HRenata

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Revolution Re-Loaded Palette - Iconic 3.0

Revolution Re-Loaded Palette - Iconic 3.0
2021. január 20.

Nekem teljesen jól működik ez a paletta. A színei miatt vettem meg, végre nem csupa narancsos meg bronzos szín, amitől én pl betegnek nézek ki... én nem tapasztalom, hogy porolna, elég pigmentált is, bár lehet, hogy az ecsetet nem elég csak egyszer hozzáérinteni, de szenvedni sem kell vele. Az árnyalatok szépen eldolgozhatóak, alappal rajtam simán tart reggeltől estig, nem csíkozódik, nem mosódik össze.
Ez egy olcsó paletta és a csomagolás nem valami fancy, de ami a festékeket illeti, szerintem teljesen rendben van, és őszintén szólva ennél jóval drágább és agyonhype-olt paletták is okoztak már a minőségükkel csalódást, szóval akkor ez simán öt csillag nekem.

Mixa Baby Atopiance Tisztító Olaj Hajra és Testre

Mixa Baby Atopiance Tisztító Olaj Hajra és Testre
2021. január 19.

Nem vált be arra, amire ajánlják. Érzékeny, télen viszketésre hajlamos bőrű gyerekemnek vettem, habár már az inci láttán se vártam nagy csodát az sls miatt, és nem is segített semmit a szárazságon vagy a viszketésen. Pont olyan mint egy átlag tusfürdő. Kézmosónak hasznàltuk el végül.

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence

Purito Fermented Complex 94 Boosting Essence
2021. január 19.

Elhasználtam egy üveggel, nem volt rossz, de annyira kiemelkedő sem, hogy újravegyem. Pl a márka centellás tonikját élmény használni, és észrevehetően nyugtatja, frissíti a bőröm. Ennél a terméknél én nem tapasztaltam semmi pluszt, de ez számomra van így, ettől még ez egy jó kis esszencia.

Catrice Glow Overnight Aha Treatment

Catrice Glow Overnight Aha Treatment
2021. január 15.

Azért vettem meg, mert elfogyott a hámlasztóm, és rendelni nem volt kedvem. Nem vártam sokat tőle őszintén szólva, de aztán meglepett ez a kis szérum. Kètnaponta használom, az A-game-mel felváltva, és szebb a bőröm azóta, mint a korábbi hámlasztómmal. Az erős AHA-kat nem szereti a bőröm, ezért a G&G cheer up-ot használtam, de most ez többet ad, úgy érzem.

Valentino Donna Born In Roma EDP

Valentino Donna Born In Roma EDP
2021. január 14.

Rendelés mellé kaptam fújós mintát, amit lelkesen el is használtam. Nekem nagyon tetszik, kellemes, picit elegáns illat de modern formában elegáns, szívesen viselném minden nap. Tény, hogy nem vagyok parfümszakértő és nincs hatalmas gyűjteményem sem, szóval fogalmam sincs, hogy melyik másik illatra hasonlíthat, de az én orromnak ez egy jó parfüm.

Purito Centella Green Level Calming Toner

Purito Centella Green Level Calming Toner
2021. január 7.

Nagyon szeretem, olyan szépen feltölti és nyugtatja a bőrt, biztosan állandó darabja marad a rutinomnak. A buffet szérummal együtt használom, az is nagyon jó. Az illatát is szeretem, hozzátesz az élményhez használat közben, és szerencsére engem nem irritálnak a benne levő illóolajok.
Ez is egy kicsit sűrűbb állagú toner, mint a koreaiak általában, a tenyerembe öntve viszem fel, gyorsan beissza a bőröm.

e.l.f. Poreless Putty Primer

e.l.f. Poreless Putty Primer
2021. január 5.

Ez végre egy olyan primer, ami mûködik, észrevehető a különbség ha használom, nagyon szép, sima, egyenletes alapot csinál, sokkal szebben mutat rajta az alapozó, a kettő együtt hibátlan arcbőrt eredményez.
Az állaga elsőre mókás volt, nem volt még ilyen állagú termékem, de könnyű felvinni, és működik, boldog vagyok vele.
Az én bőröm normál, így azzal nincs tapasztalatom, hogy a zsírosodáshoz hogyan viszonyul, de úgy tudom van matt verziója is.

Catrice Ten!Sational 10 In 1 Dream Primer

Catrice Ten!Sational 10 In 1 Dream Primer
2021. január 2.

Hát, nem voltam lenyûgözve tőle, nehezen fogyott el. Sokszor hetekig eszembe se jutott használni, mert igazán semmi különbséget nem éreztem ahhoz képest, ha nem használtam. Az én bőröm inkább egy kis plusz hidratálást igényelne, de azt sem vettem észre, hogy adott volna.

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó

Jessa Sensitiv Intim Mosakodó
2021. január 2.

Az összetétele miatt választottam ezt, mert szulfát- és parfümmentes. Sajnos a legtöbb lemosóban van illatanyag, ez üdítő kivétel, az ára szuper, és elég nagy kiszerelés. Nem csíp, nem irritál, megfelelően tisztít. Nekem nincs bajom az állagával.

Catrice Glow Illusion Loose Powder

Catrice Glow Illusion Loose Powder
2021. január 1.

Olyan púdert kerestem ami nem matt, ez rendben is van, nem poros hatású rajtam és nem ül bele ráncokba. Viszont bizonyos világításban làtszanak benne a csillámok, olyan mintha a csillàmos szemhéjpúderből az összes lehullott volna az ember arcára, furán néz ki és nem természetes.