Hplusz

Regisztráció dátuma: 2019. május 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

the Balm Hot Mama 2in1 Pirosító & Szemhéjfesték

the Balm Hot Mama 2in1 Pirosító & Szemhéjfesték
2020. október 16.

Évek óta megvan, ez a nyári pirosítóm, nem teljes áron vettem meg. Nagyon diszkrét, üde bőrt varázsol, nehéz vele túlzásba esni. Szinte nem is látszik hogy fogyott valami, pedig nyáron napi rendszerességgel használom. Szemhéjon is alkalmazon néha, ott is szépen mutat. Szeretem, nem bántam meg a megvételét

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2020. október 16.

Nem vagyok oda a rózsás illatokért, de annyit hallottam szinte ódákat zengtek erről a tusfürdőről, hogy egy akció keretében megvettem. És azt kell hogy mondjam, beállok a sorba. Tetszik az állaga, a habzása számomra megfelelő, kislányomnak érzékeny, gyorsan kiszáradó bőre van, és nem viszket/szárad a bőre használat után. Az illata hab a tortán, féltem hogy "nyanyás" lesz, de frissen szedet rózsára emlékeztet, könnyed rózsaszín rózsa, ami a kertünkben is van :)

Bourjois CC Eye Cream

Bourjois CC Eye Cream
2020. október 16.

Nagyon szeretem, nem szárít, ad egy kis bőrfényt a szem alatt, érettebb bőrre szerintem ideális. Tartottam tőle, mert az azonos nevű cc krém számomra borzalmas, ez viszont tökéletesen beleolvad a bőrömbe, természetes hatást nyújt, nem ad full fedést, olyan....nem is tudom...elegáns...

Catrice Blush Box Glowing+Multicolour

Catrice Blush Box Glowing+Multicolour
2020. október 16.

020 wine oclock árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Mindenkép ilyen színre vágytam őszre télre, mályvás piszkosabb szín, sokáig szemezgettem vele, valóban szükségem van-e rá.....hát még szép. Ára megfizethető, 1500-ért vettem a rossmannban, arcon nem olyan csillámos mint kézfejen próbálva. Ennek örülök, csomagolása minőségi nem kell azon aggódnom: " jajj csak óvatosan nyissam ki nehogy a kezemben maradjon a teteje" táskabarát, szerintem teljesen korrekt, ár- érték arány 5*

Avon Mark Gél Állagú Szemceruza

Avon Mark Gél Állagú Szemceruza
2020. október 16.

Fekete színben van meg, nagyon szeretem, bár nyáron nem ezt használtam mert elkenődött nagyon könnyen. Intenzív szín, könnyű használat. Leginkább a felső vízvonalamra használom, ott viszont csak ezt tudom használni, más márkájú szemceruza panda szemeket csinál egy óra után, ez viszont krémessége ellenére ott marad és tartós. Persze hogy 5*

Oriflame Amber Elixir EDP

Oriflame Amber Elixir EDP
2020. október 16.

Én valahogy jobbra számítottam....elfújkálom ha otthon vagyok, de ha kilépek az utcára nem ezután nyúlok. Nem tudom megfogalmazni mi nem tetszik benne, mivel a testápolójával együtt rendeltem meg tavaly télen, azt viszont imádom

Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria
2020. október 15.

Illatjegyek- és vélemények alapján rendeltem meg tavaly, nem ismertem ezelőtt ezt a parfümöt. Ezelőtt Chopard wish-t használtam, de sajnos a fél üveggel kidobtam mert megromlott. Szerettem nagyon de mást akartam kipróbálni. Nagyon megszerettem, karakteres téli illat amit imádok.... Nem tudok illatot elemezni, úgyhogy nem is próbálkozok vele. Tetszik, szeretem és nem bántam meg hogy vaktában megrendeltem

Apivita Suncare Oil-Balance Mattító Arckrém Színezett SPF30

Apivita Suncare Oil-Balance Mattító Arckrém Színezett SPF30
2020. február 28.

A tökéletes színezett fényvédős arckrémem, mely bb krémnek is megfelel. Nem zsírosít, kézzel is fel tudom aplikálni, nem sötét az arcszínemhez, illatosított, de még elviselhető számomra. Nagyon szép összhatást nyújt, biztos hogy újra veszem

Eveline Sun Napvédő Arckrém Érzékeny és Allergiára Hajlamos Bőrre SPF50

Eveline Sun Napvédő Arckrém Érzékeny és Allergiára Hajlamos Bőrre SPF50
2020. február 28.

Meglepő módon bevált ez a krém, mérgemben vettem meg, mivel elegem volt,hogy minden drága agyon hypolt fényvédőkrémtől csillogott a fejem, kellemetlen volt az arcomon, nem szívódott be, stb
Ez viszont szépen beszívódik, kellemesen puha lesz az arcbőröm, és optimalizálja a pórusok méretét, olyan blur hatást kelt, lehet rá sminkelni, és nem pattogzok ki tőle....DE!!!!! Az illata.....úristen, egész nap érzem, és ennek nem örülök, de nagyon nem....emiatt legszivesebben 3 pontot adnék, mert nagyon erős. A krém amit nyújt viszont 5 pont. Szóval átlag: 4.

Golden Rose Rich Color Körömlakk

Golden Rose Rich Color Körömlakk
2020. február 28.

Egy vásárlásomhoz kaptam ajándékba egy sötét barna színt még nagyon régen, így nem sok reményt fűztem hozzá. Ennek ellenére szuper jól teljesít, csak egy réteg alaplakot használok, két réteg szímes lakk, fedőlakkot nem használok. Sokat mosom a kezem, súrolok, takarítok stb és meg sem kopik. Nagyon szeretem, sokáig bírja a körmömön, kb.6 nap. A többi lakk kb.3-4 nap.....egyértelmű max pont