HRenata

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Burberry Weekend For Women

Burberry Weekend For Women
2021. május 16.

A nagy Ő. Ez volt az első igazi, drága parfümöm 18 éves koromban. Eredetileg nem ezt akartam megvenni, de az eladó megmutatta, és tetszett. Volt akkoriban egy magazinban egy reklámoldal ennek a parfümnek, ahol egy lány heverészett a mezőn, búzakalászok között. És ez a kép nagyon megfogott, ezt akartam érezni. Valami ilyesmi ez az illat, virágos kategória, ami nekem nem a kedvencem, de ebben van valami karcosság, amit az egyik véleményező idegesítőnek nevezett, viszont nekem pont az tetszik, hogy nem egy édi virágcsokor csak. Van benne valami fű, valami zöld, picit nyers és friss. Ez az a hétvége, amikor heverek a fűben vadvirágok közt, és lelassul az idő. Számtalan illatot kipróbáltam azóta, hogy azt az első 30 ml-t megvettem, de ez a parfüm sose szűnt meg elvarázsolni. Most 100 ml van itthon belőle, ebből mindig kell most már. Szerintem bármelyik évszakban hordható, tartóssága rajtam 7-8 óra. Tökéletes.

Jáde Köves Arcmasszírozó

Jáde Köves Arcmasszírozó
2021. május 10.

Ez egy olyan jóleső kis plusz kategória, a csodát nem ettől várom, de jólesik vele a pár perces masszázs, szem körül főleg kellemes a hűvössége. Az enyém aliexpressről van, pár dollárért, annyit mindenképp megért.

Revox Just Glycolic Acid 20%

Revox Just Glycolic Acid 20%
2021. május 9.

Már évek óta használok kémiai hámlasztókat, és ki akartam próbálni egy erősebbet. Mivel a márka c-vitaminos széruma tetszett, ezt választottam, olcsó és könnyű beszerezni.
A leírás szerint használom, heti egyszer 10 percet hagyom fent. Utána sima, üde a bőröm, hosszabb távon pedig tisztább, egységesebb bőrképet eredményezett. Irritációt, hámlást nem okoz, de odafigyelek arra hogy utána kíméletes, hidratáló, nyugtató hatású termékeket használjak.

Essence The Glowin' Golds Vitamin C Glow Serum

Essence The Glowin' Golds Vitamin C Glow Serum
2021. május 4.

Szeretem a c-vitaminos holmikat, egyértelműen ezt is meg kellett vennem. Ez egy jó kis szérum, csinos üvegben, jó inci-vel. Az illatát elsőre meglepően erősnek találtam, de hamar elillan és végsősoron kellemes illat. A szérum maga gyorsan beszívódik, nem veszik össze más rétegekkel, szuper. Az ára több mint baráti. Kár, hogy limitált kiadás csak.

Catrice Cheek Lover Oil-Infused Blush

Catrice Cheek Lover Oil-Infused Blush
2021. május 3.

Megvettem ezt is az Essence új pirosítójával együtt, de nálam egyértelműen az utóbbi a befutó, az pinkes árnyalatú, ez viszont nagyon narancsos rajtam, sőt bizonyos fényviszonyoknál ugyanazt tapasztaltam, mint lentebb szeliger írta, csak a sárga fény látszott az arcomon, szín nem igazán.
Ettől még a termék minősége szuper, számomra viszont így nem használható.

Essence Wonderful #Pinkandproud Blushlighter

Essence Wonderful #Pinkandproud Blushlighter
2021. április 9.

Egy darab árválkodott a Müllerben, nem is igazán akartam megvenni, mert tartottam tőle, hogy csupa csillám lesz feltéve, de végül mégis elhoztam, és nem bánom. A színe pinkes, ami jó mert a narancsos-korallos árnyalat nem áll jól, és nagyon pigmentált, elég egy suhintás az ecsettel, úgy szép, és tartós is. Így fillérekért van egy magas minőségű pirosítónk.

Revolution Blusher Re-Loaded Kompakt Pirosító

Revolution Blusher Re-Loaded Kompakt Pirosító
2021. március 19.

Ballerina nevű rózsaszín árnyalat van meg. Szép szín, szépen felvihető, nem foltos, tartós is. Egyedül a csomagolás ami kicsit gagyi hatású, mert hamar elkezdett kopni az aranyszínű festék a tető szélén. De ettől még max csillag.

ColourPop That's Taupe Szemhéjpúder Paletta

ColourPop That's Taupe Szemhéjpúder Paletta
2021. március 16.

Eladtam 2-3 használat után. Olyan semmilyen volt, szemhéjon a színek nem olyanok mint a panben, én nem vettem észre azt a kiemelkedő minőséget se amit a márka szemhéjpúdereiről mondanak. Különösen a fényes színek okoztak csalódást, ecsettel alig lehet felvinni valamit, ujjal csak-csak, de én ezt a módszert nem kedvelem. Lehet, hogy vannak sokkal jobb palettáik, de ettől nem jött meg a kedvem többet kipróbálni.

Nabla Side By Side Nude Palette

Nabla Side By Side Nude Palette
2021. március 14.

Összességében csalódás. Rengeteg fotót, videót megnéztem, mielőtt megrendeltem, mégis élőben narancsosabb volt összhatás, mint amire számítottam. Ez mondjuk nem a termék hibája, viszont a 16 szín töredékét tudtam csak használni így, a többi nem állt jól.
A nagyobb bajom, hogy a fényes színeket nem szerettem benne, szerintem nehéz velük dolgozni, és az a szín ami a kedvencem volt, egykét óra alatt lehullott a szemem alá, hogy aztán a munkahelyi mosdóban kelljen megpróbálni a csillámokat letörölgetni. Nincs se rejtett, se olajos szemhéjam, használok primert, és van olyan harmad ennyibe kerülő palettám, amiben a mattok ugyanilyen jók, a fényes árnyalatok pedig jobban működnek és nem vándorolnak sehova. Azért a hírneve és az ára miatt én nem ezt vártam.

BH Cosmetics Love In London Eyeshadow Palette

BH Cosmetics Love In London Eyeshadow Palette
2021. március 9.

Ez a paletta hatalmas pozitív meglepetés, előtte nem használtam semmit a márkától, ezt akcióban rendeltem egy vicces összegért, de az eredeti ára sem magas. Arra számítottam, hogy ennyi pénzért olyan egész jó, nem is rossz kategória lesz, de ez high end minőség, sőt le is körözi némely felkapottabb nagyobb márka festékeit.
A színek szépek, jó az összeállítàs, mind a mattok, mind a fényes árnyalatok puhák, könnyű velük dolgozni, pigmentáltak, a fényesek nem darabosak, nem potyognak és nem kell küzdeni hogy a szemhéjon is elég intenzív legyen a szín. A mattok is nagyon szépek, nem foltosak, nem porzanak. Tartósság is ötös.
Ezek után tervezek még vásárolni a márkától.