HRegina

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Balea Dusche & Ölperlen Pfirsich

Balea Dusche & Ölperlen Pfirsich
2017. szeptember 29.

Nem igazán szeretem a barack illatú dolgokat, de ennek a tusfürdőnek nagyon szuper, finom illata van.
Fürdés közben nagyon kellemes barack illat terjeng. Még a párom is szeret vele fürdeni.
Nem szárítja a bőrömet.
Viszont az árát sokallom, a többi Balea-s tusfürdőhöz képest kissé drága szerintem.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2017. szeptember 29.

Soha nem használtam még púdert, barátnőm ajánlotta, hogy próbáljam ki.
A 004 Sandstorm árnyalatot vásároltam meg és nagyon meg vagyok vele elégedve. Tökéletesen fedi az arcomat, felvitele nem időigényes, szépen eldolgozható. Jól mattít és nem viszket tőle bőröm, az állaga sem nehéz, nem érezhető a bőrön.
Az illatát imádom.
Viszont a púderpamacsot hiányoltam belőle.

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2017. szeptember 29.

Ritkán szoktam használni alapozókat, de a 201 Classic Beige árnyalatot megkaptam névnapomra. Nagyon szépen fed, nem üt el a bőröm színétől.
Eddig akármilyen alapozót használtam, irritálta a bőrömet, viszkettem tőle és zsíros érzetük volt.
Ez az alapozó viszont nem szárítja az arcomat és nem is viszketek tőle. És ami a legjobban tetszik, hogy nagyon kevés mennyiség is elég, hogy elfedje az egész arcom és nem kopik foltokban.
Nekem nagyon száraz az arcbőröm, főleg a szám környékén amikor hidegebb már az idő, ilyenkor viszont már alá kell hidratálni, mert kiemeli a kiszáradt bőrömet.
Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, ha egyszer kifogy újra fogom venni.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2017. szeptember 29.

Rengeteg színben megvan már, mindegyiket imádom. Az ecsetének köszönhetően könnyű felvinni.
Jó pont, hogy gyorsan szárad. Én két rétegben szoktam felvinni, hogy szép erős színe legyen, de vannak olyan árnyalatok is amikből akár egy réteg is elég.
Tényleg gél hatása van, sokkal szebb mint egy sima körömlakk. Nekem nagy kedvencem lett.

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2017. július 26.

Imádom a matt rúzsokat, ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt is, nálunk kb. 3 hete jelent meg ez a márka az üzletben, szóval nagyon semmit nem hallottam róla eddig.
Olyan árnyalatot kerestem, ami hétköznapokon, munkában sem túl kihívó, ezért a 420-as árnyalatra esett a választásom.
Nagyon szép, intenzív színe van, bár az én ajkaimat nagyon szárítja, a fedése nem valami szuper, és nem is tartós.
Lehet kipróbálom még más árnyalatban is, de jelenleg úgy érzem, van ennél sokkal jobb, és tartósabb matt rúzsom is, szóval nem ez lesz a kedvencem.

Avon Super Extend Extreme Szempillaspirál

Avon Super Extend Extreme Szempillaspirál
2017. május 7.

Számomra túl folyós, mindig egy régebbi szempillaspirálom keféjével kell átmennem rajta, hogy leszedjem a felesleget és szétszedjem az összeragadt szempillákat.
Viszont nagyon tartós, de nem biztos hogy újraveszem.

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál
2017. május 7.

Évek óta kedvenc szempillaspirálom. Nem csomós, nem ragadnak össze tőle a szempilláim, szuperül dúsít és hosszabbít., könnyű vele dolgozni.
Ami nagy probléma, hogy a vízálló kiadása, nem vízálló, egy kis eső vagy sírás és máris elkenődik, de ha nincsenek ilyen vizes hatások, akkor nagyon tartós.

Isana Creme & Öl Duschpeeling

Isana Creme & Öl Duschpeeling
2017. május 7.

Nem igazán szeretek testradírt használni, de annyira finom illata van, muszáj volt megvennem, de nem bántam meg.
Az állaga olyan, mintha homokkal dörzsölném magam, de nem kellemetlen. Kár hogy limitált kiadás, de amíg lehet biztosan újra fogom venni, mert pozitív csalódás volt.

Nivea Powder Touch Deo Stift

Nivea Powder Touch Deo Stift
2017. május 7.

Évek óta ezt használom, imádom az illatát, az állagát és hogy nem hagy foltot a ruhákon.
Igaz én csak edzések alkalmával használok izzadásgátlót, egyébként nem, de edzések alkalmával kiválóan teljesít.

Balea Lovely Mint Ajakápoló

Balea Lovely Mint Ajakápoló
2017. február 23.

Az illata miatt vettem meg első sorban, de nekem az állaga nem tetszik, egyszerűen nem tudom magamon elviselni.
Így sokszor csak rúzs alá használom hidratálónak, úgy valamivel elviselhetőbb.
Nem fogom újravenni.