HRenata

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence Pretty Natural Alapozó

Essence Pretty Natural Alapozó
2020. október 31.

Pár éve próbàlkoztam essence alapozókkal, és akkor azt mondtam, soha többet. De most ez valamiért birizgálta a fantáziámat és mivel viccesen olcsó, vettem egyet. Először is végre nem háromfèle szín van csak, hanem rengeteg, és nem mindegyik narancssárga. A 080 Cool chai árnylatot választottam, és tökéletesen passzol, ez már hatalmas plusz pont, hogy nemcsak nagyjából jó, hanem tényleg. Az alapozó inkább krémes, nem folyékony, az én normál-picit száraz bőröm szereti, nem szárít a hűvösebb időben sem, ami a korábbi alapozómnál pl probléma volt. A fedése közepes, nekem elég. Tartóssága szerintem rendben van, pattanást, irritációt nem okozott eddig. Egyelőre úgy tűnik, új kedvencem van.

RIVAL loves me Smokey Shadows Eyeshadow Palette

RIVAL loves me Smokey Shadows Eyeshadow Palette
2020. október 31.

Abszolút pénzkidobás volt. Tetszett a design, a színek szépek a palettában és még swatcholva is, szeretem az ilyesmi árnyalatokat. Csak épp szemhéjon nem működik. Sehogy se tudok egy elfogadható sminket összehozni vele, semelyik ecsetemmel, ujjal, sehogy. Egy szürkésbarna pacává áll össze bármelyik színeket viszem fel, és hullik, nemcsak felvitel közben, hanem egész nap, egy-két óra után a fele a szemem alatt van. Plusz emiatt a szemembe is megy ami irritál. Kár érte.

Tresemmé Keratin Smooth Hajbalzsam

Tresemmé Keratin Smooth Hajbalzsam
2020. október 21.

Az első flakon vége felé járok, és elég valószínű, hogy újraveszem. Elegem volt a hajamból és vettem 3 hajbalzsamot egyszerre hasonló összetétellel, köztük ezt is az itteni vélemények hatására. Igazából ez hozta a legjobb eredményt. Jó pár percig a hajon hagyom hajmosás után, érezhetően simább a hajam, könnyű kifésülni, szárítás után is puhább és jobban tartja az egyenességet vasalás után. Nem a saját samponjával használom és szigorúan csak a haj hosszára, így nem zsírosodik gyorsabban tőle. Nem vagyok 100%-ig elvarázsolva, de összevetve a többi balzsammal, ez legalább észrevehető különbséget eredményez.

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2020. október 1.

Double cleansing első lépéseként használom. Már hosszú ideje ezt a módszert követem, többféle olajat használtam már, koreait ès mást is. Amikor a Nivea terméke megjelent, örültem hogy lesz egy könnyen beszerezhető olajos lemosó jó áron. Ezt választottam,mert sajnos a másik kettőben van parfüm.
Szerintem jó termék, tudja azt amire való. Alapozó és szemsmink az, amit el kell távolítania, szerintem jól működik, nem irritálja a szemem sem. Könnyen leöblíthető, persze utána én mindig használok második lemosót is.

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék
2020. szeptember 9.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, miután sok màs hővédő és simaságot ígérő terméket próbáltam.
Elsőre nem tetszett őszintén szólva, félre is tettem. De csak ki kellett tapasztalni a használatát, most már kedvenc. Nekem ùgy működik, hogy hajmosás után a nedves hajra viszem fel, megszárítom, majd vasalom. Így puha, sima lesz a hajam és megtartja az egyenességet a következő hajmosásig, nem kell utánaigazítani már másnap reggel.
Hajvasalás előtt száraz hajra nem jött be, úgy kicsit merev és vastag tapintású lett a hajam és páràs időben mintha még jobban magába szívta volna a párát mint amúgy.
Nedves hajon viszont szuper, még semmi más nem hozta ezt az eredményt.

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil
2020. július 9.

Update2: harmadik éve ezt használom nyári illatként. Most is úgy hat, mint egy frissítő fűszeres-gyümölcsös koktél. Örömmel látom, hogy mások is értékelik, akiknek nem az számít hogy milyen puccos márkanév van az üvegen és fel lehet-e vágni vele.
Update: Nem tudom, mi volt azzal a teszterrel, de végül mégis megvettem, és de, tartós. Nyilván nem olyan, mint egy edp, mivel nem az, de megfelelő. Az illata csodás, az már elsőre is tetszett. Gyümölcsös-fűszeres igazi nyári frissítő. Plusz 2 csillag 😊

Kíváncsi voltam rá, mivel a Mandarin Basilic-hez hasonlítják. Az illat jó, tetszene, finom frissítő, gyümölcsös, enyhén fűszeres, könnyű. Nyárra jó lenne, de nagyon gyengén érezhető. A Müllerben egy fél üveggel elfújkáltam, hogy valamit érezzek belőle. És mire hazaértem (kb negyed óra), a bőrömön semmi sem maradt. Ruhán még halványan ott volt. Kár.

Balea Kaktusz Fátyolmaszk

Balea Kaktusz Fátyolmaszk
2020. július 7.

Az egyik legjobb maszk amit próbáltam mostanában. Pedig nem akartam megvenni mert korábban volt egy-két baleás maszk ami nem jött be. De ez nagyon jó. Bőségesen van benne szérum, az a géles fajta amit én személy szerint preferálok egy fátyolmaszkban a krémesebb szérumokkal szemben. A maszk anyaga eléggé vékony, hogy jól illeszkedjen és kényelmes legyen. A lötyi jól hidratálta és feltöltötte a bőröm, másnap is puhábbnak és tömöttebbnek éreztem. Kár, hogy limitált, így ma vettem hármat belőle.

Catrice Nostalgic Dreamer Palette À Porter Eyeshadow Palette Mini Szemhéjpúder Paletta

2020. július 4.

Visszafogottabb, hétköznapi sminkhez munkába teljesen jó, nem porol, tartós (alappal persze). Tervezem a nude összeállítást is megvenni.

Isana Q10 Anti-Falten Lifting Serum

Isana Q10 Anti-Falten Lifting Serum
2020. július 1.

A Q10 miatt akartam ezt a kis szérumot. Második üveggel használom, kedvelem. Könnyű kis lotion, pont jó nekem rétegezéshez tonik és vizesebb szérum után, reggel fényvédő előtt, este meg az esti krém előtt. Nem mondom, hogy totális változást okozott a bőrképem tekintetében de nem is várok teljes átalakulást semmilyen kozmetikumtól. Kellemes kis holmi, szeretem használni, marad.

Essence Shine Shine Shine Szájfény

Essence Shine Shine Shine Szájfény
2020. július 1.

22 Peaches and Cream árnyalat van meg. Kellemes szín, fényes hatás, finom illat. Enyhén ragacsos persze, mint a szájfények általában, de ez ezzel jár. Drágább szájfények sem tudnak többet nyújtani, az árát abszolút megéri.