Hplusz

Regisztráció dátuma: 2019. május 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

NeoStrata Sheer Physical Protection SPF50

NeoStrata Sheer Physical Protection SPF50
2019. július 31.

Már egy hónapja használom, és nagyon szeretem. De sajnos a kánikulát nem bírja, a szemhéjamon egy csíkban összegyüllik a krém. Így muszáj púderrel fixálnom. Ennek ellennére megadom a max pontot, mert jól véd, nem hagy fehér réteget, és nagyon szép bőrképet ad. Maga a krém színezett, gondolom a fehér réteg elkerülése végett, de a bőr nem színeződik el.

W7 Trends Honolulu Bronzosító

W7 Trends Honolulu Bronzosító
2019. július 31.

Imádom ezt a bronzosítót, nagyon szép természetes barnaságot ad, nem narancs, az én bőrtónusomhoz pont megfelelő, már nemsok van benne, két évig kitartott, szinte minden nap ezt használom, főleg nyáron, az állaga is tökéletes, puha jól satírozható, szintetikus ecsetet használok hozzá, de használtam már finom puha természetes szőrű ecsetet is, azzal is működött. Egyelőre nem veszem újra, de egy nap biztos hogy megfogom. Az ára teljesen baráti.

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2019. június 6.

Csalódtam ebben a termékben, a vélemények alapján sokkal jobbra számítottam. Elég kemény maga a termék textúrája, így pár használat után már az a bizonyos filmréteg alakul ki a tetején, amit állandóan kapargatni kell. Ilyen volt nekem régen az NYC mozaik bronzere. A végén annyit kapargattam hogy széttört az egész, és kidobtam, nem akartam vele tovább bajlódni.
A csomagolás szupi, illatát én nem érzem zavarónak, minimális illata van, és a színe is nagyon jó . (Hasonlít az I heart make up csokis csomagolású bronzeréhez. ) És nem utolsó sorban azt sem bánnám ha foltmentesen el lehetne dolgozni. Nem tudom meddig fogom használni, újravenni biztos hogy nem fogom.

Victoria's Secret Coconut Passion Testpermet

Victoria's Secret Coconut Passion Testpermet
2019. június 3.

Fantasztikus nyári illata van, nekem két nyarat simán kibír az adott mennyiség napi használat mellett. Szerintem elég tartós az illata, bár én ruhára
is fújom. Más illatú testpermetet is ki fogok próbálni Viktóriától.

Aromax Szérum Moringaolajjal

Aromax Szérum Moringaolajjal
2019. június 3.

Télen számomra ez az olaj elengedhetetlen. Nem minden nap használtam, de rendszeresen. Leginkább éjszakára, nedves arcbőrre viszem fel, így maradéktalanul beszívódik. Másnap pihe- puha bőrrel ébredek. Egy gyengébb hidratálókrémmel is bátran összekeverhető tenyérben, és szépen elosztható azvarcon ez a sűrű olaj. Gyakran akciózzák, nekem elég hamar elfogy, szóval mindig jól jön egy kis akció.

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2019. június 3.

Nagyon szeretem, nyárra kíváló lesz esti hidratálásra. Télen nekem kevés volt még nappalra is, de rétegzős rutinba nagyon jó. Szép összképet ad, gyorsan beszívódik. Száraz bőrűeknek szerintem nyáron kevés lehet mint egyedüli hidratáló

Cosrx Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++

Cosrx Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++
2019. június 3.

Ugyan azt tudom leírni szóról szóra mint az előttem véleményező, télen jó volt de most már nem túl kényelmes használni. Az illata nagyon jó, nem okoz kiütéseket, de nem szívódik be. Sminkelni nem tudok rá, púderezem hogy ne legyen izzadtság kinézetű az arcom. De megtaláltam nyárra a tökéleteset számomra.suntana 5.0 a chica y chico-tól. Borsos az ára, de sajnos nem tudom kiváltani másra nyáron.

Barnängen Midsommar Glow Shower & Bath Gel

Barnängen Midsommar Glow Shower & Bath Gel
2019. május 29.

Ezeregy éjszaka meséi. Spontán rendeltem egy webáruházból, mert még a levásárolható összegből volt 1600 ft, így ezt választottam. Mikor zuhanyzás közben ezt használom olyan mintha egy egzotikus orszàg füstölős bazárjában lennék, ahol az árusok mindenféle csodalámpást árulnak. 400 ml kiszerelés, kevés kell belőle, bőrön sokáig érződik az illata. Még szép hogy szeretem.

Lovely Silver Highlighter

Lovely Silver Highlighter
2019. május 20.

Nagyon szeretem, megvan a gold is. Nyáron azt használom, télen ezt. A csomagolása borzalmas, könnyen törik a teteje, túl lehet csavarni nagyon könnyen. a termékkel meg vagyok elégedve szép fénye van, amit lehet építeni.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2019. május 18.

Ha elfogy a nyx púderem ezt fogom ismét megvenni. Régebben kipróbáltam, szerettem, de szeretek új dolgokat kipróbálni de visszatérek hozzá. Nyáron leginkább csak púdert használok, ( fényvédő mellett) ez tökéletes lesz mivel van egy kis fedése, és a nagy melegben hétköznap nem nagyon szeretem az alapozókat hordani.