hsjk

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Baba Dezodor Érzékeny Bőrre

Baba Dezodor Érzékeny Bőrre
2019. január 30.

El sem tudom mondani mennyire megszerettem. Mostanában teljesen lemondtam a spray-s dezodorokról, mert észrevettem hogy inkább ártanak mint használnak.. véletlenszerűen kaptam le a polcról, hogy "egynek majd jó lesz". Igaz, tél van, bár én mindig is izzadós voltam és volt hogy már fél óra után kellemetlen szagokat éreztem magamon, viszont ettől még több óra után sem. Nem mellesleg szerintem isteni "tiszta, ápolt illata" van, és az ára is nagyon nagyon jó! Én bátran ajánlom, és azt még hozzá teszem hogy a spary-s dezodorok elhagyása után méregtelenítünk, ami sajnos kellemetlen szagokkal jár, de egy kis időn belül nagyon hálás érte a testünk :) (legalábbis én ezt tapasztaltam!)

Playboy Endless Night For Her Shower Gel

Playboy Endless Night For Her Shower Gel
2019. január 27.

Nem használom mindennap, csak ha olyan a hangulatom.. nekem ez a bulizós tusfürdőm! :) Nagyon vagány illata van, puha lesz tőle a bőröm és sokáig érezni az illatát.

Playboy Play It Lovely Testápoló

Playboy Play It Lovely Testápoló
2019. január 27.

Nem a legtökéletesebben hidratáló testápoló, viszont az illata zseniálisan finom, bazsarózsás. Összességében 4 csillag :)

Balea Bőrsimító Sarokreszelő

Balea Bőrsimító Sarokreszelő
2019. január 26.

Ugyan a képen másabb sarokreszelő van, mint amit vettem, viszont név és leírás alapján egy dologról lehet szó. Én is a vélemények alapján mertem megvenni. Mondhatom több éve kísérletezgetem mindenféle sarokreszelővel, habkővel stb de soha egyik sem tudta maradéktalanul lereszelni a csúnya bőrt a lábamról. Eléggé megviseltek a talpaim, már kezdtem feladni az otthoni olcsó megoldásokat, és bejelentkezni egy pedikűröshöz. DE! Ez megmentette az életem!!!! :D Egy 20 perces melegvizes-tusfürdős lábáztatás után, törölközővel megtöröltem a lábaimat és kb 10 perc alatt gyönyörűvé varázsolta őket! :) Nagyon ajánlom mindenkinek, ha lehet 10 csillagot is adnék!

Bell HYPOAllergenic Mattifying Fluid Folyékony Alapozó

Bell HYPOAllergenic Mattifying Fluid Folyékony Alapozó
2018. november 8.

Eleinte kicsit szkeptikusan álltam a termékhez, hiszen nem igazán találtam róla véleményt. A problémás arcbőrömnek nagyon jó volt végre egy könnyebb, jó összetételű alapozót használni. Szerintem a fedésével sincs gond, teljesen átlagos. Kiegyenlített arcbőrt kapunk, gyönyörűen illeszkedik az arc színéhez.
A pattanásaim is kevesebbek mióta ezt használom.

Acne Herbal Oldat

Acne Herbal Oldat
2018. november 8.

Acnes arcbőrömre kerestem egy gyógynövényes készítményt, így jutott el hozzám ez a kis oldat. Imádom, már első használat után sokat segített a gyulladt piros pattanásokon. Szépen leszárította őket. Szerintem kellemes, gyógynövényes illata van.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2018. október 15.

Ez egy csoda! A problémás arcbőrömmel csodákat tudott tenni, van olyan szinten mint a nála sokkal drágább alapozók. Nagyon szép, egységes bőrt alkot, nem nehezíti el a bőrt, nekem a pattanásokra is kifejezetten jó volt és tökéletes a fedése. Egyetlen negatívuma talán az, hogy lehetne több féle árnyalat mert a világos is sötét nekem picit télen, de ezt világosabb púderrel és korrektorral korrigálni tudom :)

UPDATE:
Hát a fenti vélemény miatt vettem meg bő egy év kihagyás után újra ezt a bb krémet, mert akartam egy könnyebb, bőrtípusomnak megfelelő sminket. Fogalmam sincs hogy mi miatt (azt hiszem, a dobozán is az van: új összetétel) de borzalmas lett.. az arcom zsírban úszik egész nap, nagyon csúnya sárgásan fed a legvilágosabb árnyalat, már egy óra után foltokban kopik, délutánra undorítóan néz ki az arcom, mikor kenem már akkor érezni nagyon rajta az alkoholt, na délutánra már a szemembe folyik az alapozó és rettenetesen csípi! Nagyon sajnálom, hogy a kedvencemből ez lett.. de lehet csak az én bőröm változott (ami nem ezt mutatja)...

Yves Rocher Lótusz-Zsálya Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Lótusz-Zsálya Hab- és Tusfürdő
2018. május 4.

Igazi nyári növény illat!!! Imádom ahogyan az összes többi yves rocher tusfürdőt.

Cien Natural Minerals Golyós Dezodor

Cien Natural Minerals Golyós Dezodor
2018. május 4.

Ebben a nagy melegben összevissza használtam mindenféle dezodort, aztán hirtelen felindulásból vettem egy ilyet. Mennyire jól tettem :) Az illata közvetlen felkenés után nekem sem tetszik, de utána nem érezni. Maga az izzadásgátló hatása nagyon jó. Mindenkinek ajánlom (és nevetségesen olcsó a többi dezodorhoz képest)

Himalaya Herbals Levendulás Tápláló Kézkrém

Himalaya Herbals Levendulás Tápláló Kézkrém
2018. április 3.

Takarítószerek kissé meggyötörték a kezem, ezért kellett valami csodaszer. Rengeteg mindent kipróbáltam de semmi nem vált be. Utolsó reményként megvettem ezt a krémet. Nagyon nagyon szeretem, isteni az illata, táplálja a kezem, puha lesz tőle és legutolsó sorban nagyon hamar beszívódik + nem hagy maga után ragacsos érzetet. -1 csillag azért, mert a kiütéseket nem tüntette el a kezemről, és én még egy icipicit több hidratálást vártam tőle.