hopiheD

Regisztráció dátuma: 2018. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló

Balea Aqua Golyós Szemkörnyékápoló
2020. február 12.

Korábban nem használtam szemkörnyék ápolót, úgyhogy nagyon hasonlítani nem tudom. Kellemes felkenni, ár - érték arányban szerintem bőven jó.

Nivea Expert Hidratáló Sminkalap

Nivea Expert Hidratáló Sminkalap
2020. február 12.

Nivea makeup-starter után váltottam erre, mert azt már nem lehet kapni. Gyors reggeli sminknél jól jön, hogy gyorsan beszívódik, hamar lehet rá dolgozni. A negatívum, hogy ha túl sokat kenek fel, akkor darabokban pereg le az arcomról.

Fa Frozen Joghurt Pfirsich Tusfürdő

Fa Frozen Joghurt Pfirsich Tusfürdő
2018. május 1.

Nagyon sajnálom, hogy limitált kiadás volt. Én imádom az illatát, amikor még lehetett kapni, mindenhol megvettem az összeset ami volt, de már csak 3 maradt. Várom, hogy esetleg visszahozzák :)

CV Cadea Vera Young <25 Antibakteriális Sminklemosó Kendő

CV Cadea Vera Young <25 Antibakteriális Sminklemosó Kendő
2018. január 29.

A kicsi, utazós csomagolást vettem, a kendők nekem kb használhatatlanul kicsik és szárazak is. Minimális sminket se tudok leszedni egy kendővel, és nagyon szárít is.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Kakaóvajjal

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Kakaóvajjal
2018. január 10.

Nem szeretem ha sokáig érzem a krémet a bőrömön, gondoltam majd ez megoldja a problémát. De sajnos nem. Használat után alig lehet lemosni, egy fura réteget hagy a bőrön, ami nagyon zavar. Ennyi erővel sima testápolót is használhatok, és az jobban is hidratál. Az illata viszont nagyon jó.

Helia-D Hidratáló Arctisztító Kendő Gyógynövény Kivonatokkal

Helia-D Hidratáló Arctisztító Kendő Gyógynövény Kivonatokkal
2018. január 9.

Elég száraz. Utazáshoz vittem amikor nem volt más, de nagyon kellett dörzsölni, hogy valami eredménye legyen. A vége a kukában landolt.

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Védő Rózsa Kivonattal

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Védő Rózsa Kivonattal
2018. január 9.

Kezdetben nagyon szerettem. Már legalább a harmadik dobozzal használom, viszont most, télen kevésnek bizonyul. Rendszeres használata mellett is száraz a bőröm. Tavasszal valószínűleg visszatérek hozzá.

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2018. január 9.

Kapkodós reggeleken is ideális. Felkenem és szinte azonnal mehet rá a smink. Már a harmadik dobozzal használom.

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Arclemosó Tej (régi)

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Arclemosó Tej (régi)
2018. január 9.

A micellás vízzel ellentétben ez leszedi a sminket és hidratál is.

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás
2018. január 9.

Jól hidratál, de nekem 5 perc után már nincs mit letörölni, mindent beszív a bőröm. Utána napokig érzem a hatását, így elég heti kétszer használnom.