horireni

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2013. május 24.

A tégelyes változatát használtam, de egy darabig ezt is gondoltam bemásolom ide, hátha hasznos lesz valakinek: Én nagyon nagy hálával tartozom ennek a krémnek. A hátamon nagyon sok volt a pattanás utáni folt, heg, de most már kb 2 hónap használat után alig láthatóak. Az arcomra is használom, a kissé tág pórusaimat remekül összehúzza és nem engedi, hogy összegyűljön benne a piszok. A homlokomra is kenem smink alá vékony rétegben, azt is simává varázsolja. Nekem bármilyen sebet pikk pakk összehúz, gyorsabban gyógyul. Ráadásul én egy fél tubust használom már hónapok óta és még mindig sok van benne(mamával elfeleztük). 5*

Neogranormon Baba Védőkrém

Neogranormon Baba Védőkrém

Garnier Pure Active Mitesszer Eltávolító Bőrradír

Garnier Pure Active Mitesszer Eltávolító Bőrradír
2013. május 24.

A barátnőmnek teljesen eltüntette a mitesszereit kb 2éve , nagyjából 3hónap használat után, és azóta is olyan szép az arca. :) Én nem próbáltam, ezért 4*
Tuti ki fogom próbálni:)

Nagyjából 1 hónapja vettem meg, elfogyott arcradírom pótlására. Ééés nagyon nagyon nagy hálával tartozom ennek a kencének. Előre is elnézést az ömlengésért, de évek óta küzdök és az utóbbi időben megtaláltam azokat a krémeket amik segítettek nekem a bőröm széppé tételében. 1 hónap használat után a homlokom totál sima, az arcomon nagyon tágak voltak a pórusaim és ahogy begyűltek (állandóan) ilyen dudorokká váltak(az államon is ugyanezek a dudorok)--->ezek megszűntek és a pórusaim összezsugorodtak. A dudorokat ezelőtt kinyomni sem tudtam, de a radír használatával voltak amik maguktól "lehámlottak"/kitisztultak, amik nagyobbak voltak azokat közvetlen a használata után könnyedén ki tudtam nyomni. Szerencsére nem gyűltek újra vissza.Reggel felébredve egyből az arcomhoz nyúlok és sima...tök sima!!!!3 napig reggel és este is használtam, most már csak esténként használom. Az orromon lévő mitesszereket is halványította. 2. a hátam... a pattanás utáni foltokat hegeket szépen halványítja, már ott sem jön ki pattanás, erre a funkcióra is napi 1x használom, utána pedig bekenem neogranormonnal(aminek szintén hálás lehetek). Bocsi lányok, hogy hosszú lett, de tényleg nagyon boldog vagyok. Nekem ez csodaszer a javából!:) "Ki törődik velem?" 5*

Clinique Happy For Men

Clinique Happy For Men
2013. május 17.

Nálunk édesapám használja, bárkin megérzem egyből ő jut eszembe, persze senkin nem olyan fini-mini mint a drága apukámon. :)Én teljesen vele azonosítóm, olyan vidám, kacér, fitt és fiatalos mint ő.<3 :)
(Régebben mikor nála aludtam, mindig elkértem tőle egy pólóját, amit gondosan befújt és azzal aludtam...:D ) A nő szemével nézve nekem iszonyatosan csábító illat.

JutaVit Apotheke Solar Naptej

JutaVit Apotheke Solar Naptej
2013. május 16.

A párom a munkahelyéről kapja, nekünk az 50 faktoros van meg. Nagyon szeretjük a könnyen beszívódó formuláját ,a kellemes illatát és a hatékonyságát!:) Szépen le lehet barnulni a használata mellett, annak ellenére hogy igyekszem kerülni a tűző napot,és hogy nem süttetem magam órákig.

Sleek Face Form Blush Pirosító

Sleek Face Form Blush Pirosító
2013. május 8.

Sziasztok!:)
Pixie pink árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Iszonyat szép rózsaszín, rajtam úgy hat mintha természetesen lennék kipirulva. Elég egyszer-egyszer belemártani az ecsetet és pontosan elég. Ha erősebben pirosítom ki magam akkor sem eredményez bohóc külsőt, hanem szexiset. Nagyon tetszik a csomagolása nem szívesen "dobom" bele a neszesszerembe. Tartós, egyenletesen kopik. Szerintem nagyon sokáig elég lesz, hisz még nem is látszik rajta hogy használtam volna. :)
Biztosan újraveszem! Szemezek még a Rose Golddal is...:$

NYC Kohl Szemceruza

NYC Kohl Szemceruza
2013. május 8.

Szükségem volt egy fehér szemceruzára, ez épp akciós volt 370 ft. Pure white névre hallgat, krémes a formulája nem karcol, vízvonalra, ill. szemöldök alá használom, nekem bevált, nem kopott le, fürdés után is ott volt a vízvonalamon, bár már megkopva, vagyis inkább halványodva. Ennyi pénzért nekem teljesen megérte. Örömmel használom szinte mindennap, mert nem irritál és frissebbnek hat a tekintetem. 5*

e.l.f. Essential Folyékony Alapozóecset

e.l.f. Essential Folyékony Alapozóecset
2013. május 6.

Nagyon szuper!:D Nem számítottam arra , hogy ilyen kellemes lesz használni! A Hélia-d BB krémjét is nagyon szépen fel lehet vele vinni, bár azt én inkább kézzel szeretem. Az alapozót nagyon jól eldolgozza, sokkal szebb a végeredmény. A szemem alatti karikákra (szerencsére elég halványak) color trendes korrektorból húzok egy-egy csíkot, és ezzel az ecsettel oszlatom el. Így nem gyűrődik össze; olyan mintha nem lenne ott semmi, mégis üde lesz az arcom.
Nem bánom hogy megrendeltem nagyon megérte az árát!

Caola Kamillás Folyékony Szappan Utántöltő

Caola Kamillás Folyékony Szappan Utántöltő
2013. április 14.

Teljesen átlagos folyékony szappan, valóban nem szárít és jól tisztít. Bár jobban szeretem a DM-ben kapható utántöltőket, mert ezért az árért abból 500 ml-t kapok. :)

Bruno Banani Magic Woman EDT

Bruno Banani Magic Woman EDT
2013. április 4.

A páromtól kaptam még régebben szülinapomra. Még mindig van benne valamennyi, néha megkívánom igazi jó kedvű, csajos illat. Bár hamar elillan az illata, addig amíg érezni fantasztikus :)