horireni

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2013. április 4.

Nagyon-nagyon imádtam a legjobb ajakápoló volt amit valaha használtam, inkább éjjeli regenerálásra; míg a húgom meg nem kaparintotta és az egészet szét nem trancsírozta.. :D

FLP Aloe Moisturizing Lotion

FLP Aloe Moisturizing Lotion
2013. április 4.

Sminklemosásra használtam néha, meg néha arckrémnek(amit az összetevők láttán többet biztosan nem fogok). Borotválkozás után megnyugtatta a bőröm. Nem egy nagy durranás, vannak sokkal jobbak, sokkal olcsóbban, parabének nélkül ...

FLP Aloe Heat Lotion

FLP Aloe Heat Lotion
2013. április 4.

A páromnak megzúzódott a karja, anyu bekente neki és végre tudott aludni. Ha neki tetszett akkor biztos jó, mert eléggé finnyás.... :)

FLP Marine Mask

FLP Marine Mask
2013. április 4.

Nagyon szuper! Nem használom rendszeresen de amikor igen, kész megújulás! Babapopsi sima, kipihent arc, élmény utána sminkelni vagy csicsikálni. :)
Úgy érzem sose fogy el, remek termék. 5*

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2013. április 4.

Anyu mindenre használta! Külsőleg is belsőleg is! Nagyon imádta! Most elfogyott, egyenlőre nem volt alkalom újra venni, de azt mondta nem hiányozhat!
Sebekre, torokfájára, fogfájásra, kiütésekre,leégésre, szúnyogcsípésre...sorolhatnám, de előttem mindent leírtak a többiek! :)
Hiába drága, sokáig elég és sok mindent helyettesít!5*

FLP Aloe Propoliszos Krém

FLP Aloe Propoliszos Krém
2013. április 4.

Nekem sokat segített a hátamon, patis időszakában. Néha sminklemosásra is használtam, illetve kiszáradt kezekre.
A -1*-ot az árának küldöm! :)

Caola Körömlakklemosó

Caola Körömlakklemosó
2013. április 4.

Azt az ígéretét miszerint alaposan eltávolítja, betartja. De hogy azt nem kíméletesen teszi az is biztos...
Nehezen akar elfogyni, de kidobni akkor sem fogom.

Dettol Tápláló Kézmosgél

Dettol Tápláló Kézmosgél
2013. április 4.

Nagyon finom illatú, krémes, nem szárít. Bárhonnan hazaérek mindig ezt használom, hogy eltávolítsam a bacikat. Picit gyorsan fogy, bár a lila testvére még gyorsabban, az 4 nap alatt elfogyott, pedig csak ketten használtuk és egy nyomásnyit.
-1* az összetevőknek és annak hogy gyorsan fogy.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2013. április 3.

Halihó! Pár hete vettem akciósan a Rossman-ban-460 ft-. Alapvetően hosszú és mondhatni dús szempilláim vannak, de egyenesen előre néznek!:D Ez a spirál a legjobban dúsító amit eddig használtam! Gyakorlatilag egyenként választja szét a pilláimat! Megemelni megemeli, de nem tartósan, így kombinálom a Maybelline one by one spirálommal, így göndör és tutira szétválasztott pillákat kapok végeredményül!
Árban verhetetlen, és számomra dúsításban is, tutira újraveszem!!<3
Puszi!!:)

Frissítés: Kifogyott a One by one, így vettem a Lovely mellé egy NYC Show time nevű spirált,éppen akciós volt. A kettő kombinálásával nálam garantált a műszempilla hatás! Már többen is megkérdezték: műszempilla? Én meg magamban gondoltam, hogy ezt a hatást kevesebb mint 2000 ft-ból értem el és ráadásul egész nap göndörek a pilláim, nem pereg nálam egy kicsit sem. Az nyc+lovely kombó tökéletesen kiegészíti egymást! Ha elfogynak ugyanezeket fogom megvenni. :)

Clean & Clear Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír

Clean & Clear  Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír
2013. április 2.

Ez volt az első bőrradírom évekkel ezelőtt. Akkor azt hittem hogy jó , persze visszagondolva semmi különleges. Kellemes volt használni, de ennyi.