Horvathadri

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Hairmilk Fény Sampon

Nivea Hairmilk Fény Sampon
2019. május 8.

Isteni illata van, nagyon puha és sima utána a hajam, nem is kócolódik. De sajnos kb egy napig tart, és én nagyon nem akarok naponta hajat mosni :S

Neutrogena Ápoló Ajakír SPF4

Neutrogena Ápoló Ajakír SPF4
2019. február 4.

Szeretem, és rendszeresen ezt veszem, mert 1. már rááll a kezem a boltban :) 2. igazából, ha időben észreveszem,hogy kezd bizseregni az ajkam, akkor egy kellemes éjszakai "maszk" tök jól helyreteszi,

L'Oreal False Lash Wings Sculpt Szempillaspirál

L'Oreal False Lash Wings Sculpt Szempillaspirál
2019. február 4.

Véletlenül vettem, mert a szokásos False Lash Wings-ért nyúltam, és csak otthon vettem észre,hog ez bizony nem az.Olyannyira, hogy bár nem szeretek sminkterméket pazarolni, de nálam ez volt az első, ami a kukában végezte. Feladtam, hogy 2 hónap után még mindig pacsmagolta a festéket, és bár szép szempilláim vannak, mégis használat után úgy néztem ki, mint Twiggy. Csúnya mellényúlás volt ez részemről...

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál
2019. február 4.

Szerintem ebben az árkategóriában (sőt!) ez a legjobb szempillaspirál. A festék, amit a kefe felvesz, egyáltalán nem sok, és szépen elválasztja a szempillákat, miközben dúsítja is őket. Imádom. Nagyon régóta ezt használtam, és nagyon sajnálom, hogy lekerült a boltok polcairól, vagy legalábbis jóval kevesebb helyen lehet kapni.

Astor Quick & Shine Körömlakk

Astor Quick & Shine Körömlakk
2017. június 8.

Az egyetlen márka, ami hosszú időn keresztül a körmömön marad (értsd kb 5nap, de ha nem mosogatok minden nap,akár egy hetet is kibír) pedig csak egy She fedőlakkal kenem be a végén. A 611-es Raise a Glass a világon a második legszebb piros :) Tényleg imádom már kb 1.5 éve.