hovyrag

Regisztráció dátuma: 2020. február 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. február 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Psorioderm Szenzitív Sampon

Psorioderm Szenzitív Sampon
2020. február 21.

A sima zöld Psoriodermet használtam először, de ezt is kipróbáltam. Nekem a sima zöld hatásosabbnak bizonyult. Ez annyira nem akarta rendbe tenni a fejbőröm! Mintha nem lett volna annyira erős, mint a másik.

Psorioderm Sampon

Psorioderm Sampon
2020. február 21.

A hajas fejbőrömön eluralkodott az ekcéma. Sebes foltok jöttek ki, plusz olyan állapotban volt a bőröm, mintha korpás lett volna, de ugye az ekcéma miatt hullott a hámréteg.
Engem átsegített a nehéz időszakon, nem egyik napról a másikra. Ez egy hosszú folyamat volt!

Eucerin Dermocapillaire Extra Kímélő Sampon

Eucerin Dermocapillaire Extra Kímélő Sampon
2020. február 21.

Mikor kijött a hajas fejbőrömön az ekcéma, akkor ajánlották a patikában egy másik termék helyettesítőjeként.
Borzalmas! Semmit nem csinált és még cserébe drága is...

Dr. C. Tuna Vitalizing Sampon Minden Hajtípusra Fekete Köménymag-Olajjal

Dr. C. Tuna Vitalizing Sampon Minden Hajtípusra Fekete Köménymag-Olajjal
2020. február 21.

Nekem ez olyan volt, mint egy sima sampon. Talán selymesebb volt tőle a hajam, ezért adok 2 csillagot. Más pozitív hatást nem tudok kiemelni, és negatívat sem (csak hogy drága).

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel

Dr. C. Tuna Vitalizing Regeneráló Hajsampon Fokhagymával és Capixyllel
2020. február 21.

A hajam a töveknél általában hamar zsírosodik, de a vége száraz és törött. Ráadásul ehhez párosul az, hogy könnyen hullik.
Nekem ez a sampon (a balzsammal együtt) puhábbá tette a hajam és észrevettem, hogy nem hullik annyira, mint korábban. Látványos hajnövekedést viszont nem tapasztaltam.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2020. február 21.

Gyerekkorom óta ekcémával küzdök télen. Sőt, ősszel, ha kicsit hidegebb szél fúj, akkor a bőrömnek vége: olyan mint egy száraz falevél. Nem egyszer berepedezik és vérzik.
Számtalan krémmel kísérleteztek rajtam, vitaminos, szteroidos, shea vajas dolgokkal, semmi nem működött. Ezért lepődtem meg, hogy pont egy ilyen olcsó krém javított rajtam!
Első használat után is érződik a hatás, ahogy elkezdi feltölteni a bőröm nedvességgel.
De mindenkit figyelmeztetnék: erősen zsíros krémről van szó, esti használatot ajánlok és nem testápolóként kell hasznosítani. Vékonyan is be lehet kenni a problémás területet, jól bemasszírozva.

Figyelem! Annak, akinek nincsenek gondjai a száraz bőrrel, na annak nem ajánlom, mert ez tényleg kifejezetten azoknak szól, akik extra száraz bőrrel küszködnek!