Hotflashy

Regisztráció dátuma: 2020. május 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2020. május 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Makeup Revolution Ultra 32 Eyeshadow Palette Flawless Matte 2

Makeup Revolution Ultra 32 Eyeshadow Palette Flawless Matte 2
2021. január 8.

Nagyon szeretem, napi szinten használom természetes hétköznapi sminkhez. Azért is szeretem nagyon, mert olcsón tudtam venni tavasszal on-line, így pláne minden pénzt megért nekem.

Dr.Grandel Perfection BB Krém SPF20

Dr.Grandel Perfection BB Krém SPF20
2020. június 2.

A száraz bőrömre naponta használom nappali krém után rákenve a fényvédő hatása miatt. Annyira puha, selymes az állaga, hogy talán önállóan nappali krémként is megállná a helyét kevésbé száraz bőrüeknél. Este lemosás után nem száraz a bőröm, érezni a jó összetevőket. Viszont nem igazán fedi le a bőrhibákat, szükséges további alapozó vagy púder, mert a pigmentfoltokat még csak nem is halványítja, de így is imádom, újravevős.

Mixa Intenzíven Tápláló Kézkrém

Mixa Intenzíven Tápláló Kézkrém
2020. június 1.

A sok kézmosástól mostanában nagyon kiszáradt a kezem. Ezelőtt nem igen használtam kézkrémeket, mert nem voltak jó tapasztalataim korábban, mindegyiktől ragadtak a kezeim a sok glycerintől, és a hatásuk csak a következő kézmosásig tartott. Ezzel szemben ez a Mixa krém számomra egy csodakrém: napi 1x bekenem a kezem, és a kézmosások után sem kezd el kiszáradni a bőröm, de nem is ragad egész nap (annak ellenére, hogy van benne glycerin). Valahogy belülről táplál. Nekem az illata is bejött, kellemes. Újravevős, és ismerősöknek is vettem már ajándékba, mindenki imádta. Ezután kiváncsi vagyok a többi MIxa termékre is.

Sensai Silky Purifying Peeling Powder

Sensai Silky Purifying Peeling Powder
2020. június 1.

Jó cucc, de nem csodaszer és ennyi pénzért nem éri meg szerintem. Vannak jóval olcsóbban ugyanilyen hatású peelingek. Szerencsére kaptam, de én ennyiért nem venném meg, a rossz ár/érték miatt a 3 csillag.

Kérastase Elixir Ultime

Kérastase Elixir Ultime
2020. május 31.

Nem tudom, hogy ez ugyanaz-e, amit én vettem nemrég, mert ez itt a képen egy régebbinek tűnő termék; én az Elixir Ultime L'Huile Légére-t vettem mostanában. Hát, nekem ez nagy csalódás volt. Keresem a száraz, szőkített hajamra a tuti elixírt, de ez messze nem az. A hajam ragacsos lett tőle, és se fényt nem adott neki, se nem ápolta, ugyanannyira száraz maradt.
A Helia-D 2000 ft-os olaja 1000x jobb ennél, és még az illata is sokkal kellemesebb, mint ennek.
Nekem ez egy hatalmas csalódás, pedig más Kerastase terméket is használok, azok legalább megérték az árukat, de ez nagyon nem.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2020. május 31.

Olcsó és a célnak tökéletesen megfelel. Remélem nem vonják ki soha a forgalomból :-)

Eucerin Sun Photoaging Control Naptej Testre FF30

Eucerin Sun Photoaging Control Naptej Testre FF30
2020. május 31.

Az eddigi legjobb naptej, amit használtam a testemre. Nem ragacsos, selymes állagú, kellemes illata van.

Eucerin 5% Urea Nappali Arckrém

Eucerin 5% Urea Nappali Arckrém
2020. május 31.

Én többet vártam tőle, a száraz bőrömnek nem elég önmagában. Pár óra után már feszül, húzódik a bőröm megint. Nem veszem újra.

Malu Wilz Velvet Touch Alapozó

Malu Wilz Velvet Touch Alapozó
2020. május 31.

10 éve használom, nagyon szeretem. Jól fed egész nap, mert elég sűrű, és nem szárítja a bőrömet. A színét is sikerült eltalálni :-)

Malu Wilz Szemhéjpúder Alapozó

Malu Wilz Szemhéjpúder Alapozó
2020. május 31.

2 hete használom már minden nap, és csak jókat tudok írni: szépen tartja egész nap magát a szemhéjpúderem, nem csomósodik be. Mostanában már a rúzs alá is felteszem a számra, és ott is tök jól működik, így nem repedezik be a szám a rúzstól :-). Az állaga, az illata selymes, finom.