horireni

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

e.l.f. Essential Szemhéjecset

e.l.f. Essential Szemhéjecset
2013. március 26.

Sziasztok! Nekem sem hullik a szőre, én nagyon imádom! Könnyen felveszi a szemhéjpúdereket, és szépen fel tudom őket vinni a szemhéjamra. Nagyon puha az ecset, kellemes használni. A pénztárcám pedig szintén oda van érte/értük. :)

e.l.f. Essential Ecset Apró Hajlatok Sminkelésére

e.l.f. Essential Ecset Apró Hajlatok Sminkelésére
2013. március 26.

Semmi szőrhullás, kellemes használat. Highlighterekhez használom elsősorban, az alsó pillatőhöz, és néha korrektor felviteléhez. Nagyon szeretem! :)
Nekem nagyon beváltak az elf ecsetei, legalábbis az a 4 amit megvettem. :) Nagyon ajánlom olyan csajoknak , akik el akarnak kezdeni szép szemsminkeket készíteni; szerintem erre kiváló ez a minőség.

e.l.f. Essential Precíz Sminkecset

e.l.f. Essential Precíz Sminkecset
2013. március 26.

Nagyon szuper!! :D Nem hullik a szőre, pihe-puha, arra jó amire kitalálták, nagyon szeretem!!

e.l.f. Essential Ívelt Sminkecset

e.l.f. Essential Ívelt Sminkecset

Sziasztok!
Nekem nagyon bevált! Mélyítővonal , illetve a külső V kialakítására használom! Nagyon jó puha, nem hullik, pénztárcabarát. Nem vagyok profi sminkes, nekem itthoni használatra tökéletes, és attól még hogy igen olcsó, gyönyörű , tartós sminkeket tudok vele/velük készíteni. Egy szó mint száz, nekem nagyon beváltak az elf ecsetei, legalábbis az a 4 amit megvettem. :) Nagyon ajánlom olyan csajoknak , akik el akarnak kezdeni szép szemsminkeket készíteni; szerintem erre kiváló ez a minőség.

David Beckham Signature

David Beckham Signature
2013. március 26.

A párom kedvence, na meg az enyém is!:) Ez is huncut illat mint az Essence, csak ez édeskésebb. Egész nap érezni az illatát mégis elég 2 fújás.

David Beckham The Essence

David Beckham The Essence
2013. március 26.

Ez nálam az igazi férfi illata, ha a párom ezt magára fújja egyszerűen nem tudok neki ellenállni, képes vagyok egyfolytában szaglászni! :)
Fürdés után is érzem rajta, mindig mondom neki, hogy saját felelősségre használja, mert ha én ezt megérzem.... :D

Kallos Love Folyékony Szemhéjtus

Kallos Love Folyékony Szemhéjtus
2013. március 25.

Anyu használta több mint egy évig, sajna most elfogyott neki, de eddig nem találtam sehol, pedig meg szeretném őt lepni. Ha családi összejövetel volt mindig ezzel húzta ki a szemét, de olyan profin!:D Nagyon tartós, nem mosódik el, gyönyörű a színe és egyáltalán nem szárad be. Mindig ki akartam próbálni, de mindig elfelejtettem. Ha most beszerzek neki egyet tuti kipróbálom! Nem tudom mennyire tudna megbirkózni a rejtett+olajos szemhéjammal...
De amit eddig láttam belőle az 5*

Frissítés: EZ a tus olajálló!!:D:D Ezentúl csak ezt fogom venni 540 ft!! Kb. harmadik használatra megtanultam bánni az ecsettel, szuperszép, szupertartós, vékony vagy vastag vonal nem számít!!! IMÁDOM! Szerintem a Manhattan tusom elő sem veszem többet!:)

Frissítés 2: Muszáj visszajönnöm és írnom róla, mert egyszerűen fantasztikus! Több mint 10 órát volt a szememen és az alsó szempillák tövét és kihúztam vele, semmi maszat, semmi kopás, az áttáncolt sírva nevetős buli után is úgy volt ahogy délután hagytam. Nem is értem miért csak néhány vélemény van ennél a terméknél, miért nem legalább 200db 5*-gal?! :)

Dermofil Paszta

Dermofil Paszta
2013. március 24.

Én is nagyon szeretem! Ha látom hogy ki fog jönni egy pati rögtön bekenem és mindig visszahúzódik. Pakolásként is szoktam használni mikor úgy van, és friss lesz tőle a bőröm. A hátamra is jó hatással van ha előjön valami.
Ha elfogy biztosan újraveszem!

NYC Show Time Volumizing Szempillaspirál

NYC Show Time Volumizing Szempillaspirál
2013. március 24.

Sziasztok! Én is beszereztem egyet akciósan a Rossmannban. A sárga Lovely spirállal együtt használom és a hatás brutáljó!!:) Remekül kiegészítik egymást! Míg a Lovely iszonyú jól szétválaszt és göndörít, ez hosszít és éjfekete. Végre a nap végén és göndörek maradnak a pilláim! Szóval nekem a kettő együtt a tuti.
+ nem pereg , és könnyű lemosni! :)

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó
2013. március 24.

Ez az első szemsmink alapozóm, csak azért vettem meg mert akciós volt és mert mindig ki szerettem volna próbálni. Előtte simán csak bepúderoztam a szemhéjam, ami nagyon nagyon olajos. Nem vártam ettől a terméktől túl sokat, de egész jól bírja! Kevésbe gyűrődnek rajta a színek, egyébként sokszor csak magában használom, mert tetszik a színe! :) A legjobban eddig a folyékony supershockkal volt tartós, reggeltől estig egy csík sem keletkezett! Mondjuk nekem alap nélkül is iszonyat tartós ez a folyékony szemhéjfesték! Nyáron nagy melegben is! Azon merengtem, lehet hogy folyékony szemhéjalapokat kellene kipróbálnom, hátha az is olyan jól bírná...vagy kellene gyártani egy supershockos szemhéjfestéket mondjuk bőrszínben!:P
Összességében folyamatosan tesztelem, mert jó kis bázis-tetszik az állaga, színe, hatása-, elhasználom, de nem fogom újravenni.

Update: +1* , nagyon szuper!!:D 10 órán át bírta egy csík nélkül! Füstös lila szemeket készítettem magamnak a barátnőm születésnapjára, amit 4-től 2-ig ünnepeltünk, és tökéletes volt a sminkem az áttáncolt este után is. Lehet hogy kipróbálok más milyet, de az tuti hogy ha nem válik be, ezt fogom újravenni! Iszonyat kellemes csalódás! :)