horireni

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Jeffree Star Cosmetics Blood Sugar Palette

Jeffree Star Cosmetics Blood Sugar Palette
2018. április 16.

Kicsit félve rendeltem meg az "erős" színek miatt. Hogy fogom tudni kihasználni világos bőrömön? Hogy fogok kinézni piros szemhéjpúderrel? De mégis valahogy annyira tetszett az egész összeállítás, hogy megleptem magam vele.
Azóta mióta megvan, mindennap használom. Iszonyatosan jók ezek a színek, nagyon finoman is lehet velük bánni. Úristen és a kék szememhez!! Vibrál a tekintetem tőle! Az összes színbe belenyúltam már, elképesztő milyen gyönyörű, pigmentált púderek kerültek bele. Egy kincs, sminkes asztalom éke.

Összességében:
-nagyon jól kihasználható (hétköznapra/irodába/alkalomra)
-gyönyörűséges, különleges színek
-brutál tartós
-szuper pigmentált
-egymással könnyen eldolgozható színek
-a fehér az konkrétan FEHÉR, nem úgy mint a többi palettámban
-nagy mennyiség, egy életre elég lesz

Első Jeffree palettám nálam betalált, megérte az árát!

Jouer x Jeffree Star Sweet Tooth Long-Wear Lip Topper

Jouer x Jeffree Star Sweet Tooth Long-Wear Lip Topper
2018. április 4.

Önmagában nem biztos hogy használnám hétköznapra, talán nyáron - túl csillámos :)
Viszont JSC folyékony rúzsain álomszép!!! A csillámok valahogy beleolvadnak az alapszínbe és inkább fényes lesz a hatás. Örülök, hogy megvettem, a folyékony rúzs tartósságából nem veszít, bár evést még nem próbáltam vele.

Jeffree Star Cosmetics Velour Lip Scrub

Jeffree Star Cosmetics Velour Lip Scrub
2018. április 4.

Rúzsozás előtt mindig használom, az epres van meg, nagyon kellemes illata van, nem szárítja agyon a szám és tényleg azt teszi amire kitalálták. Sokkal szebben mutatnak a folyékony rúzsaim ha előtte használom.
Ha elfogy, biztosan újraveszem.

Jeffree Star Cosmetics x Manny MUA Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Cosmetics x Manny MUA Velour Liquid Lipstick
2018. április 4.

Mindkét szín nagyon szexi szerintem :D várom az alkalmat hogy használjam őket, mert egyik sem hétköznapi viselet. Gyönyörűek, szuper pigmentáltak imádom őket (is).

Jeffree Star Cosmetics Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Cosmetics Velour Liquid Lipstick
2018. április 4.

Már sok árnyalat tulajdonosa vagyok...várom az alkalmat hogy használhassam őket! Ez az a rúzs amit nem kell 10 percenként nézni, hogy jaj nem csúszott el? Jaj vajon lejött evésnél és az államon van a fele? :D
Magabiztosan használom őket, kellemes viselet, és gyönyörű színek! Párom ha tudja hogy ezt viselem, nem kérdezi meg hogy puszi után az ő szája is rúzsos lesz-e :)
Az egyetlen baj az, hogyha tetszik a formula és a színek, mindennap fel fogsz menni a Beautybay-re és meg fogod nézni melyik szín került már újra raktárra...:D

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2018. április 4.

Egy ideje nem használtam alapozót, csak a PC nappali színezett hidratálóját (amit imádok), de néha mikor erősebben sminkeltem, vagy élénkebb rúzst használtam, hiányzott az alapozó. Nem akartam erős fedést, csak egységes bőrképet és egészséges színt. Ez az alapozó pont erre jó. Egységes bőrkép, nem természetellenes szín, szép matt, de nem az a vakolatszerű... Hétköznap a PC hidratálóval együtt használom összekeverve, amikor erősebb sminket dobok fel, akkor csak az alapozót. Nagyon fini illata van, nem fénylik át a homlokomnál, és nem okozott pattikat vagy mitesszereket.
Újravevős!

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza
2018. április 4.

4 db árnyalat van meg belőle, és nagyon szeretem. A kedvencem a "magic dessert" árnyalat, ez a mindennapi viseletem. Nagyon kellemes, krémes, nem szárít, evés ivást bírja. Ennyi pénzért nagyon megéri, de többet is adnék érte nekem tetszik.

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2015. október 24.

Másodjára vettem újra, fantasztikusan jó! Szépen kiemeli a pillákat, hangsúlyos lesz tőle a szemem, tudom hogy napközben nem kell nézegetnem hogy nem kenődött-e el, vagy hogy nem-e pergett a szemem alá. Imádom, egyenként festi be a pilláimat, az egyébként egyenes szempillámat szépen íveli. Jelenleg befejeztem a kísérletezést, ennél maradok. :)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. október 24.

A legjobb arclemosó amit valaha használtam! Szépen tisztít, nem okoz irritációt, a szemsminket is kíméletesen eltávolítja. Nagyon sokáig elég, nekem fél év alatt fogyott el 1 flakonnal, mindennapi használat mellett. 3x vettem újra. Barátnőmnek ajánlottam, ő is azóta ezt használja. Nyáron a párom bőrét is àt szoktam vele törölgetni, szereti, jól esik neki.

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2015. október 24.

Könnyű alapozót kerestem, ami természetes hatást biztosít. Nincs szükségem magas fedésre, inkább egységesítésre, illetve arra hogy életteli legyen a bőröm. Bababőrt csinál, én a Kell a púder! blenderét használom hozzá vagy simán az ujjaimmal viszem fel. Nem kopik, nem színeződik el, 14 óra munka után is szép az arcom a tükörben. Vízzel nem jön le, nem lesz foltos. 3x vettem újra, imádom, bátran használom bármilyen alkalomra. A tág pórusaimat szépen elfedi és nem lesz tőle mitesszerem. A garnier micellás vizével távolítom el, általában 2 vattakorong kell hozzá. Ajánlom!