Hopi

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset

Essence Precíz Szemhéjtus Ecset
2018. február 18.

Az enyém lilas-rózsaszín, nem zöld, de ettől függetlenül ugyan az. Akciósan csaptam le rá a Rossmannban kétszáz-valahány forintért és kimondottan jó befektetés volt. Szépen lehet vele dolgozni, vékony és vastagabb vonalat is lehet vele húzni. Jobb, mint a L'oréal saját ecsete, amit a tégelyes tushoz adnak.

Old Spice Hawkridge Deo Stift

Old Spice Hawkridge Deo Stift
2018. február 12.

Már a második tubust használom és eddig halogattam a vélemény írást, mert én magam sem tudtam, hogy mit is gondoljak róla. Az illata kellemes, kókuszra hajazó, rajtam egyáltalán nem férfias, inkább teljesen semleges. Néha napközben is érzem az illatát, de nem zavar be a parfümömbe.
Hatását tekintve... teljesen egyet értek az előttem szóló Roka-val: hol működik, hol nem, de többször igen, mint ahányszor nem. Alapvetően így a teli időszakban egész jól megfelel, csak keményebb/stresszesebb napokon adja fel idő előtt, de sokszor kiszámíthatatlan. Nyáron néhányszor befürödtem vele, akkor félre is raktam őszig.
Alapvetően tetszik, hogy alumínium mentes, es cserében jó illatú és egész tartós is, de azert nehez helyzetekben nem feltétlen mérnem rábízni magam, olyankor a biztonság kedvéért mást használok inkább.

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2018. február 9.

Douglasban vásárlás mellé kaptam belőle egy kis mintát, próbaképpen többször is magamra fújtam már, de valahogy sosem érzem azt, hogy ez az én illatom lenne. Egyáltalán nem zavaró, és nem is rossz illat, egyszerűen csak nem illik hozzám. Jobban kedvelem az orientalisan-vaniliasan édes illatokat, ez pedig inkább csak virágos. Az illata alapján egyébként inkább egy 30 feletti nőn tudnám igazan elképzelni. Kifinomult illat, de nem szexi és csábító, nem játékos.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2018. február 6.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg, mert ekcémás, télen könnyen kiszáradós kezem van.
Az tény, hogy nagyon érdekes állaga van, fehér, sűrű, viaszos krém, ezért legcélszerűbb este, lefekvés előtt bekenni.
Két használat után teljesen rendbe tette a kezemet.
Mindennapi használat mellett olyanok a kezeim, mint amilyenek évek óta nem voltak: puhák, selymesek, se felrepedt bőr, se vérzés és az ekcémámat sem engedi kijönni. A legnagyobb mínuszokban sem hagyta a kezem kiszaradni es berepedezni.
Azt hiszem ez a tubus kihuzza tel vegeig, nyaron pedig nincs szuksegem ilyen érős ápolásra, de amint elfogy és hidegre fordul az idő újra fogom venni!
Remélem sokáig gyártják még.

Up: természetesen ujravettem. Már több tubussal elhasználtam belőle, mindig van itthon belőle. Télen elengedhetetlen számomra. Plusz, mikor nagyon ki van száradva a szám és egyik csoda ajakapolom sem segít, akkor elalvás előtt nemcsak a kezemet, hanem a számat is bekenem vele és reggelre pihe-puhák lesznek azok is.

Isana Herzenswärme Sweet Feelings Folyékony Szappan

Isana Herzenswärme Sweet Feelings Folyékony Szappan
2018. február 6.

A balea utántöltőit szeretem, ezért gondoltam adok ennek is egy esélyt. Sajnos nem volt jó ötlet, mert az illata sajnos egyáltalán nem tetszik. Sem cseresznyére, sem sütire nem emlékeztet. A színe valóban nem túl szép, kicsit mézre hajaz, de végül is számomra a szappan színe teljesen lényegtelen, nekem a legfontosabb az illata, ami, mint már említettem nekem nem tetszik. Tisztítani jól tisztít, ebből a szempontból nincs vele baj. Nem baj, hogy limitált, mert biztos nem venném újra.

Imperity Gourmet Vie Perfume Hair Mask

Imperity Gourmet Vie Perfume Hair Mask
2018. február 4.

Karácsonyra kaptam meg a nagy kiszerelést. Minden hajmosasnal használom, szereti a hajam, de semmivel sem nyújt többet, mint bármely más, általam eddig próbált hajmaszk. Sokkal jobb mondjuk, mint a samponja (az számomra hasznalhatatlan) de nem hiszem, hogy vennék magamnak, ha elfogy.
Az illata pedig... nekem egyáltalán nem tetszik, kifejezetten zavar és irritál. Legalább már tudom, hogy La vie est belle-t sose vegyek magamnak :)

Imperity Gourmet Vie Argán Olajos és Keratinos Sampon

Imperity Gourmet Vie Argán Olajos és Keratinos Sampon
2018. február 4.

Ajándékba kaptam a maszkjával együtt. Ez utóbbi nem rossz, a sampon viszont... egy használat után úgy voltam vele, hogy soha többet nem szeretném használni(még jó, hogy az egyliteres kiszerelés került hozzám...). Mosás után zsíros maradt a hajam, egyáltalán nem éreztem tisztának és ez nagyon dühített, mert más samponjaimmal ez nem szokott előfordulni. Az illata pedig egyáltalán nem tetszik, túl erős és engem kifejezetten irritál.
Ez a sampon max arra volt jó, hogy tudjam: La vie est belle parfümöt sose vegyek.

Catrice Camouflage Cream

Catrice Camouflage Cream
2018. február 4.

A zöldet már hónapok óta birtoklom. Eleinte csak a piros foltjaimra kentem, de néha olyan vörös az egész fejem, hogy száraz beauty blenderrel egy vékony réteget felviszek szinte az egész arcomra. Utána megy rá az alapozó és az eredmény egyszerűen tökéletes. Nulla pirosság, csak egységes színű arcbőr.

G napokon megvettem a rózsaszínt is, az meg tesztelés alatt áll, arról majd később írok véleményt.

Update a rózsaszínről: elvileg eltünteti a sötét karikákat. A valóságban ugyan úgy megmaradnak a karikák, csak ettől a krémtől egy kicsit más árnyalatuk lesz. Úgy vettem eszre, hogy a ráncokba beleül, ezért rétegezni egyáltalán nem lehet, egy rétegben pedig szinte semmit sem csinál. Nem igazan nyúlok érte, néha adok neki egy esélyt, hátha, de hiába... nem lesz jobb. A sötét karikáimmal eddig semmilyen általam próbált korrektor nem tudott megbirkózni.

Zöld: 5 csillag
Rozsaszin: 2 csillag

Átlagban így nálam egy hármast érnek kb.

Vollaré Cosmetics Pro Oil Hair Serum Argán Olaj

Vollaré Cosmetics Pro Oil Hair Serum Argán Olaj
2018. február 4.

Fodraszkellekesnel vettem még valamikor tavaly tavasszal, vagy nyáron. Jó árban van, bár a kiszerelés elég kicsi. Elég hamar elhasználtam, a hajam szinte szippantotta magába. Ha túl sokat használsz egyszerre száraz hajon akkor nem szívja be rendesen, viszont hajmosás előtt/közben alkalmazva nagyon jól működik. Szerettem, valószínűleg újra fogom venni

Mizon Black Snail All In One Cream

Mizon Black Snail All In One Cream
2018. február 1.

Megvan már egy ideje, de eddig valamiért még nem véleményeztem. Nagyon szépek az összetevői. Én alapvetően megelőzés, anti-aging hatás miatt vettem meg, így egyelőre 23 évesen nem tudom, hogy hasznal-e, de reménykedem benne. Néha használom, néha elfelejtem, de amikor felkenem a bőröm pikk-pakk beszippantja, nem hagy maga után ragacsos érzetet, lehet rá hidratálót is kenni vagy egyből csak az alapozót is akár. Néha elég a hidratáló hatása önmagában, de a bőröm sokszor igényel ennél többet is. Persze ez inkább szérum, mintsem hidratáló krém, szóval ez nem meglepő. Krémes kinézete van, de az állaga nagyon lágy, vizes érzetű. A sima all in one-nal összehasonlítva azonban sokkal inkább a krémes vonalon mozog.
A hegeimet nem halványította,a pórusaimmal szerintem semmit sem csinál, de ettől függetlenül szeretem. Szerintem hosszú távon jót tesz a bőrnek, ha az ember kenegeti bajt nem csinál vele :) tőlem megkapja az öt csillagot.

Megjegyeznem, hogy a sima all in one sokkal népszerűbb itt KM-en, pedig ebben sokkal több hasznos összetevő található. Én használtam már mindkettőt, érzetre ugyan az, de ez talán jobbat tesz a bőrnek. Érdemes kipróbálni.