HRenata

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence 24Ever Bold Volume Mascara

Essence 24Ever Bold Volume Mascara
2021. március 1.

Nem rossz azért, de nem az álomspirál. Főként csak hosszabbít, de nem dúsít, és a kefe nem választja szét szépen a pillákat, oda kell figyelni, hogy ne két-három csomóba összeállt pillákkal végezzük. Amúgy a festék szép erőteljes színű, és tartós,nem maszatolódik, nem pereg, ez pozitívum.

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Barbary Hajpakolás

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Barbary Hajpakolás
2021. február 23.

Nekem ez nem. Ápoló hatást nem vettem észre, viszont elnehezíti a hajam, és valahogy furán merev és szálkás tapintásúvá teszi, pont az elkenkezőjét csinálja, mint amit várna az ember egy hajápolótól.
Szerencsére csak a kisebb kiszerelést vettem meg, de ezt sem tudom, hogy használjam el.

Tarte Amazonian Clay Mineral Bronzer

Tarte Amazonian Clay Mineral Bronzer
2021. február 22.

Kis kiszerelést szereztem be Park ave princess árnyalatban. Hát, nekem nem lett szerelem. Olyan átlagos világos bőröm van, nem extra világos mondjuk, és nem látszik rajta. Talán valóban nagyon világos bőrön jól áll, de az én bőrömön olyan mindössze, mint egy aranyszínű halványan fénylő highlighter. Tovább építve pedig csak a sárgás tónusa erősödik, és egyértelműen természetellenesen hat.

Smashbox Cover Shot Palette Szemhéjpúder Paletta

Smashbox Cover Shot Palette Szemhéjpúder Paletta
2021. február 17.

Nekem a Punked nevű változat van, ez nem szerepel itt a leíràsban a felsorolàsban. Szerintem szuper paletta, én oda meg vissza vagyok a hideg tónusokért, ezek a szürkés lilák pedig főleg a gyengéim. A színösszeállítás harmonikus, a festékek minősége kiváló. Nagyon könnyű dolgozni vele, mind a mattok, mind a fényes árnyalatok erőfeszítés nélkül gyönyörűen felvihetők és eldolgozhatók. Ez egy olyan paletta, amelyiknél észrevehető a minőségbeli különbség egy átlagos palettához képest.
Tartóssága szintén ötös, a színek ott vannak este is, ahova reggel felvittem, nem mosódnak össze.
Én imádom a csomagolàst is, a holografikus minta a fedélen igazán egyedi.

Shawn Mendes Signature

Shawn Mendes Signature
2021. február 10.

Nekem őszi-téli illat ez, olyan finom, barátságos, melengető, kuckós, otthonos. Nem tolakodó illat, nem ver orrba mindenkit száz méteres körben, édes de nem olyan bazári módon, és tartós. Én ismerem és kedvelem a fiatalembert aki a nevét adta hozzá, és a parfüm épp olyan, amilyenre tőle számítottam.

Salthouse Totes Meer Therapie Anti-Hautstress Tuchmaske

Salthouse Totes Meer Therapie Anti-Hautstress Tuchmaske
2021. február 3.

Egyik kedvenc fátyolmaszkom, rengetegszer vettem már. Parfümmentes, kellő mennyiségû szérumot tartalmaz, a só miatt felhelyezés után picit csíp fél percig, de aztán valóban nyugtat, ha van valami kis pirosság, kezdődő pattanás, azt szépen lehúzza.

Hourglass Veil™ Translucent Setting Powder

Hourglass Veil™ Translucent Setting Powder
2021. január 29.

Ha lehetne, száz csillagot adnék. Normál-száraz bőröm van, és betöltöttem a 40-et. Más megoldások, textúrák, állagok működnek jól rajtam most, mint 5-10 éve, azzal együtt, hogy figyelek a bőrápolásra és nincs rossz állapotban a bőröm.
Nincs szükségem erős mattító hatásra és a kifejezetten matt smink nem mutat jól, de sok más, egészséges fényt ígérő púder is nagyon poros hatást keltett rajtam.
Ezzel a púderrel ez nincs így. Nagyon nagyon finomra őrölt por, kevés elég belőle és nagyon lágyan fedi az arcot, nem látszik, hogy itt púder van, csak az, hogy szebb az összkép. Szem alá is működik, ahol pedig végképp semmi nem volt jó nekem.
8 óra múlva is ha megérintem az arcom, érezhető a selymessége.
Nem olcsó, ezért sokat gondolkodtam rajta, mielőtt a kis kiszerelést megvettem, de ebben az esetben a magasabb árhoz magasabb minőség is tartozik.

Revolution Re-Loaded Palette - Iconic 3.0

Revolution Re-Loaded Palette - Iconic 3.0
2021. január 20.

Nekem teljesen jól működik ez a paletta. A színei miatt vettem meg, végre nem csupa narancsos meg bronzos szín, amitől én pl betegnek nézek ki... én nem tapasztalom, hogy porolna, elég pigmentált is, bár lehet, hogy az ecsetet nem elég csak egyszer hozzáérinteni, de szenvedni sem kell vele. Az árnyalatok szépen eldolgozhatóak, alappal rajtam simán tart reggeltől estig, nem csíkozódik, nem mosódik össze.
Ez egy olcsó paletta és a csomagolás nem valami fancy, de ami a festékeket illeti, szerintem teljesen rendben van, és őszintén szólva ennél jóval drágább és agyonhype-olt paletták is okoztak már a minőségükkel csalódást, szóval akkor ez simán öt csillag nekem.

Mixa Baby Atopiance Tisztító Olaj Hajra és Testre

Mixa Baby Atopiance Tisztító Olaj Hajra és Testre
2021. január 19.

Nem vált be arra, amire ajánlják. Érzékeny, télen viszketésre hajlamos bőrű gyerekemnek vettem, habár már az inci láttán se vártam nagy csodát az sls miatt, és nem is segített semmit a szárazságon vagy a viszketésen. Pont olyan mint egy átlag tusfürdő. Kézmosónak hasznàltuk el végül.

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence
2021. január 19.

Elhasználtam egy üveggel, nem volt rossz, de annyira kiemelkedő sem, hogy újravegyem. Pl a márka centellás tonikját élmény használni, és észrevehetően nyugtatja, frissíti a bőröm. Ennél a terméknél én nem tapasztaltam semmi pluszt, de ez számomra van így, ettől még ez egy jó kis esszencia.