horireni

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Jeffree Star Jawbreaker Palette

Jeffree Star Jawbreaker Palette
2019. november 13.

Amíg jó idő volt, rengeteget használtam. Gyönyörű színek, egy álom velük dolgozni. Soha nem gondoltam volna, hogy pl narancssárga árnyalatokat fogok viselni magamon, de kipróbáltam és nagyon tetszett! A pasztell rózsaszín,pasztell lila,és a selymes csillogós rózsaszín hármasát imádom, egyszerű szép smink, színes, de mégsem hivalkodó. Odavagyok ezért a JSC palettáért is.

Jeffree Star Cosmetics Alien Palette

Jeffree Star Cosmetics Alien Palette
2019. november 13.

A kedvenc őszi palettám! Nagyon fura színek, még csak hasonlóim sincsenek más palettáimban. Hideg árnyalatok, féltem is ettől kicsit, de kár volt. A matt színek csodásan kombinálhatóak, iszonyú könnyen satírozhatóak-eggyé válik a bőrrel, nagyon szépen mutat. Amint írták a csajok előttem, száraz ecsettel is olyat ütnek a csillámos színek hogy elájulsz. Nagyon minőségi cucc, megérte az árát. Nekem már néhány hónapja megvan, elég sokszor nyúlok hozzá.

Jeffree Star Cosmetics Shane Dawson × Jeffree Star Conspiracy Palette

Jeffree Star Cosmetics Shane Dawson × Jeffree Star Conspiracy Palette
2019. november 13.

Nem tudom hogy' kezdjem... Jeffreenek köszönhetem azt, hogy bátrabban kezdtem el szemsminkeket készíteni, színeket használni. Megvan a Blood Sugar, a Thirsty, az Alien és a Jawbreaker paletta is. És az a durva, hogy rengeteget használom őket. A legbrutálabb színeket is lehet úgy használni, hogy akár egy sima hétköznapi munkanapra be tudjam illeszteni a sminkembe. Ezt a palettát is beszereztem természetesen nem maradhatott ki a kollekciómból. Néhány napja használom és már minden színbe bele nyúltam. Elképesztő, hogy mennyire passzolnak egymáshoz és mennyire kihasználható színek-ami elsőre nem így tűnt nekem. A formula a szokásos JSC minőség, nagyon könnyen eldolgozható, nagyon pici mennyiségeket kell az ecsetre felvenni. Láttam néhány videót a palettáról és volt olyan ahol mondták, hogy mennyire porzik hú meg há. Hát, ha állat módra túrkálsz a színekben akkor lehet. Éppenhogy finoman meg kell csak érinteni és gyönyörűen felveszi a pigmenteket én így nem tapasztaltam porzást. Neutrális sminkek is készíthetőek vele, "pop of color" smink is, illetve 2 perc alatt füstös szem. Én imádom és jelenleg ha 1 csak Jeffree palettám lehetne, akkor ezt választanám. Világos bőrű vagyok, kék szemű és szőke hajú, nekem az összes szín kivétel nélkül teli találat. Minden forintot megért.

Prada Candy

Prada Candy
2019. október 17.

Teljesen egyetértek Anett0721-el. Mindig is féltem ettől a parfümtől, pont a neve miatt. És egyszercsak kaptam egy rendelésem mellé egy kis fújós mintát belőle és kipróbáltam...elállt a szavam! Be is szereztem egy nagy kiszerelést belőle és azóta is elválaszthatatlanok vagyunk. Nagyon kifinomult, elegáns illat. Az ősz-tél egyik kedvence lett, alig vártam a hűvösebb időt, hogy használhassam.

Guerlain Mon Guerlain

Guerlain Mon Guerlain
2019. október 17.

Nagyon emlékeztet a CK Euphoria-ra, de valahogy kifinomultabbnak, kevésbé tolakodónak érzem. Nekem ez az egyik kedvenc parfümöm hidegebb időkben. Egész nap szagolgatom a csuklómat, vezetés közben is van hogy azon kapom magam hogy szaglászom :D
Nem szeretem a vattacukros nagyon édes illatokat, ez is édes de valami fantasztikus kifinomult, nőies, elegáns illat. Az 50 ml-s változata 32.000 ft, de most a notinon féláron sikerült beszerezni.
1 fújás egész nap kitart, a ruhán meg több napig érezni. Őszi-téli illat inkább, de egy-egy elvetemült napomon egy nyári estén is szívesen használnám.

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser
2019. június 6.

Nem gondoltam volna hogy egy krémes állagú lemosóra van szüksége a bőrömnek, eddig jobban preferáltam a habzó lemosókat. Foreoval használom, a sminket nagyon szépen leszedi, tisztának de nem "nyikorgósnak" érzem a bőröm utána. Én tisztítás után rajta hagyom az arcomon a lemosót amíg lezuhanyzom és a legvégén mosom le az arcomról. Második flakonnál tartok, kerestem olcsóbb alternatívákat, de eddig nem találtam olyat ami felér hozzá. A szememet nem csípi, nagyon kellemes érzés használat közben és után is, nem húzódik a bőröm zuhanyzás után és nem kiabál hidratálásért.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. június 6.

Nem tetszik... nekem is csípi a szemem. A sminket nekem nem igazán szedi le, foreora szoktam nyomizni belőle, de dupla annyit kell rányomni mint a PC-s lemosómból. Lehet hogy az drágább, de nem csípi a szemem, és tök jól leszedi a sminket, illetve foreoval nagyon jól működik. A párom elhasználja, de nem vesszük újra. Az összetevők miatt tetszett meg, illetve kerestem egy olcsóbb alternatívát a PC-s lemosóra. Nem jött be.

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum
2019. június 6.

Kis deluxe mintákkal kezdtem, majd mikor a harmadikat is elhasználtam beruháztam egy nagy kiszerelésre. Nemsoká elfogy, esténként használom arcra, nyakra illetve dekoltázsra 6 hónapot bírt, már megjött az utánpótlás. Nagyon szeretem, nem túl nehéz, de mégsem vízszerű állag, beszippantja a bőröm pikk-pakk. Nekem nem okozott pattanásokat, szemkörnyékre is használom, teljesen jól hidratálja azt a területet is. G&G Apad után és G&G HA light előtt használom. Nagyon bevált.
A kiszerelése megváltozott, már nem tubusos hanem ilyen kinyomós, nekem nagyon bejön!

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2019. június 6.

Évek óta használom alapozó alá, illetve akkor is ha nem sminkelek. Nagyon szeretem, nem irritál, nem sápaszt és tök szépen mattítja az arcom nap közben. Nem szeretném leváltani nem tudom hányszor vettem már újra. Szemkörnyékre is használom, a szemem érzékeny, de azt sem bántja.

Jeffree Star Cosmetics Star Family Box Set

Jeffree Star Cosmetics Star Family Box Set
2018. május 28.

Update:
Divát is beszereztem... gyönyörű, hordható rózsaszín, arany fénnyel, nagyon nagyon szép. Hétköznapokra is hordható, munkában is viseltem már. Kicsit sűrűbb állaga van, mint a többi Jeffree rúzsomnak, viszont talán még kényelmesebb viselni, szinte azt merném mondani hogy hidratál. Melegszendvicsezés után is ugyanolyan szép, mint reggel mikor felkentem. Nagy nagy szerelem.

Nathan árnyalat van meg a kollekcióból... gyönyörű hétköznapi szín , de azért feltűnő is. Formula ugyanolyan mint ahogy azt megszokhattuk, észre sem veszem hogy viselem, nem szárít, egyenletesen fed. Diva-val szemeztem, talán nyárra beszerzem ;)

Egyetértek minden szavaddal kedves alycethetyger. Karácsonykor én a Redrum árnyalatot viseltem, és majdnem sírtam az örömtől, hogy ebéd-vacsi után is milyen szépen mutattak az ajkaim.