HRenata

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Batiste Wonder Women Száraz Sampon

Batiste Wonder Women Száraz Sampon
2022. március 27.

Ezt én imádom. Amúgy is a Batiste szárazsamponjait veszem csak, de ezért a verzióért különösen odavagyok, szuper az illata, és persze tökéletesen működik mint szárazsampon, sőt én úgy találom.hogy jobb is mint a többi verzió, de lehet, hogy ezt csak beképzelem magamnak. Mindenesetre gondolkodás nélkül veszem újra.

Essence I Like To Mauve It, Mauve It Eyeshadow Palette

Essence I Like To Mauve It, Mauve It Eyeshadow Palette
2022. március 27.

Szerintem teljesen korrekt paletta. Szépek az árnyalatok, kellően pigmentáltak, könnyű velük bánni, nem úgy kell felszenvedni a szemhéjra. Rajtam tartós, nem hullik, nem csíkozódik (a Wet n wild photo focus primert használom). Tartalmaz tükröt is a csomagolás, ha valakinek ez fontos. Tőlem jár a max csillag.

Maybelline Brow Ultra Slim Automatikus Szemöldökceruza

Maybelline Brow Ultra Slim Automatikus Szemöldökceruza
2022. március 25.

Előtte a Catrice hasonló ceruzáját használtam, ez épp annyival keményebb egy lehelletnyit, hogy ez jobban tetszik. Jók az árnyalatok, tartós, szépen lehet vele dolgozni teljesen természetes hatást elérve, nem kenődik el estére sem. Sokáig elég, ára is okés. Újravevős.

Avon Far Away Aurora EDP

Avon Far Away Aurora EDP
2022. március 24.

Kis mintát próbáltam, és meg is rendeltem a nagy üveggel. A Mugler illatot nem ismerem, de ez nagyon tetszik, nem a szokványos avon illat, van benne valami plusz, talán ezt érzik mások disszonanciának. Számomra semmi kellemetlen nem érződik benne. Tartóssága közepes, napközben azért újra kell fùjni de nem bánom. Legjobban sikerült tagja a Far Away családnak.

Avon Legendary Lengths Szempillaspirál

Avon Legendary Lengths Szempillaspirál
2022. március 18.

Határozottan nem rossz szerintem. Valóban hosszabbnak mutatja a pillákat, bár nem dúsít. A mi nagy plusz pont, hogy nem pereg vagy kenődik az alsó pillákról sem. A kefe kis karcsú, minden szeglethez hozzáfér az ember maszatolás nélkül. A tubus a katalógusban csini csajosnak tűnik, élőben inkább kissé olcsó hatású könnyű műanyag.

Kiko Bright Quartet Baked Eyeshadow Palette

Kiko Bright Quartet Baked Eyeshadow Palette
2022. március 15.

A 03 változat van meg, a Cool Natural Shades. Nem nyűgözött le. A kivitelezés és csomagolás szép, ízléses, de a festékek élőben már ránézésre is elég vérszegénynek tűnnek, nem olyanok mint a fotókon. Szemhéjon pedig nem mutatnak, a négy színből három egyforma szürkés-barnás valami, az is halványan látszik. Próbáltam száraz és nedves ecsettel, ujjal, de sehogy sem jó. Nagyon-nagyon visszafogott makeup készíthető vele maximum, ha valaki szó szerint alig észrevehetőre vágyik.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2022. március 15.

Nagyon jó cucc. Gyengébb savakat évek óta használok már, és egy ilyen ütősebbet is be akartam iktatni a rutinba.
Kezdő hámlasztónak nem ajánlanám semmiképp, hiába gondolja valaki hogy az ő bőre aztán nem érzékeny, nem ezzel kell kezdeni.
Heti egy este használom, tíz percet van fent, majd lemosom és mindenféle gyengéd hidratáló dolgot kenek. Másnap pedig fényvédő természetesen. Nagyon pihepuha bőrt eredményez, kinézetre is egységesebb. Jópofa a piros színe, felkenés után picit csipked pàr másodpercig, de nem vészes. Durva hámlást, irritációt előírás szerint használva nem okozott.

almost 1.618 Ceramide Complex + Phytosphyngosine Natural Biserum

almost 1.618 Ceramide Complex + Phytosphyngosine Natural Biserum
2022. március 14.

Elhasználtam egy üvegcsével belőle, szerettem. Adott plusz hidratálàst, egységesítést a rutinhoz, nyugodtabb, kisimultabb lett a bőröm, kósza piros folt vagy hámló rész sem fordult elő. Normál, kicsit vízhiányos, nem extrém érzékeny bőröm van.
Tetszik a folyékony állag, jól beilleszthetô egy rétegzős rutinba, más szérumokkal, krémekkel igény szerint, nyáron melegben sem lesz túl sok.
Most egy másik magyar márka hasonló ceramidos szérumát használom, csak ezért nem vettem ezt újra. De egy ilyen szérum lesz mindig itthon, az én bőröm szereti.

L'Oreal Paris Color Riche Ajakrúzs

L'Oreal Paris Color Riche Ajakrúzs
2022. március 14.

A 645-ös J'lo nude árnyalat volt meg évekkel ezelőtt, amikor egy kollekció részeként megjelent, és most újravettem. Rajtam ez a szín a tökéletes nude, my lips but better, ad egy kis pluszt de nem egy feltűnő szín, és épp ilyet akarok. Amúgy nem vagyok rúzsos, nem szeretem az erős színeket.
A rúzs krémes, nem szárít, kényelmes viselet, krémessége révén nyilván nem extra tartós, de könnyedén újrakenhető. Szép a csomagolása, kellemes illata van, egy kis mindennapi luxus érzetet ad.

Catrice True Skin Hydrating Foundation

Catrice True Skin Hydrating Foundation
2022. március 13.

Nem rossz ez az alapozó, de az én bőrömre nem telitalálat sajnos. Fedése közepes, állaga folyékony, gyorsan szárad, erre figyelni kell felvitelkor. Plusz pont a színe, a coolnak nevezett árnyalat valóban az, és felvitel után sem ér az a meglepetés, hogy sárgás lett a fejünk. Szép a finishe, természetes, nem maszkos vagy poros hatású. Viszont sajnos nekem kiemeli a homlokomon lévő vékony vonalkákat, és télen picit húzódik is nap végére a bőröm. De fiatalabb vagy más típusú bőrön jobban működhet, én viszont így inkább krémesebb alapozó után nézek.