Hugee93

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Soak And Float Szilárd Sampon

Lush Soak And Float Szilárd Sampon
2020. május 25.

Nagyon akartam, hogy beváljon, de végül nem mertem hosszan használni. A fejbőröm túéérzékeny a hajam erős vastagszálú, dús és hosszú. A termék maga jó lehet, az illata nagyon finom, remekül habzik, ám számomra lemoshatatlan volt, így sajnos már a megmosás és szárítás után olyan zsíros volt a hajam, mintha 3-4 napos lenne. Mivel nem ez tortúra, így pár alkalom után tovább is ajándékozoü. Sajnálom, tényleg nagyon akartam, hogy működjön, mert minden más stimmelt vele. :(

Lush Sparkly Pumpkin Habfürdő

Lush Sparkly Pumpkin Habfürdő
2020. május 25.

Allergiás vagyok a legtöbb illatanyagot tartalmazó fürdéskor használható termékre, ajándékba kaptam. Félve próbáltam ki, de nem viszkettem tőle és még meglepő módon hidratált is a termék. Tetszik, de magamtól nem merném megvenni. Másoknak azonban ajánlom!

Lush Pumpkin Spice Ajakradír

Lush Pumpkin Spice Ajakradír
2020. május 25.

Imádom, az ízét nem, így lemosom, de egy kis csodatermék. Egész télen használtam, pár naponta ahogy épp eszembejutott, a rúzsok utána (főleg a mattok) tökéletesek voltak. Sok a termék, hiába tűnik kicsinek, olyan mintha nem is használtam volna belőle, pedig.. abszolút megér egy próbát, ajánlom! A csomagolása külön értékelendő a minősége miatt.

Nature Box Mandula Sampon

Nature Box Mandula Sampon
2020. május 25.

Többen leírták a jó tulajdonségait: illet, csomagolás, állag és habzás. Meg vagyok vele elégedve, hatását tekintve még nem 100%ra döntöttem el, hogy szeretem-e, de szerintem még szoknia kell a hajamnak mert nagyjából 1-1,5 hónapja használom a sampont (karatnén alatt, tehát kimozdulás és napfény nélkül), jelenleg gyorsan zsírosodik az amúgy száraz fejbőröm, így viszket is. DE! Nekem a legtöbb sampon az utóbbi években korpát és plakkokat okozott, hiába próbáltam bárhogy lemosni, sőt a legutóbbi samponnál (minden mentes-természetes volt, köszi.. :D) már a fejbőrömön az excémám is előjött. Emellett ez nem jelenik meg, így azt hiszem összességében mégis csak szeretem és igyekszem hosszabb távon használni, hogy hátha elmúlik a zsírosodás is.

Nature Box Mandula Hajbalzsam

Nature Box Mandula Hajbalzsam
2020. május 25.

Szeretem az illatát, állagát. Szőkére festett balayage hajam van, megfelelően rendben tartja a szőke végeit, bár használok rá tiszta argánolajat hajmosás után, így nem csak ennek köszönhető a hatás, de ettől függetlenül elégedett vagyok vele.

Lovely Natural Beauty Blusher

Lovely Natural Beauty Blusher
2020. május 25.

Egy mályva árnyalat van meg, hát túlzásba még nem sikerült esnem vele, mivel egy természetes hatású, natúr, nem 'túlpigmentált' termék. Mindennapos használatra alkalmas, kedvelem, de mivel nem vagyok egy nagy pirosító mániás, így nem venném újból.

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15
2020. május 25.

Hát én nem tudom de, ha nyár= ez az alapozó 2/3. üveggel használom. Nagyon furcsáltam a csillámokat eleinte, de az illata és állaga valamiért annyira megtetszett nyárra, illetve a fehér bőröm pont ennyire tud lebarnulni, mint ennek az alap színe. Nem egy nagy fedésű, de olyan könnyed viselet. Extra naptej réteget szoktam alá tenni, ettől sem áll össze, úgyhogy nekem bevált.

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2020. május 25.

A fedése nagyszerű, a tartóssága szintén és jól rétegezhető, de a bőrömhöz nem tökéletes, azt hiszem. Mivel nagyon nehéz maradéktalanul eltávolítani, így nekem könnyen okoz pattanást, ez nálam napi használat esetén megengedhetetlen, nagyon könnyen válik borzalmas állapotúvá a bőeöm, amit utána hónapok munkája rendbehozni. Nem tudom, hogy elhasználom-e, de nem biztos. Ez valószínűleg nem a termék hiábja, egyszerűen az én bőrömmel nem kompatibilis.

Catrice Prime & Fine Contouring Duo Stick

Catrice Prime & Fine Contouring Duo Stick
2020. május 25.

A highliter nagyon szép és természetesen fénylő, nem csillámos inkább gyöngyház fényű. A termék mindkét fele nagyon krémes, így nagyon könnyen eldolgozhatóak és a természetes hatást is könnyű elérni. Hétköznapra nem használom, alkalmi sminkhez nekem megfelelő.

Essence Matt Matt Matt Szájfény

Essence Matt Matt Matt Szájfény
2020. május 25.

Az árnyalatát nagyon szeretem, az állagát és az illatát is. Sajnos gyorsan kopik emiatt a kevés csillag. Azért el fogom használni.