. február 10.

2018 január : Most festették be december elején a hajamat...az egészet!Sosem gondoltam volna hogy erre adom a fejem,eddig mindig csak melírozva volt.Örülök neki, hogy így döntöttem mert nagyon jól áll nekem ez a sötét lilás-vörös szín.Barnából(nem a legsötétebb,nem szőkés hanem olyan mogyoróbarnánál sokkal sötétebb szürkésbarna haj) ami olyan amit nagyon meguntam és nem látom olyan szépnek, mint korábban..szóval abból lettem lilásvörös
kb ilyen(325 szivecske alatt lévő kép, párducmintás csaj) : https://weheartit.com/entry/147634660 a hajfesték a burgundi vörös árnyalat volt.Nagyon jó döntés volt!Elégedett vagyok!

február:
Update : Kopik...2 hónappal a festés után alig látni hogy lilásvörös a hajam...legalábbis úgy látom hogy kopik....most tanakodok hogy menjek e fodrászhoz vagy csak később....kicsit zavar hogy a tövénél már nő le a hajam....azt hittem jobb ez a festék...most fessem be az egészet valami más vörösre vagy hasonló árnyalatra??? Kezdetben nagyon tetszett a színeredmény és jobban látható is volt...élénk..az elején kirakott 5 csillag helyett kap 1 et...

Avon Far Away

Avon Far Away
2018. január 30.

Egy időben nagyon szerettem és odáig voltam érte főleg az üveggel megjelenéseért...Ma már utálom,ne haragudjatok,de ez nekem túl bódító túl édeskés cukorsokk....egyáltalán nem visszafogott illat.Nem tetszik már és mikor megvolt akkor sem volt tartós illat számomra...2 csillag mert amúgy jól néz ki de ezen kívül semmi jót nem tudok róla mondani.

NYX Stay Matte But Not Flat Alapozó

NYX Stay Matte But Not Flat Alapozó
2018. január 22.

Világos a bőröm, az eladó és én is két árnyalat között vacilláltunk,végül a sötétebb Creamy Natural névre hallgató árnyalatra szavaztam és ő is.Őszintén szólva meglepődtem azon hogy milyen jó és sokáig bírja olyan 6 órát teljesen jól kibír, de 10-et már kopással átfényléssel.Jó alapozó, szépen fed, mattít.Viszont amit tapasztaltaltam az az hogy kicsit viszketett egy idő után tőle a bőröm, úgy éreztem nem kap levegőt, mintha túl sok lenne rajta az alapozóból, ami nem igaz, mert keveset tettem belőle de azt szépen el tudtam dolgozni egyenletesen.ÍÍAztán ez a viszkető érzés elmúlt...ez a felkenés után 2 órával volt kb.Ennek nem örültem, de azért nem őrült módjára viszketett/vakaróztam csak úgy érzetem hogy viszket és meg kell vakarnom....A parabén nem jó hogy benne van, ezt nem is tudtam, nem örülök...Egyébként több mint 10 órát, olyan 12-13 órát volt rajtam ez az alapozó és még akkor is volt ahol ugyanolyan maradt mint az elején.Csak néhány helyen kopott meg illetve fénylett át.Nem érzem maszkosnak, szép egyenletes bőrszínt biztosított.A parabén és a kis viszketés miatt -1 csillag.Viszont maradok a Douglas Makeup alapozójánál azután is...de azért lehet hogy beszerzek még mellé egy márkásabb mondjuk Lancome vagy Estee Lauder vagy Clarins(nagyon jó márka az alapozóját ajánlotta a sminktanárom, én is erre szavaznék) alapozót. Nem a legjobb ez a Nyx-es de örülök hogy kipróbáltam.Később még lehet hogy updatelek!

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2018. január 21.

Nagyon nagyon igen!Imádom az illatát a kinézetét az állaga is jó, és használ is hajamnak, nagyon puha lesz tőle selymes és szerintem a hajvégekre nagyon jó hatással van.Persze a töredezést szerintem kb semmi nem állathatja meg vagy fordíthatja vissza....de az hogy puha és fényes a hajam tőle és olyan élettel teli ez fantasztikus!Karácsonyra kaptam és azóta használtam már párszor...most növesztem a hajamat és szeretném megfelelően ápolni ezért pl sokszor nem szárítom meg a hajamat csak felül a tővénél vagy még ott se az úgy még jobb és használom rá ezt meg jó kis samponokat és nagyon szép a hajam most.Illetve ami ritka nálam, hogy akár 3 napig is bírja mosás nélkül pedig nekem elég hamar zsírosodik a hajam amugy 2 naponta mosok hajat de mostanság 3. Örülök hogy ezt kaptam ajándékba.Nem tudom hol kapni de majd kiderítem majd megkérdezem a tesómat hogy hol vette.5 csillag imádom!

Beyoncé Heat Rush Parfüm Spray

Beyoncé Heat Rush Parfüm Spray
2018. január 21.

Szeretem az illatát olyan üde kicsit fanyar, de friss!Nem lett a kedvencem de azért használtam párszor már. Más illatokat használok, más illat úgy érzem jobban passzol hozzám.Meg az öltözködési stílusomhoz.4 csillag mert mást használok és ugye ez egy parfüm spray tehát nem eau de parfüm kategóriájú és tartósságú! Ezt inkább sportolókon képzelném el vagy egy irodai aktakukacoz titkárnőhöz.....Ha valakit érdekel nálam eladó egy ilyen parfüm spray 1000 Ft-ért.Még ide nem töltöttem fel, de lehet hogy ezt hamarosan pótolom.

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2018. január 21.

Egyszer próbáltam akkor a spirál ívelt, hosszú szempillákat eredményezett.Göndörít is ezért is tetszik.Viszont más spirált használok még nem tértem rá erre, mivel a másik spirálnak más a keféje és az nagyon tetszik, illetve azt szoktam meg.4 csillag mert most van ami ennél jobb.Ha valakit érdekel nálam eladó egy ilyen spirál.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2018. január 21.

Szeretem a Max Factor termékeit, a lipfinity folyákony rúzsok nagyon jók, meg a pirosító is jó lehet, az a terracottás többféle szín egyberakva... illetve a szempillaspirálok alapozók!Egyszer használtam ilyen púder, csak kipróbáltam és tetszett a vég eredmény, jól mattított, szépen fixálta az alapozómat ami kicsit sötétebb volt ennél a púdernél így ez világosította.Jó pár órát kibír!Ha valakit érdekel eladó egy ilyen púder ez a Creme Puff a 05-ös Transculent árnyalatban!A profilomnál megtalálható!

Flormar Flash Baked Eyeshadow

Flormar Flash Baked Eyeshadow
2018. január 19.

Nagyon jó, szép színekben van,pigmentált szemhéj púder. Nekem a 05-össze VioletReflections árnyalat van meg ami egy középlila szín kicsit szatén nem matt árnyalat.Elèg esett vagyok vele.

Douglas 12H Alapozó

Douglas 12H Alapozó
2018. január 2.

Nekem ez bevált, szeretem,főleg mert szép végeredményt érek el vele.A Kryolan porpúderével tökéletes!Nem vettem észre hogy kopna, persze azért ha bulizni megyek nem tart örökké a fedése, de egész jól fed.Most szeretnék venni még egy alapozót ami jól, az Esteé Lauder-es alapozót is néztem azt a Double Wear-t vagy mit, meg Artdeco vagy Guerlain Givenchy, Lancome... nem tudom melyiket venném és melyik válna be, de ez a Douglas-es most fog elfogyni és kéne egy szuper alapozó, a smink tanárom a Mac-et a Clinique-t meg a Maybelline Affinitone-t ajánlotta.Maybelline-ből volt is. Nem tudom nekem milyen a bőröm, de zsíros biztos nem.Az arcom néha száraz akkor lehet hogy az... :P Szóval tetszett ez az alapozó, lehet hogy újra veszem.Ami még jó tulajdonsága, hogy használom már egy ideje így sokáig elég volt és a bőröm egyenletes fedésű színű lesz mindenhol illetve, nem lesz kiütéses és nem szárítja könnyű viselni, nem nehezíti el a bőrömet, nincs maszkos hatása!4 csillag, mert ennél viztos van klasszisokkal jobb. Ja igen és amugy matt finish-t tudok elérni ha még lepúderezem is!