hunbernadett

Regisztráció dátuma: 2013. július 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. július 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

NYC Glamour Eyelashes Műszempilla

NYC Glamour Eyelashes Műszempilla
2013. augusztus 10.

Első soros műszempilla élményeim közé tartozik az ezzel való találkozás. BOTRÁNYOS.
Engem is nagyon felidegesített, ahogy az előttem szólókat, mivel hogy elvileg öntapadós, sehogy sem maradt rajtam. Szintén indulás előtt szerettem volna felrakni, mikor már kész volt a smink meg minden. Még a sminket is kezdhettem elölről, olyan erősen próbáltam rányomkodni a pilláim tövére, hogy elmaszatoltam mindent. :D
Bár lehet hogy normális szempillaragasztóval hatásosabb lett volna, de az enyém is a kukában landolt.

Yves Rocher Eye Liner

Yves Rocher Eye Liner
2013. augusztus 5.

Régóta kerestem ilyen filces végű tust, ami mondjuk normális színt is ad.
Én teljesen megvagyok vele elégedve, nekem fekete színű van és valóban fekete, nem sötétkék meg mittudomén milyen szín! :) Egy enyhe csillogása van amikor felviszem, de engem nem zavar, meg nem is igazán észrevehető. Tartósnak is mondanám, nem kenődik.
Én szeretem! :)

Yves Rocher Bőrradírozó Hab

Yves Rocher Bőrradírozó Hab
2013. augusztus 5.

Próbálkoztam vele, eleinte tetszett is, az illata főleg :)
Viszont elkezdtem kipattogni tőle pár nap után :( Abbahagytam akkor jobb lett, megint elkezdtem használni és újból kipattogtam. Úgyhogy nekem nem vált be...

Dita Von Teese Rouge

Dita Von Teese Rouge
2013. július 30.

Nagyon szeretem, leginkább télen használom ezt a parfümöt. Az illata viszonylag tartós, a barátom is szereti rajtam :)
Remekül érzékelem a fej-szív és alapillat változását a bőrömön! :)

Biotherm Blue Therapy Fiatalító Krém SPF15

Biotherm Blue Therapy Fiatalító Krém SPF15
2013. július 30.

Édesanyám használta, neki nagyon bevált, szépen kisimította a szemkörnyéki ráncokat, a pigmentfoltokon is segített, nagyon meg volt vele elégedve! :)

Ilcsi Ichtiolos Gyógyfüves Pakolás

Ilcsi Ichtiolos Gyógyfüves Pakolás
2013. január 30.

A pattanásaim gyulladtságát csökkenti, ha nem is tünteti el teljesen, viszont egy kinyomott pattanás helyét gyönyörűen eltünteti. Az illatát imádom.

Ilcsi Érzékeny Extra Testápoló

Ilcsi Érzékeny Extra Testápoló
2013. január 30.

Barátom használja a pikkelysömörére, gyönyörűen szokta csökkenteni a gyulladást, a bőr pirosságát. Én is szoktam használni néha, nekem a száraz bőrömet hozza helyre több napra. :) Az illatát pedig én szeretem.

Maybelline Dream Matte Mousse Alapozó

Maybelline Dream Matte Mousse Alapozó
2013. január 30.

Nagyon szépen fed, viszont csak télen illik a bőrszínemhez, nyáron én is inkább highlighternek használom. Az állaga is tetszett, szép matt bőrt varázsolt nekem.

Catrice Hidden World Hab Állagú Pirosító

Catrice Hidden World Hab Állagú Pirosító
2013. január 30.

Régóta kerestem ilyen rózsaszínes pirosítót úgyhogy megörültem neki nagyon. A színe és az állaga nagyon tetszett. Nem túl tartós, de egy pár órás kiruccanásra tökéletes :D

Bioderma Atoderm Ajakápoló Balzsam

Bioderma Atoderm Ajakápoló Balzsam
2013. január 30.

Nyári használatra tökéletes mert viszonylag gyorsan beszívódik és ha nem olyan durván száraz az ajkad akkor szinten tartja ezt az állapotot, esetleg egy hangyányit segít rajta. Viszont én Carmex párti vagyok, főleg ha nagyon vészes a helyzet szájszárazság téren!