Hoslaura5

Regisztráció dátuma: 2017. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Betadine Fertőtlenítő Oldat

Betadine Fertőtlenítő Oldat
2017. június 20.

Imadom.Kiskorom ota hasznalom,egesz csalad hasznalja,mindig van itthon.A legjobb szer .Nagyon jo,hogy ha egy csunya sebet fertotlenitek vele akkor se csip.Gyorsan rendbe hozza a sebet.

Avon Clearskin Pattanás Elleni Ecsetelő

Avon Clearskin Pattanás Elleni Ecsetelő
2017. június 15.

Ez egy csodaszer,nem tudom kifejezni,hogy mennyire imadom.😍Semmi se er a nyomaba,egy nap alatt rendbe hozza a pattanast.A gyulladast leviszi,leszaritja es eltunteti.Nagyon jo lenne ha ujra lehetne kapni .

Avon Sun Hidratáló Napvédő Arckrém SPF 30

Avon Sun Hidratáló Napvédő Arckrém SPF 30
2017. június 14.

Evek ota ezt hasznalom,mindig ujra rendelem.Az illata nekem a sargadinnyere emlekeztett.Sose egek le tole,ha tobbet nyomok ki a tubusbol akkor a vallamra is kenek belole.

Avon Outspoken Fresh by Fergie EDP

Avon Outspoken Fresh by Fergie EDP
2017. június 14.

Nem vagyok nagy rajongoja.Az illatat illetoen megoszto velemenyen vagyok,egyik pillanatban tetszik a masikban mar nem.Tartos parfum,hosszuideig erzem magamom.Volt mar jobb Avonos parfummel dolgom.

Avon Speed Dry+ 30 Seconds Körömlakk

Avon Speed Dry+ 30 Seconds Körömlakk
2017. június 14.

Nagyon szerettem az Avonos koromlakkok szinskalajat.Mindig ket retegben kenem fel,nekem ugy jobnan megfelel.Szerettem ha latni is a szint ,nemcsak gyengen.Igazan gyosan megszarad,ennek csak annyi a negativuma ha veletlenul kidol akkor is gyorsan megszarad.Tartossaga is jo.

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk
2017. június 14.

Anyukam kezdte el hasznalni .Sokat dicserte ,ezert raszantam magam a napokban,hogy en is kiprobalom.Ahogy kinyitottam a tubust megijedtem az allagatol,mert nem ilyenre szamitottam.Meg vagyok vele elegedve,szepen tisztit,nem csip es konnyu hasznalni.Az illata meg csodalatos.

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2017. június 14.

Evek ota Avosonos koromlakkokat hasznalok.Szepen lehet vele dolgozni,gyorsan szarad .Nagyon szep szinek vannak es folyamatosan ujul a kinalat.Az ecset is idealis.Nekem eleg sokaig kibir a kormomet,olyan egy het utan kezd lepattogni.

Avon True Nail Experts 5 az 1-ben Körömápoló

Avon True Nail Experts 5 az 1-ben Körömápoló
2017. június 14.

Megrendeltem,mert sok ismerosom beszelt rola,hogy milyen jo.Imadtam ezt a koromapolot.Nagyon hatekony volt,tenyleg ovja kormot es erositi.Ami nekem meg tetszik ,hogy ad egy kis szint a kormoknek.

Dove Original Krémszappan

Dove Original Krémszappan
2017. június 13.

Imadom a tipikus Dove illatot.Mindig van belole itthon,jol hidratal

Avon Foot Works Éjjeli Lábmasszazs Krém Levendulával

Avon Foot Works Éjjeli Lábmasszazs Krém Levendulával
2017. június 12.

Meg regebben hasznaltam,de egy kedvelt termekem volt.Jo a krem allaga,gyosan beszivodott a borombe.Mindig este furdes utan hasznaltam,nekem az egy megfelelo idoszak egy ilyen krem felvitelere.A kemeny bort is megpuhitja.A levendulas illata pedig magaval ragado.😍