horireni

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. november 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Nivea For Men Intenzív Bőrápoló Krém Száraz Bőrre

Nivea For Men Intenzív Bőrápoló Krém Száraz Bőrre
2012. december 12.

A párom szereti, kb 1 évig elég neki egy tégely, fini az illata, tökéletes a száraz bőrére, volt hogy én is csentem belőle!:) Neki 5ös!

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre
2012. december 12.

Az anyósom oda van érte mert: könnyű krém, nem zsírosít, sokáig elég!
Én nem használtam nekem a Nivea Visage hidratáló nappali krém az igazi! De ő azt mondta 5 csillagot adna!:)

Nivea Intimo Natural Intim Mosakodógél

Nivea Intimo Natural Intim Mosakodógél
2012. december 12.

Évek óta használjuk anyuval! Nagyon szuper és épphogy borsónyi elég!:)

Nivea Visage Hidratáló Nappali Krém

Nivea Visage Hidratáló Nappali Krém
2012. december 12.

Nekem ő az ARCKRÉM! Szuperül hidratál, smink alá kiváló, nekem nem zsírosítja a kombinált bőrömet!Imádom az illatát, nem tömíti el a pórusokat sem!! Én reggel és este lefekvés előtt is használom, és mint valami megszállott, várom a pillanatot hogy kinyissam azt az édi pici tégelyt (amibe mellesleg egy csomó krém van), és bekenjem az arcom!! :) Gyorsan beszívódik és olyan szép lesz tőle a bőröm!!:)
Biztosan újra meg fogom venni!!

Garnier Ultra Doux Aloe Vera Kímélő Sampon

Garnier Ultra Doux Aloe Vera Kímélő Sampon
2012. december 12.

Jó kis sampon finom az illata, fényes és puha lesz tőle a hajam, csak hamar bezsírosítja. Minden második vagy harmadik mosásra használom, vagy pedig összekeverem Head'n'Shoulders-el!

Garnier Skin Naturals Nourish Ajakápoló

Garnier Skin Naturals Nourish Ajakápoló
2012. december 12.

Egész jó kis ajakápoló! Fincsi az illata jól ápol, bár nekem többször is újra kell kennem napközben. Este mindig jó vastagon bekenem a szám és reggelre finom puha lesz!:) Ja, és 320 ft-ért vettem a Tesco-ban valószínűleg akciósan, ennyiért megéri!:)

Garnier Invisi Mineral Dezodor

Garnier Invisi Mineral Dezodor
2012. december 12.

Végre nem lesznek foltosak a felsőim!!:) Nagyon kedvelem, igaz hogy sokszor tüdőre szívom és köhögök tőle de nem zavar! Főleg hogy másfél óra kemény edzés után sem vagyok büdi! Izzadni izzadok de kissé aggasztana ha nem tenném, szóval nekem szupi! Már a másodikat használom!

Garnier Pure Fruit Energy Energizáló Arctisztító Gél Zsíros Pattanásos Bőrre

Garnier Pure Fruit Energy Energizáló Arctisztító Gél Zsíros Pattanásos Bőrre
2012. december 12.

Nagyon szuper! Még a fele sem fogyott el és nagyon szépen rendbe hozta a bőrömet! Utána mindig hidratálok, de olyan jól felfrissít!! Én tuti újra veszem!:)
Száraz bőrűeknek én sem ajánlom!

Garnier Pure Exfo-Brushers Oil Control

Garnier Pure Exfo-Brushers Oil Control
2012. december 12.

Nekem szépen rendbe hozta a bőrömet, én a hátamra is használtam mikor kijöttek a patik és azokat is elintézte. Heti 1x használom, viszont a grapefruitos arclemosót (Garnier) mindennap és szépen karbantartja az arcom. Nem is tudom mikor volt ilyen szép sima!:)

Garnier Intensive 7 Days Ultra Hidratáló Testápoló Tej Mangóolajjal Száraz Bőrre

2012. december 12.

Én nem érzem a 7 napig tartó hidratáló érzést, de finom az illata és hamar beszívódik! Télre viszont nem elég hidratáló.