HRenata

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong
2016. április 30.

Én elsősorban ecsettisztításhoz vettem az itteni vélemények után. Arra is nagyon jó, de kipróbáltam persze eredeti funkciójában is, arctisztitáshoz is remek, kíméletes de alapos.

Essence Professzionális 4in1 Körömreszelő

Essence Professzionális 4in1 Körömreszelő
2016. április 30.

Szépen lehet vele dolgozni, viszont nagyon gyorsan kopik. Az árát azért megérte.

Alverde Mineral Make-Up Alapozó

Alverde Mineral Make-Up Alapozó
2016. április 30.

A fedése gyenge, a színe sem telitalálat, nehézkes egyenletesen felvinni. Nekem szárított is, annak ellenére, hogy tele van ápoló olajokkal.

Alverde Quattro Szemhéjpúder

Alverde Quattro Szemhéjpúder
2016. április 30.

A mályvás és a Rose Garden van meg. Az utóbbi nem annyira jó, nagyon halványak és egyformák a színek. A lilás viszont nagyon szép, pigmentált és tartós is. A csomagolás szerintem is ronda és ócska hatást kelt, ennél szebbet érdemelne ez a termék.

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém
2016. április 30.

Az illata valóban valami csodás, és sokáig meg is marad a bőrön. Végre egy kézkrém, aminek nem utálom a szagát :) Hatása nekem rendszeresen használva elég, az igaz, hogy ha már repedtre száradt a bőr, azt nem ez fogja helyrehozni.

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss
2016. április 30.

Kellemes kis testápoló, nekem tetszik az illata is, szerintem egyáltalán nem mű. Szeretem amúgy is a kókuszos dolgokat. Kifejezetten száraz bőrre kevés a hatása, normál bőrön viszont megfelelően hidratál. Ja, és olcsó.

Paula's Choice Resist Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Super Antioxidant Concentrate Serum
2016. április 30.

Egyidőben kezdtem használni reggel ezt, este pedig az 5%-os aha-s krémet. A kettő együtt rövid idő alatt látható változást hozott. Nem volt olyan nagyon rossz állapotban a bőröm, de azért meglátszott a kevesebb odafigyelés és a kevés alvás, ami mostanában két kicsi gyerek mellett jut... Most újra feszesebb és simább a bőröm, és a színe is egészségesebb, összességében kipihentebbnek, egységesebbnek hat. Maga a szérum eléggé sűrű, de gyorsan beszívódik. Viszont a sűrűsége miatt kicsit nehéz eloszlatni. Legközelebb lehet, hogy egy nem szilikonos alapú c vitaminos szérumot próbálok ki.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2016. április 30.

Az 500-as barnát használom belőle. Szép színt ad és fokozatosan kopik ki a hajból, nincs lenövés. Könnyű felvinni a hajra és a balzsam is nagyon jó Sajnos előfordul egy-két ősz hajszálam, azokat szépen fedi. Akinek a tartósságával van problémája, hát rá van írva hogy hajszínező és a hajmosások alkalmával kopik...

Essence Colour & Care Körömerősítő Lakk

Essence Colour & Care Körömerősítő Lakk
2016. április 29.

Kettő van meg belőle, a 02 rózsaszín és a 03 halvány lila. Őszintén szólva jobb mint amire számítottam. Kellemes pasztell színek, különösen a púderes rózsaszín tetszik. Szépen felvihető, két rétegben jól fed és gyorsan szárad. Fedőlakk nélkül 3 nap után kezdett kopni a vége, napi sokszori kézmosás, mosogatás mellett. A körömerősítő hatását nem tudom megítélni, alapból is rendben vannak a körmeim, én a színe miatt vettem meg.

Fa Coconut Water Tusfürdő

Fa Coconut Water Tusfürdő
2016. április 28.

Én sem értem ezt a nagy lelkesedést, ez egy átlagos tusfürdő átlagos gyümölcsös illattal. Kókuszhoz semmi köze, én pedig szeretem a kókuszt és a kókuszillatot, ilyen téren még csalódást is okozott. Nyári frissítő tusinak éppen elmegy, de számomra még csak nem is az az igazi nyaralást idéző illat.