horvathm

Regisztráció dátuma: 2012. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Guerlain Terracotta Bronzing Powder

Guerlain Terracotta Bronzing Powder
2014. március 20.

Szép, tartós, imádom a guerlain termékeket!

Paese Long Cover Fluid Alapozó

Paese Long Cover Fluid Alapozó
2014. január 25.

Ma volt az első tesztelés... szépen fed, szép a finishe! Jól fed, én szivaccsal oszlattam el! nekem tetszik!

Re: sajnos hosszú távon nem vált be, mert nap végére "megcsúszott" a bőrömön!

Paese Kasmir Neo Szemhéjpúder

Paese Kasmir Neo Szemhéjpúder
2014. január 25.

Az iparfumeria.hu-ról szereztem néhány színt. A Paese Kashmir és Kashmir Neo matt szemhéjpúderek. Két színt próbáltam, ezek szépen pigmentáltak (a fekete különös szép!) Mindenkinek csak ajánlom!

Re: kicsit porzik, de legalább pigmentáltak. Sajnos a csomagolás nem sok mindent bír, az enyémek már sajnos eltörtek!

e.l.f. Tinted Moisturiser Alapozó SPF15

e.l.f. Tinted Moisturiser Alapozó SPF15
2014. január 25.

Kipróbáltam és bár nem tartós feltétlenül, viszont, ha valaki nagyon természetes alapozót keres, akkor megfelelő lehet. Zsíros bőrűeknek nem igazán válik be.

újra: igazán nem jó, csak maximum akkor, ha tényleg szép a bőröd és nem kell, hogy tartós legyen!

Kallos Flossy Hajvédő Fény Spray Briliáns Csillogó Hatással

Kallos Flossy Hajvédő Fény Spray Briliáns Csillogó Hatással
2013. június 28.

Én is a fodrászomnál figyeltem fel erre. Azóta mindig használom - két fújás és az éppen összeakadó hajvégek szépek lesznek! SZerintem nagyon jó!

Essence 2 In 1 Make Up Powder

Essence 2 In 1 Make Up Powder
2013. április 7.

Én is azért próbáltam ki, mert érdekelt a kettős (száraz, nedves) használat. Azóta csak utazáshoz használom, ha megkopna a normális alapozó, legyen nálam valami. Önállóan nem igazán jó, nedvesen sem fed. Én szárazon használom púderként, de csakis napközbeni javításra.

BőszEcset Satírecset 6251

BőszEcset Satírecset 6251
2013. április 6.

Világos színek felvitelére és satírozására használom. Több ecsetet is vettem, már mindet felavattam, szerintem jó minőségűek és remek az áruk is!

Paese Rice Powder

Paese Rice Powder
2013. április 6.

Épp tegnap érkezett meg, az iparfumeria.hu oldalról rendeltem. Ma kipróbáltam, az illata kellemes, transzparens púderként használtam.. szerintem megfelelő minőségű.

Makeup Academy Nail Constellation

Makeup Academy Nail Constellation
2013. március 8.

tetszik, szépek a színek.. bár egyelőre szerintem én vagyok béna, de nagyon nehéz bánni a kis gyöngyöcskékkel... ezért egyelőre 4 pont.

Kryolan Szemhéjpúder

Kryolan Szemhéjpúder
2013. március 8.

nagyon jó, megfizethető márka. nekem több színem is van, satírozható és pigmentált is!