horireni

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Avon Color Trend Wild Things Ajakrúzs

Avon Color Trend Wild Things Ajakrúzs
2013. október 18.

A barátnőm lepett meg a Lioness rúzzsal, nekem nagyon tetszik. Olyan selymes fénye van, szerintem elég tartós, mint a többi. Eléggé erős a szám színe, kb egy max 2 árnyalatot halványít rajta, de így pont jó, füstös szemhez és tusvonalhoz is szeretem. Ő az én nude rúzsom. 5*

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény
2013. szeptember 19.

Na, hát ezen az akción felbuzdulva elindultam 350 ft-tal a zsebemben (így garantáltan nem csábulok el :D ) beszaladtam a Rossmann-ba, és ott voltak sorban a szájfények előttem. Az akció csak két árnyalatra a 01 és a 08-asra érvényes. Én amúgy is a 01-esért indultam, úgyhogy örültem, na lássuk...egy darab árválkodott belőle, gyorsan le is kaptam! :D A kocsiba pattanva rögtön kipróbáltam, elsőre nem tetszett, de valahogy beszívja az ajkam és így már jó, szép babarózsaszín. Tetszik hogy nem csillámos, hanem fényes és meglepő mennyire tartós és ennek ellenére nagyon jól ápol! Lehet, hogy teljes áron is meg fogom majd venni, mivel a többi szín is tetszik.

Miss Sporty Hollywood Szájfény

Miss Sporty Hollywood Szájfény
2013. szeptember 18.

Egy barátnőmtől kaptam egy rózsaszín csillámosat, "Malibu Beach" árnyalatban. Az ajándékokhoz mindig pozitívan állok, tetszik a színe, én szeretem benne a csillámokat, egy kissé ragacsos, tartóssága olyan közepes. Teljes áron nem, de akciósan simán vennék magamnak.

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)

Balea Tisztító Maszk Cinkkel (régi)
2013. augusztus 29.

Nekem teljesen pozitív a véleményem erről a maszkról.
1. Nagyon olcsó és nekem sokáig elég, csakis a tág pórusaimra használom(amik mellesleg már alig láthatóak)
2. A kiszerelésével sincsen problémám, egy kiürült Neogranormonos tégelybe nyomom
3. A pórusaimat tartósan húzza össze, heti 1x használom és egyre egyenletesebb a bőröm
4. Nem szárít
5. Könnyen lemosható
= 5* :)
U.i.: Köszi ezt is KM!

Rossmann Styling Gel Super Strong

Rossmann Styling Gel Super Strong
2013. augusztus 27.

A párom nagyon szereti, olcsó, sokáig elég és betartja amit ígér.
Mostanában én is használom a szemöldökömre: megformázom az avonos szemceruzával(a kefés végűvel), majd alkalmazom a zselét egy kimosott spirál keféjével(avon supershock, jó sűrűek és puhák a szálai), majd a végén matt barna púderrel átmegyek rajta egy ferde végű ecsettel-kivéve ha mindennapi natúr sminket készítek. A nap végén sincsenek huncut félreálló szálak! :) 5*

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2013. augusztus 27.

Mindennap használom az arcomra, megnyugtatja a bőröm és nem leszek tőle mitesszeres vagy pattanásos. (A Hélia-D BB krémjét is beszívódás után simán fel tudom vinni az ujjaimmal.) Szúnyogcsípésre nagyon jól bevált, illetve borotválkozás után ezzel mindig bekenem a lábam és nem lesz irritált.
1300 ft körül van, már hónapok óta használom és szerintem kb félig lehet.
Biztosan újraveszem!

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2013. július 22.

Minden hajmosás után használom, nedves hajra. 1 pumpálásnyi adagot használok a lapockámig érő hajamra. Összedörzsölöm a tenyeremben majd a hajvégekre felviszem, és úgy simítom össze a maradékkal mintha copfba lenne a hajam. Így elkerülöm a hajtöveimet-nuku zsírosodás, viszont a száraz részeket- ami már nagyon kevés van kb. 2 hónap használat után, az üveg szinte majdnem tele- nagyon jól hidratálja. A hajam szárítás után finom illatú, selymes és fényes lesz.
Újra fogom vásárolni! 5*

Caola Kamillás Hintőpor (régi)

Caola Kamillás Hintőpor (régi)
2013. június 28.

Én a boxkesztyűmbe vettem, hogy felszívja a nedvességet. Edzés után, vagy inkább másnap reggel szórok bele, és a kezemmel eloszlatom benne. Erre a célra ennyi pénzért, teljesen megérte, jól funkcionál.

Lora 3 Részes Szemhéjfesték

Lora 3 Részes Szemhéjfesték
2013. június 21.

A barna kiszerelés van meg, szépen építhető, fényes színek! Nekem bevált!:)
Van hogy csak a legvilágosabb színt használom és szép natúr sminket kapok, viszont a sötétebbekkel kombinálva meg igéző szemeket!:) Én mindig megállok a Lora sminkeknél és általában landol is valami a kosárban!
Up.: Múltkor beszereztem a kék triót is, nagyon tetszenek a színei. Avon szemhéjalappal iszonyat tartósak és nem is hullott sminkelés közben.

Essential All Cover Stick Korrektor

Essential All Cover Stick Korrektor
2013. június 4.

A barátnőmnek rendeltem, honey beige árnyalatban. Nagyon sötét karikái vannak a szeme alatt, gondoltam ez hátha segít. Nagyon meglepődtünk az eredményen,főleg ő. Azt mondta eddig még semmi nem fedte el ilyen szépen a karikáit.Egész tartós is, az ő száraz bőrén. Ujjal viszi fel alapozás után. Én bizti tennék rá púdert hogy tartósabbá tegyem.