horzso

Regisztráció dátuma: 2011. november 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2011. november 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Paula's Choice Earth Sourced Purely Natural Refreshing Toner

Paula's Choice Earth Sourced Purely Natural Refreshing Toner
2019. február 27.

Kisebb kiszerelés, alacsonyabb ár. Sajnos az összetevők sorrendjén is változtattak. Nagyjából 3szor annyi kell a bőrömre, mint az előző verzióból, amiért rajongtam, 8 éve használtam. Gyenge közepesre értékelem, elhasználható, nem irritál, a nagyobb mennyiség jól esik a bőrömnek, de csalódott vagyok. :(

Uriage Xémose Olajtusfürdő

Uriage Xémose Olajtusfürdő
2019. január 25.

Kivalo olajos tusfurdo, tulajdonkeppen testapolo sem kell mindig utana, annyira jol hidratal. Nagyon kiados, lassan fogy. Eleinte fura volt az allaga, meg sosem hasznaltam olajos tusfurdot, de megszoktam. Eleinte probaltam teljesen lemosni, na, azt nem lehet, de nem is kell, nagyon finom, puha bort hagy maga utan.

Uriage Xémose Cerat Krém

Uriage Xémose Cerat Krém
2019. január 25.

Az egyik legjobb krem szaraz borre, amit valaha hasznaltam. Arcra, kezre, testre egyarant fantasztikus. Kicsit darabos eleinte, de a kez melegetol gyorsan olvad, jol kenheto, nekem hamar felszivodik, es fantasztikusan hidratal. Amikor meg voltam fazva, az orrom kore kentem, es egyaltalan nem sebesedett ki a sok orrfujastol. Nagy hidegben az arcomra is hasznalom.
Csak ajanlani tudom szaraz boru sorstarsaimnak.

Paula's Choice Peptide Booster

Paula's Choice Peptide Booster
2018. július 4.

Nekem nagyon bejön, a száraz bőröm pillanatok alatt beszívja. Szérumként használom nappalra, a hatása nagyok kellemes, szuperül hidratál. Éjszakára a TO egyik retinolos készítményét használom, úgy érzékelem, hogy remekül kiegészítik egymást. Hosszú távú hatásáról még nem tudok beszámolni, de láthatóan szebb a bőröm, mióta használom.
Egyedül az árával vagyok elégedetlen, 20 ml-ért sokallom a majdnem 20.000 Ft-ot, de ha hosszabb távon is látványos eredményt nyújt, akkor beépítem a rutinomba.

Paula's Choice Resist Omega+ Complex Serum

Paula's Choice Resist Omega+ Complex Serum
2018. január 26.

Ez egy nagyon könnyű, krémszerű szérum, akinek nem száraz a bőre, akár önmagában is elég lehet. Felkenés után egyből bársonyos lesz a bőröm, a szemkörnyékre is használom, nagyon szépen hidratálja. Nekem elég gyorsan fogy, mert a bőröm nagyobb mennyiséget igényel, de megéri.

The Ordinary Granactive Retinoid 5% In Squalane

The Ordinary Granactive Retinoid 5% In Squalane
2018. január 26.

Kicsit tartottam tőle, mert eddig csak a víz alapú termékeket bírta a bőröm, a szilikon vagy az olaj alapú szérumoktól egyből foltos lesz. Szerencsére semmi ilyet nem tapasztalok ennél a szérumnál, sőt kifejezetten azt érzem, hogy hidratálja és komfortosabbá teszi a bőröm. Nekem teljesen jól felszívódik, picit várok utána az éjszakai krém használatával. Kenem szemkörnyékre, arcra, nyakra, dekoltázsra. Könnyedén beilleszthető az esti rutinba, az ára pedig egy csoda, úgyhogy nálam újravevős.

NIOD Superoxide Dismutase Saccharide Mist

NIOD Superoxide Dismutase Saccharide Mist
2017. augusztus 31.

Imádom :) A táskámban hordom, napközben is fújkálom vele az arcom, annyira kellemesen hűsít és hidratál is. Reggel a tonik előtt, este a hámlasztó után is használom, kicsit bemasszírozom az arcbőrömbe, nem bízom a véletlenre a beszívódását. Időnként megjelenik egy-egy száraz folt valahol, 1-2 napig fújkálom a permettel, és nagyon szépen helyrejön a bőröm.
A kiszerelése is nagyon tetszik, 240 ml elég sok, lassan fogy.

Hylamide SubQ Skin

Hylamide SubQ Skin
2017. augusztus 31.

Végre egy szérum, ami nem túl sűrű, de nem is túl könnyű, egyszerű a használata, gyorsan beszívódik és még hatása is van. Napi kétszer használom, az arcomon van két száraz folt, aminek az állapotán jelentősen javított. Sőt, még a rozacea-s foltjaim is mintha halványabbak lennének. Én általában a szérum fölé használok arckrémet is, mert száraz a bőröm, de a nyári melegben ez még önmagában is elég.
Elég régóta odafigyelek már a bőrápolásra, de őszintén szólva a Deciem szérumainál még használtam jobbat.

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate
2017. június 22.

Azért vettem meg ezt a szérumot, mert 45 éves korom körül megereszkedett a szemhéjam, és ez a termék azt ígéri, hogy fokozza a bőr rugalmasságát (a Skinsmart oldalán azt találtam, hogy) főként a szemhéjakon. Próbáltam már ezt ígérő termékeket, de még soha nem történt semmi azon kívül, hogy hidratálta a szemhéjamat.
Ezt a szérumot kb 1 hete használom, és habár drága, de nagyon-nagyon kevés kell belőle egy alkalomra. Hihetetlennek hangzik, de pár napja vettem észre, hogy először csak délután, de most már reggel is sokkal több látszik ki a szem feletti bőrből, sokkal kevésbé lóg rá a felső szemhéjam. Ha ez így marad, vagy esetleg tovább javul, én örök hűséget fogadok ennek a szérumnak. :)
A szem alatti részen is látványosan javít, nincsenek mély ráncaim, inkább csak mimikai, de tényleg megfiatalítja a szem környékét, és ezzel együtt a tekintetet is.
Tényleg mindenkinek ajánlom, akinek problémás a szem körüli bőre, és megengedheti magának ezt az árkategóriát.

Yamuna Szőlőmagolajos Kézkrém

Yamuna Szőlőmagolajos Kézkrém
2017. június 1.

Nagyon szeretem, szépen karbantartja a bőrt tavasszal-nyáron, az illata is fincsi. Jobban örülnék ha nem tégelyben lenne, de tulajdonképpen nem zavar.