HRenata

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Zoeva Positively Beautiful Brush Set

Zoeva Positively Beautiful Brush Set
2021. október 16.

Ez az első szettem a márkától. Annyian szeretik a Zoeva ecseteket, hogy mindenképp ki akartam próbálni, korábban olcsóbb drogériás meg utánzat ecseteim voltak csak.
Ez egy jól összeválogatott alap készlet, az én sminkelési szokásaimhoz és tudásomhoz pont elég. Az ára több mint baráti, a lila szín pedig a gyengém.
Mióta megvan, a többi ecsetemhez nemigen nyúlok. Szép, igényes kidolgozású minden darab ebben a készletben, jól tisztíthatóak, nem hullik egyik sem, a formájukat is tartják, a méretük is pont jó az én aránylag kis méretű szemeimhez.

L'Oreal Paris Excellence Cool Creme Hajfesték

L'Oreal Paris Excellence Cool Creme Hajfesték
2021. október 15.

Az 5.11 árnyalattal festettem már kétszer a hajam. Előtte is festve volt már, más márkájú festékkel.
Az eredmény olyan lett, mint a dobozon szereplő kép. A festék állaga jó, vállig érő hajra egy doboz bőven elég volt. A lila sampon és balzsam jópofa, a balzsam több alkalomra elég, bár én a megszokott hajápolóimat használom a festések közti hajmosásoknál. De így sem válik rezessé az árnyalat. A szín valamennyit fakul pár mosás után, de nem látványosan és továbbra is szép marad a következő festésig.
Sajnos az ősz szálakról ez a festék is elég hamar lekopik. Mivel az 5.11 hasonlít az eredeti hajszínemhez, a lenövés nem lenne látványos, viszont az ősz szálak már 3 hét után észrevehetőek. Ezért nem max csillag.
Ennek ellenére megint ezt fogom venni, mert ugyanezt tapasztaltam több más festékkel is, és az eddig használtak közül ez a jobbak között van.

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2021. szeptember 12.

Akciós volt amikor épp mást is akartam rendelni skinsmartról, így gondoltam itt az alkalom kipróbálni. Hát, nekem ez olyan meh... se a hatása, se a felhasználói élmény nem nyűgözött le. Sokféle tonikot használtam előtte, köztük több koreait, azok szerintem, az én bőrömnek messze többet adnak, mint ez, hidratálásban, bőrnyugtatásban, mindenben.

Essie All In One, Multifunkcionális Alap-és Fedőlakk

Essie All In One, Multifunkcionális Alap-és Fedőlakk
2021. szeptember 12.

Brutál jó cucc! Az itteni vélemények miatt vettem meg. Előtte Sally Hansen fedőlakkokat használtam, azok is nagyon jók, de ez tartósságban lekörözi őket. Alapként is ezt használom most. Másfél hete van a körmeimen, most épp avonos színes lakkal, és mivel itthon voltam a héten, nem is vigyáztam annyira, mégis épp csak a széleken van minimális kopás.
Valóban a száradási ideje hosszabb kicsit, de ha erre figyelünk, akkor szép és szuper tartós manikűrt készíthetünk.

Wella Koleston Perfect Me+ Hajfesték

Wella Koleston Perfect Me+ Hajfesték
2021. július 5.

Up.: végül úgy döntöttem, hogy kipróbálok más festéket. Az ősz szálakról elég hamar lekopik a szín, de ez kevésbé zavart volna. Viszont kb 3 hét után rezessé vált a szín, és ráadásul foltokban. A lányom kérdezte, hogy miért festem csìkosra a hajam... Először azt gondoltam, hogy elsőre nem fogta be jól, vagy én nem jól oszlattam el a festéket, de sajnos minden festés után először gyönyörű egységes barna színt kaptam, ami 3 hét alatt sávokban rézvörösbe megy át.

Két árnyalatot próbáltam, a deep browns sorozatból való mindkettő, a 6/71 és a 7/7. Mindegyik nagyon szép, telt szín, most a 6/71-et használom, ez egy gyönyörű közép-csokibarna árnyalat. A festék elég sűrû krém, nem csöpög, nem büdös, nekem semmi irritációt nem okozott. Festés után a hajam szuper fényes és puha, ilyet semmilyen bolti festék nem tudott produkálni. Drágább árkategória valóban, de az eredmény a színt és a hajam állapotát tekintve is abszolút megéri.

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+
2021. július 2.

Ez nem egy kifejezetten arcra, smink alá kitalált fényvédő, mégis emiatt pontozzák le sokan...
Mi tavaly is ezt használtuk és most is ezt vettem a gyerekeknek is, és mi felnőttek is ezt kenjük. Jól véd, egyikünk sem égett le vele hosszabb szabadban tartózkodás alatt sem. Nekem fontos az összetevőlista is, és hogy octocrylene mentes legyen a termék.
Én arcra is használom, nekem megfelel oda is, de nem arra van elsősorban kitalálva, hogy smink alá kenjük, szóval én nem nevezném rossz terméknek azért, ha nem mutatna jól rajta az alapozó, mert abban amire való - fényvédelem- jól teljesít.

Essence Cheek Brush

Essence Cheek Brush
2021. július 2.

A kedvenc pirosító ecsetem lett, a mérete, formája épp tökéletes, a szálak puhák, nagyon szépen viszi fel a terméket. Vannak más pirosító ecseteim, de minden reggel ehhez nyúlok. A mosást jól bírja, és még jól is mutat a polcon.

Zoeva 102 Silk Finish

Zoeva 102 Silk Finish
2021. július 1.

Szemre való ecseteim vannak a Zoevától, azokat szeretem, így ki alartam próbálni az arcecseteiket is. Itt vettem a zsibin egyet ebből a típusból. Eddig a RT expert face volt a kedvencem alapozáshoz, de ezt annál is jobban szeretem. Sűrű, puha és rugalmas a feje, lágy, símogató érzés az arcon, szépen és gyorsan oszlatja el az alapozót, nem csíkoz. A mérete szerintem pont jó, az arc minden részén könnyű vele dolgozni. Mosást is bírja, nem hullott még szál belőle és a formáját is tartja.

Catrice True Skin Mineral Loose Powder

Catrice True Skin Mineral Loose Powder
2021. június 12.

Néhány hete napi szinten ezt használom. Kellően finomra őrölt, nem csillámos, de nem is csontmatt lesz a végeredmény vele, szép egységes bőrképet ad alapozó felett. Nagyon zsíros bőrre nem vagyok biztos benne, hogy a legjobb választás, de a többi bőrtípusnak ez egy jó minőségű, könnyen beszerezhető púder jó áron.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. június 2.

Töröltem az előző nem túl pozitív véleményem, mert ez igenis jó krém. Este és reggel is ezt használom a rutin végén, reggel smink előtt, gyorsan beszívódik, nem kell túl sok belőle, szépen hidratál, jól lehet rá sminkelni is, szépek az összetevők, illatmentes, és jó áron van.
Kb 2 éve próbáltam ki, és akkor úgy tűnt, az én normál-picit szàraz bőrömnek nem jó, kevés. De azóta a rutinom sokat változott és ezzel a bőröm általános állapota is, és most jól működik mint alap hidratáló, amire tervezve van. És így nyilván más csodatételt nem is kell várni, ha egyébként nem jól kezeljük a bőrünket, akkor sem ez, sem más termék egymaga nem fogja azt ellensúlyozni.