horireni

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Avon Solutions Freshest Pure Frissítő Tonik

Avon Solutions Freshest Pure Frissítő Tonik
2013. március 13.

Akciósan szereztem be én is 450 ft körül. Nagyon finom illata van, iszonyú jól frissít és kíméletesen tisztít. Én nagyon megszerettem, már néhány hete használom,napi 2x és alig fogyott belőle, + nem okozott patikat. Remélem ha elfogy újra akcióban lesz, de az is lehet hogy megvenném teljes áron. Meglepően jó termék az Avontól!

Essence Púderecset

Essence Púderecset
2013. március 11.

A párom lepett meg vele nőnapra, az essence mattító áttetsző púderével együtt. Nagyon puha, pont annyit vesz fel amennyi kell. Szép finishe lesz vele a sminkemnek. Pirosításra is kiváló, természetesebb lesz a végeredmény! Kedvenc<3

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2013. március 11.

Nagyon szuper!!! Én is a Hélia-D BB-jéhez használom és nagyon bevált! Valóban áttetsző!
A páromtól kaptam nőnapra az Essence púderecsettel együtt! :) Nagyon tetszik biztosan újraveszem! A smink kap ezzel egy plusz löketet vagy nem is tudom, szebb lesz a végeredmény! <3 5*

Nivea Intimo Double Effect Intim Lemosó

Nivea Intimo Double Effect Intim Lemosó
2013. március 10.

Nagyon jó, finom az illata, a borotválkozásnál is jó, de mi jobban szeretjük a sima változatot! :)
Frissítés: Pár napja ezzel mosakodtam és rögtön ahogy megtörölköztem iszonyúan elkezdtem viszketni..kb 4 napig tartott és kiderült ettől volt... többet tuti nem használom...

Avon Habfürdő Gyöngyvirágillattal

Avon Habfürdő Gyöngyvirágillattal
2013. március 10.

A húgom és én iszonyúan viszketünk tőle....
Up.: Helyesbítek, csak a hugom viszket, neki mindene, viszont én a Nivea Intimo-tól viszkettem szinte rögtön mosakodás után...
Így +2 csillag.

Kallos Love Kétfázisú Szemfesték Lemosó

Kallos Love Kétfázisú Szemfesték Lemosó
2013. március 5.

Sziasztok! 340 ft-ért szereztem be egy kallos tussal-540 ft- együtt( ami örök szerelem lett<3). Nagyon könnyen leszedi a szemfestéket, kellemes a használata, irritációt nem okozott, én nagyon megszerettem!

Gillette Satin Care Borotvazselé Floral Passion

Gillette Satin Care Borotvazselé Floral Passion
2013. március 3.

Karira kaptam, nagyon szeretem, nagyon fincsi az illata, még parfümnek is tetszene!:) Nem pirosodtam ki a használata után, és siklik rajta a borotva!

Avon Szemöldökceruza és Szemöldökformázó Kefe

Avon Szemöldökceruza és Szemöldökformázó Kefe
2013. március 3.

Nagyon szupiii! Pontosan illik a szemöldököm színéhez, nagyon tartós ha kopik is akkor is diszkréten! A keféje szépen rendbe szedi a kósza szálakat! Tuti újraveszem, bár sokáig elég lesz!:)

Avon Color Trend Szemhéjfesték-Szett

Avon Color Trend Szemhéjfesték-Szett
2013. március 3.

Talán tavaly, valami iszonyú csábító áron jutottam hozzá mindkettőhöz. Nekem kb 10 perc után már semmi nem volt belőle a szemhéjamon!:D Highlighternek jó a két palettából a fehér szín, meg anyu az egyik barna színt nagyon szereti neki sokáig fennmarad. Egyébként, hogy ne menjen kárba a tesóimat szoktam vele kisminkelni, mikor kérik hogy csinosítsam ki őket. Tök jó mert mire vége a játéknak már le is kopik:D

Garnier Pure 3in1 Arclemosó

Garnier Pure 3in1 Arclemosó
2013. március 1.

Barátnőm próbálta, neki a mitik elleni sokkal hatásosabb volt. Azt mondja ez nagyon szárította és gyakorlatilag semmi hatása nem volt.