HRenata

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Barnängen Care & Detox Tusfürdő

Barnängen Care & Detox Tusfürdő
2020. november 15.

Kedvencem a Barnangenek közül. Az illata miatt. Nem a szokásos édes-kedves gyümölcs vagy virág egy kis vaníliával. Hanem friss, nyers, hűvös zöld illat, jólesik egy sz@r nap után ezzel tusolni mert szinte kiránt a gondjaim közül pár percre azzal, hogy ilyen nem szokványos cukiság.
Szerintem elég jól habzik, ápoló hatást én nem várok egy tusfürdőtől, nyilván ne marja le a bőröm vagy okozzon allergiát, de engem a sima csapvíz is szárít, szóval úgyis testápolózok mindig.
Most már vannak 250 ml-s kiszerelésben is ezek a tusik, ha valakit riaszt a félliteres mennyiség.

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs
2020. november 15.

Nekem a 050 árnyalat van meg egyelőre, de valószínűleg veszek még más szìnben is. Tetszik a formula, szépen fel lehet vinni, száradás után valóban tartós, de emellett kényelmes viselet is. Nem szárít, nem is érezni, hogy az ajkakon van. Kisebb evést, óvatos ivást bír. Az applikátor jól használható. Szuper kis termék.

Artdeco Perfect Volume Vízálló Szempillaspirál

Artdeco Perfect Volume Vízálló Szempillaspirál
2020. november 14.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. Előtte sosem használtam még semmit a márkától.
A csomagolás szép, letisztult, elegáns. A kefe méretével nekem nincs gondom, szerintem jól használható. A festék nem csomósodik, nem kenôdik, a kefe pont jó mennyiséget vesz fel, nem ragasztja össze a pillákat. A tartósság is stimmel, napközben sem pereg vagy maszatolódik, nem kell aggódni a pandaszemek miatt.
Viszont legalábbis az én pilláimon nem túl látvànyos a hatása, se nem dúsít, se nem hosszabbít különösebben. A Maybelline spirálom pl sokkal hangsúlyosabb pillákat csinál. Emiatt nem venném újra. De aki a természetesebb sminket szereti és csak egy pici pluszt szeretne, annak beválhat mert valóban tartós.

Purito Centella Unscented Serum

Purito Centella Unscented Serum
2020. november 9.

Az INCI miatt vettem meg, van benne hyaluron, peptidek, niacinamide meg mindenféle jóság. Én szérumként használom, vagyis nem önmagában hanem hosszabb rutin részeként, hidratáló előtt. Folyékonyabb géles állaga van, jól terül, nem kell egyszerre sok így sokáig kitart egy üveggel. Nekem nem ragacsos, esetleg tényleg érdemes a mennyiséget kitapasztalni, illetve sztem nem is arra van kitalálva hogy egymagában kenjük.
Plusz hidratálást ad és nyugtat, a peptidek miatt pedig a hosszabb távú hatásaiért is használom. Most màr itthoni webshopokban is megtalálható, ami plusz pont a jelenlegi helyzetben.

Salthouse Totes Meer Hydro Aktivcreme 24H

Salthouse Totes Meer Hydro Aktivcreme 24H
2020. november 9.

Most már pumpás flakonban kapható ez a krém, alapkrémnek használom, szeretem. Őszi-téli időszakra igényli a bőröm a kicsit testesebb krémeket, ilyenkor nappalra is ilyet használok. Tonik, szérum után jön ez, nem kell belőle túl sok, az én bőröm elég hamar beszìvja, sminkelni is tudok rá. Próbáltam a lipides tesóját is, de az túl sok volt, tényleg extrém száraz bőrre való.

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam
2020. november 3.

Nekünk ebből mindig van otthon, az elôdjét is használtuk sokáig. A gyerekek fürdésénél is ezt használjuk és nekem ez a második lemosóm az olajos után. A kiszerelés óriási, a pumpa nagyon praktikus, az ára is baráti.

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk

Isana Collagen Booster Fátyolmaszk
2020. november 1.

Szerintem nem rossz maszk ez. A krémesebb fajta szérum van benne nem a géles,de (legalábbis abban a példányban amit én vettem) bőséges a mennyisége. A maszk maga közepesen vastag, az, hogy nem illeszkedik tökéletesen, nekem nem gond, nyilván lehetetlen az összes arcformára passzoló maszkot kiszabni... de ettől függetlenül fel lehet tenni, fent is maradt, nem csúszkált. Eltávolítàs után én a maradék szérumot mindig kicsit bemasszírozom, aztán hagyom felszìvódni mindegy meddig tart. Ragacsosság nem zavar, mindig olyan délutánon/estén használok ilyen maszkokat, amikor otthon vagyok és nem számít. Irritációt nem okozott, másnap puhább, hisratáltabb bőrrel ébredtem.

Essence Pretty Natural Alapozó

Essence Pretty Natural Alapozó
2020. október 31.

Pár éve próbàlkoztam essence alapozókkal, és akkor azt mondtam, soha többet. De most ez valamiért birizgálta a fantáziámat és mivel viccesen olcsó, vettem egyet. Először is végre nem háromfèle szín van csak, hanem rengeteg, és nem mindegyik narancssárga. A 080 Cool chai árnylatot választottam, és tökéletesen passzol, ez már hatalmas plusz pont, hogy nemcsak nagyjából jó, hanem tényleg. Az alapozó inkább krémes, nem folyékony, az én normál-picit száraz bőröm szereti, nem szárít a hűvösebb időben sem, ami a korábbi alapozómnál pl probléma volt. A fedése közepes, nekem elég. Tartóssága szerintem rendben van, pattanást, irritációt nem okozott eddig. Egyelőre úgy tűnik, új kedvencem van.

RIVAL loves me Smokey Shadows Eyeshadow Palette

RIVAL loves me Smokey Shadows Eyeshadow Palette
2020. október 31.

Abszolút pénzkidobás volt. Tetszett a design, a színek szépek a palettában és még swatcholva is, szeretem az ilyesmi árnyalatokat. Csak épp szemhéjon nem működik. Sehogy se tudok egy elfogadható sminket összehozni vele, semelyik ecsetemmel, ujjal, sehogy. Egy szürkésbarna pacává áll össze bármelyik színeket viszem fel, és hullik, nemcsak felvitel közben, hanem egész nap, egy-két óra után a fele a szemem alatt van. Plusz emiatt a szemembe is megy ami irritál. Kár érte.

Tresemmé Keratin Smooth Hajbalzsam

Tresemmé Keratin Smooth Hajbalzsam
2020. október 21.

Az első flakon vége felé járok, és elég valószínű, hogy újraveszem. Elegem volt a hajamból és vettem 3 hajbalzsamot egyszerre hasonló összetétellel, köztük ezt is az itteni vélemények hatására. Igazából ez hozta a legjobb eredményt. Jó pár percig a hajon hagyom hajmosás után, érezhetően simább a hajam, könnyű kifésülni, szárítás után is puhább és jobban tartja az egyenességet vasalás után. Nem a saját samponjával használom és szigorúan csak a haj hosszára, így nem zsírosodik gyorsabban tőle. Nem vagyok 100%-ig elvarázsolva, de összevetve a többi balzsammal, ez legalább észrevehető különbséget eredményez.