hrk

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. február 7.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Body Shop Görgős Végű Arcmasszírozó

The Body Shop Görgős Végű Arcmasszírozó
2017. május 29.

Sovány, "csontos" arcúaknak nagyon nem ajánlom. A homlokomon és államon amikor használom kb olyan mintha egy úthenger menne végig, kisebb agyrázkódást szenvedek tőle. A párnásabb részeknél ezt nem tapasztaltam. Sajnos nem érzem hogy nagyon átmasszírozná az arcom vagy hogy nagyon elősegítené a krémek felszívódását.
Egy előnye van: "szárazon" is lehet használni, krém vagy olaj nélkül.

Vichy Neovadiol Compensating Complex Nappali Arckrém Száraz Bőrre

Vichy Neovadiol Compensating Complex Nappali Arckrém Száraz Bőrre
2017. április 2.

Nagyon jó állagú, könnyen kenhető krém, az illata is kellemesen-üdén fanyar. Télire vettem, de kevésnek bizonyult a kombinált- vízhiányos bőrömre. Viszont így tavasszal tökéletes (a Magistral Elixírrel együtt használom).

Vichy Neovadiol Magistral Elixir

Vichy Neovadiol Magistral Elixir
2017. április 2.

Először nem tetszett, mert olyan vízzel higított olaj állaga van. Télire nem is volt elég, de így tavasszal jó. Sokszor éjszakára vagy mielőtt elmegyek itthonról csak ezzel kenem be az arcom, és szép hidratált marad a bőröm, naponta egyszer pedig a krémmel együtt használom: először az elixírt, majd a krémet kenem fel. Sokáig megmarad a hidratáló hatás, szép tőlük a bőröm.

Joico K-Pak Sampon

Joico K-Pak Sampon
2017. február 25.
(!)

Tesztelésre kaptam mintát belőle. Hát, többet vártam tőle. A legnagyobb problémám, hogy nem tisztít eléggé, második mosás után sem éreztem tisztának a hajam, ezért másfajta termékkel is rá kellett segíteni.

Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor

Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor
2017. február 25.
(!)

Én is tesztelésre kaptam a terméket. Se nagy csalódásról, se nagy pozitívumról nem tudok beszámolni. Valamennyire mintha hidratálta volna a hajam, de sokkal olcsóbb termékek is megteszik ugyanezt.

L'Occitane Cseresznyevirágos Kézkrém

L'Occitane Cseresznyevirágos Kézkrém
2017. február 16.

Csodálkozom a sok pozitív véleményen. Ez a krém szinte egyáltalán nem hidratál, az "illata" nagyon mű, ráadásul még drága is.

Clarins Lótusz Arcápoló Olaj

Clarins Lótusz Arcápoló Olaj
2016. október 22.

Arcra nekem nem vált be sajnos. Az illata nagyon finom, bár inkább masszászolajhoz illő. Rögtön első használat után apró pici piros gyulladt göbök jelentek meg az arcomon- de nem is ez zavart leginkább, hanem hogy szárította a bőröm. Valószínűleg masszázsolajnak fogom elhasználni (nem arcra).

Amway Satinique Magasfényű Szérum

Amway Satinique Magasfényű Szérum
2016. október 22.

Nagyon szerettem ezt a terméket. Gyönyörű csillogó lett tőle a száraz hajam anélkül, hogy olajos érzetet hagyott volna maga után.

Nivea Repair & Targeted Care Sampon

Nivea Repair & Targeted Care Sampon
2016. október 22.

Kíméletesen tisztít és egyben hidratálja is a hajam.

Artistry Hydra-V Bőrfeltöltő Hidratáló Krém

Artistry Hydra-V Bőrfeltöltő Hidratáló Krém
2016. október 22.

Mintám volt belőle, úgyhogy néhány használat alapján tudok csak véleményt. Szépen hidratál, testes krém. Én sajnos kicsit kipattogtam tőle, de nem is kombinált bőrre árulják, tehát ez nem a termék hibája. A kombinált bőrre való frissítő géltől nem pattogtam ki, viszont nem hidratált eléggé, a "minden bőrtípusra" való tápláló gél pedig még kevésbé hidratált.