horireni

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Béres Szépségvitamin +Q10

Béres Szépségvitamin +Q10
2013. március 1.

Hali! Én több mint 4 hónapja szedem. Amiket tapasztaltam: a körmöm megerősödött iszonyat gyorsan nő, van egy csomó babahajam, kevesebb hajam hullik ki, mint eddig. De amire nem számítottam: az arcom iszonyat gyönyörű lett! A homlokom tele volt mitikkel meg pattikkal, de eltűntek! Azt tapasztaltam , mikor elkezdtem szedni hogy hirtelen pattanásosabb lettem, aztán egyre múltak-múltak, egyszercsak eltűntek. Már csak napi 1x szedem reggel, mert este mással pótolom a B- vitaminokat. Az étvágyam iszonyat megnőtt tőle több mint 2 kilót híztam, aminek nagyon nagyon örülök. Eredetileg a hajam miatt kezdtem el szedni, de amit az arcommal művelt az hihetetlen. Már csak BB krémet használok, a Héliát, és ha lehet ezt mondani attól még szebb lett az arcom.
Pozitívum ebben a vitaminban hogy LAKTÓZMENTES! :) Ez miatt gyakorlatilag csak ezt kezdhettem el szedni, de azt sem tudom mikor fogom azt mondani hogy na most nem veszek.! :) Nagyon ajánlom!

Lovely Disco Make Up Set

Lovely Disco Make Up Set
2013. február 21.

Sziasztok! Nekem a lilás összeállítás van meg, és nagyon szeretem! A legvilágosabb nálam a legtartósabb, reggel tettem a szemzugomba, és még éjfélkor is ugyanolyan szépen ott volt, mikor hazaértem. A többi szín is elég tartós, nekem tetszenek, nagyon szép fényes színek. Még tavaly vettem a szalagavatómra és az egész napos herce-hurcát kibírta.

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2013. február 19.

Sziasztok! Már megvettem és kipróbáltam, szuper nekem nem kukacosodik, egyenlőre imádom! Belenézek a tükörbe és annyira tetszik az egységes, egészséges bőr látványa! A fedése tökéletes, a tág pórusaimat szépen elfedi, mégis, mintha semmit sem viselnék! Az illata és az állaga is nagyon tetszik! És a pici lyuk amiből kijön, enged arra következtetni hogy kis adagokban dolgozzunk -én ujjal,ütögető mozdulatokkal,és így is rétegezem,ahol kell-, és hogy kevés is elég a szép eredményhez! Eddig minden alapozóból a legvilágosabbat választottam, de ebből a normált. Itt egy link amin összehasonlítások alapján kiderül, hogy ebből a normál árnyalat, megegyezik a Garnier BB-jének a light árnyalatával!! Nekem ez segített a döntésben! Megosztom veletek hátha nektek is segít (aki még nem vett esetleg:) )
Ja és nagyon szépen mattít!!Baba arcom lett!:)
Imádom az első BB krémem :] 5* <3

Frissítés: Ma reggel, ahogy a tükörbe néztem a következőt láttam: Sima bőrfelszín, sehol egy pati, sokkal kevésbé tág pórusok- mondom, basszus nem mostam le? De lemostam, csakhogy kb. 1 hét alatt rengeteget javított a bőröm állapotán! Nem is nyúltam azóta az alapozómhoz! A párom azóta mondja nekem mióta használom, hogy milyen szép a bőröd! Meg hogy meddig aludtál hogy ilyen kipihent vagy?És lemosás után is jön és nézi meg simizi, hogy jaj de szép...igen ő tudja mennyit szenvedtem a .... ..... pattanásokkal.
Ja és a Nivea aqua effect hidratáló nappalijával perfect. :)
Puszi nektek.<3 :)

bebe Young Care Classic Ajakápoló

bebe Young Care Classic Ajakápoló
2013. február 16.

Nem volt pénzem Labellora, ezért ezt választottam. Nagyon kellemeset csalódtam, jó az illata, tartós a számon, nagyon jól hidratál! A rúzsaimmal is tök jól tudom használni és nekem kb. 3hónap alatt fogyott el, pedig minden nap legalább 3x használtam. Már megvettem a 2. adagot is! :]

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém

Nivea Aqua Effect Hidratáló Nappali Arckrém
2013. február 14.

Már több mint 2 hónapja használom, nappalra és éjszakára egyaránt. Kombinált bőröm van, de nekem tökéletesen bevált. Imádom az illatát, nagyon könnyű kis krém. Most fog elfogyni, de az utóbbi időben a párom is használta. Nekem nem okozott pattanásokat, sőt szebb a bőröm mióta használom, már megvettem a kövi adagot is!:) kb.1600 ft a dm-ben, és ebben a kis aranyos tégelyben 50ml cucc van!! Nekem plusz pont benne a fényvédő. Ez a kedvenc arckrémem, illetve smink alapom. A Hélia-D BB krémjével is teljesen jól elvannak! 5*

Stoko Stokolan Kézkrém

Stoko Stokolan Kézkrém
2013. február 12.

A párom használja, mikor hámlik a nózija, ezzel keni be. :) Én a kezemre használtam és jó volt, az illata is finom.
Up.: Egyre többször használom a kezemre, nagyon jól bánik vele, mikor ki van száradva.

Balea Tusfürdő Füge- és Csokoládéillattal

Balea Tusfürdő Füge- és Csokoládéillattal
2013. január 21.

Már bánom hogy vásárlás előtt nem szagoltam meg, mert nekem iszonyat büdös , a gyomrom felfordult a szagától és egy csomó ideig lehetett érezni a bőrömön.. fúj... viszont a szagát leszámítva nagyon krémes meg hát, hosszan tartó "fincsi" illattal rendelkezik, nem a termék hibája hogy szerintem büdös.

Nivea Volume Sensation Dúsító Hajhab

Nivea Volume Sensation Dúsító Hajhab
2012. december 12.

Tényleg dúsít! Én hajszárítás előtt mindig hajhabozok, így kevésbé zsírosodik és védi a hajamat a hőtől! Én szeretem, és főleg az illatát!:)

Labello Hydro Care Ajakápoló SPF15

Labello Hydro Care Ajakápoló SPF15
2012. december 12.

Ez a legjobb a labellok közül! Ezt az egyet viseli el a számon a párom, de nagyon hamar elfogy és marha drága...még keresem az igazit...

Avon Anew Aqua Youth Gélkrém

Avon Anew Aqua Youth Gélkrém
2012. december 12.

Nagyon jó krém csak nekem nagyon drága! De találtam nála sokkal jobbat!:) Viszont nyárra tuti beszerzek egy ilyet....:)