Hplusz

Regisztráció dátuma: 2019. május 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. május 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2019. május 18.

Nekem nem jött be. Nagyon erős az illata, és olyan mintha csak ott ülne az arcbőrömön. Nem olvad bele, látszik hogy ott van, olyan púderes, de mégis csillogok tőle hiába púdereztem le. Púder nélkül is használtam de úgy egy óra után mintha elpárolgot volna az arcomról. Örülök hogy elfogyott, biztos hogy nem veszem újra. próbáltam ecsettel, talán kézzel volt a legjobb felvinni, a szivacs csak úgy nyelte a krémet. Pattanásokat nem okozott ezért 2 pont

Gabriela Sabatini EDT

Gabriela Sabatini EDT
2019. május 17.

Volt nekem, de tovàbb adtam. Szàmomra olyan húsvéti kölni illata van.

Essence I Love Nude Szemhéjpúder

Essence I Love Nude Szemhéjpúder
2019. május 17.

Nagyon szeretem, tauping árnyalat van meg. Minden fajta sminkhez használom, arcra, bronzerrel keverve, ugyanis szépen tompítja a túl meleg bronzos színt. Természetesen használom szemre, alapként is jó, szemöldökre, néha szájra nude rúzs alá, szóval nude sminkhez kíváló alap, kicsit porzik, nem olyan pigmentált, ismételni tudom az előttem hozzászólót. Sőt, a csomagolása borzalmas, hamar lejött a teteje pedig nem hordozom magammal ( így jártam a pirosítóval is ). De szépen ki tudom használni ezt a színt.

Rimmel Scandaleyes Kohl Kajal Vízálló Szemceruza

Rimmel Scandaleyes Kohl Kajal Vízálló Szemceruza
2019. május 17.

Én nagyon szeretem, nem kenődik, feketét használom, tusvonalként is jó, vízvonalban is tartós, krémes és intenzív a színe, valószínű más színeket is megnézek. Szeretem.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2019. május 17.

Popsokrémként használtam kislányomnak. Ez volt az egyetlen krém mely gyorsan helyretette a kipirosodott hólyagos, néha meg sebes fenekét. Sok krémet kipróbáltam anno de ennél jobbat sosem találtunk. A kisfiamnál már nem kísérletezek.

I Heart Makeup Bronze And Glow

I Heart Makeup Bronze And Glow
2019. május 14.

Nagyon szeretem, de jelenleg a highlighterét használom, mivel a világosabb variációt vettem meg, sajnos a bronzere olyan világos hogy alig látszik rajtam, nekem eléggé porol,de télen jó lesz. Visszatérve a highlighterre, az egyik kedvencem, építhető a színe tökêletes, minden jót leírtak előttem. Szerintem majd beszerzem a sötétebb variációt. Pedig nem vagyok egy hú de kreol bőrű, nagyon világos bőrűek szerintem szeretni fogják ezt a terméket,és az ára is nagyon jó notinorol rendeltem.

183 Days by Trend It Up In A Tube Slim Szempillaspirál

183 Days by Trend It Up In A Tube Slim Szempillaspirál
2019. május 14.

Én is mint a többiek a feje miatt vettem meg, de én a felső pillákra használom. Az alsókat ritkán festem. Hosszúak a pilláim de nem dúsak. Nekem ez nagyon bevállt, szépek lesznek tőle a pilláim, minden apró szálat befest, nekem nagyon tetszik. És a csomagolása is. Tetszik hogy a festék mennyiségét tudom növelni ha kell, elég a tubust megnyomni. Kb. 600-700 ft volt akciósan a dm-ben. Ha elfogy megnézem a többi spirálokat is közelebbről.

Aden Folyékony Ajakrúzs

Aden Folyékony Ajakrúzs
2019. május 13.

15-ös extreme nude névre hallgató rúzs tulajdonosa vagyok. Ez minden csak nem fényűző fénylő hatást nyújtó termék. Ez egy matt folyékony rúzs. Nekem alapból nem cserepes és száraz a szám, de gondoltam hogy szárítani fogja, mivel matt....kiemeli a ráncocskákat, de ki kellett tapasztalnom a használatát. Kis mennyiséget viszek fel a szám közepére és azt oszlatom szét az ujjommal. Sokkal természetesebb és szebb a végeredmény. Ez egyébként egy hideg nude árnyalat, szóval ha az ember lánya nem akar élő halottként kóborolni az emberek között óvatosan használja ezt a színt. Nálam szépen kopik és tartós. szeretem. Néha szájfényt teszek rá ( nude színt) hogy lágyabb legyen az összhatás és nekem így is szépen tart.

BH Cosmetics Carli Bybel 14 Color Eyeshadow & Highlighter Palette

BH Cosmetics Carli Bybel 14 Color Eyeshadow & Highlighter Palette
2019. május 13.

Szerintem elég jó kis paletta, leginkább meleg színeket tartalmaz, a highlighter nem rossz de nem ezeket használom. Nekem nem vészesen porolnak a színek. A színek jól kombinálhatóak egymással, van egy hideg barna benne az a kedvencem.

Tangle Teezer Blow-Styling Round Tool Körkefe

Tangle Teezer Blow-Styling Round Tool Körkefe
2019. május 13.

Húúú. Nagyon nem. Netről rendeltem és szó szerint pénzkidobás volt. Nagyon hosszú és dús hajam van. Majdnem hajvágás lett a vége mikor elkezdtem használni. Nagyon beleragad a hajba, és szálanként kellett kicibálni a hajamból a fésüt. Kétszer próbálkoztam vele....kuka