huncutka

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Babydream Extra Sensitive Pflegecreme (régi)

Babydream Extra Sensitive Pflegecreme (régi)
2013. december 27.

2013.12.27.
A kezem borzasztón ekcémás lett, nagyon sokat segít a helyzeten és nem szteroidos. Holnap biztosan megyek feltöltöm a készleteimet, egyébként sokáig megvolt, mert kevés is elég volt belőle. Még mindig max csillag mert imádom!

2013 április 16
nagyon szeretem ezt a krémet, használom testápolóként és arcra is nagyon tápláló gazdag krém, illat mentes. a bőröm kellemes puha lesz tőle.

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Organic Vanília Hab- és Tusfürdő
2013. december 22.

nagyon karácsony, tartós illata van, bár szárít. Nagyon szeretem.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2013. december 21.

Erről a termékről is szerettem volna írni, bár ezt hamarabb használtam már mint az ajakápolóját. Elég "tömény" krém azt hiszem most ezért is szeretem, a bőrömnek most sokkal nagyobb mennyiségben van szüksége hidratálásra mint eddig, és ez a krém meg is teszi amit elvárok tőle. Kevés kell belőle, különben nem kap levegőt a bőröm, szilikonos igen de szerintem pontosan ez teszi igazán hatásossá.
Illatról itt sem igazán tudok sokat mondani, talán annyit mint az ajakápolónál.
Sminkelés előtt is használtam, viszont vagy nagyon keveset kellett használnom, és természetes üde arcbőr lett az eredmény, de előfordult már az is hogy picit többet tettem fel, nos ennek eredménye az lett, hogy több púdert kellett használnom.

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2013. december 21.

Krémes kellemes állaga van, gazdagon hidratál, szeretem ha a számon van. Színe nem teljesen áttetsző, viszont nem is fehér. Sűrű állag, azt hiszem teljesen illat mentes, vagy csak bársonyos krém illata van. Íze nem rossz, vagyis nem éreztem ennek örülök, sokáig fent marad, nagyon kevés is elegendő belőle. Nagyon komoly problémára vettem meg, gyógyszer okozta nagyon erős ajak fájdalom, vörösödés és hámlás. Nagyon bízom benne, hogy megoldja a problémát.
Még annyi tipp ha durva állapotban van a szám, először mosdókrémmel és vattával langyos vízzel tisztítom át. Csak ez után a tiszta (és puhább) ajkaimra viszem fel a krémet, igyekszem kb. 20 percig nem enni inni, hogy beszívódjon.
Ajánlom Nektek!

Eucerin Ph5 Folyékony Mosakodószer

Eucerin Ph5 Folyékony Mosakodószer
2013. november 26.

Én nagyon szeretem mint más eucerin termékeket, márkához hű igényes minőségi tisztálkodó szerek. Teljesen uniszex illata van, egyszerű tiszta. Nagyon sok éve egyik kedvenc. Ajánlani tudom.

Yves Rocher Levendulás 12 Órás Lábdezodor Krém

Yves Rocher Levendulás 12 Órás Lábdezodor Krém
2013. november 18.

Szerintem igazán hatékony termék. Határozott levendula illattal. Fehér réteget képez a bőrön.

Naturland Gyógynövényes Sósborszesz Gél

Naturland Gyógynövényes Sósborszesz Gél
2013. október 16.

Bringázás közben beütöttem a bokám, csúnya zúzódás lett az eredménye. Nagyon hatásos volt mivel erős hűsítő hatással rendelkezik illetve gyulladáscsökkentő is.

Yves Rocher Flawless Finish Fluid Alapozó

Yves Rocher Flawless Finish Fluid Alapozó
2013. október 14.

Azért vettem ezt mert egy picit sárgásabb, de nem májbeteg sárga tónusa van az arcomon hanem szép egészséges színe van. Gyönyörűen elterül fedése nem tűl erős, de jobb mint egy bb krém. Egy pumpálásnyit tettem az arcom után a dekoltázsomra, mert nagyon kivágott felső volt rajtam, és abszolult nagyon nagyon szép volt az összkép. Megvártam hogy megszáradjon, és a ruhám nem lett foltos. Sokan nem szeretik a szilikonos dolgokat, eltömítik a bört és hasonló kifogás, viszont az én arcom pont ettől ragyog és élettel teli.

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém
2013. október 14.

Elsőnek azt emelném ki hogy rendkívül gyorsan beszívódik. Krémes lágy állaga van. Illata jellemző más yves rocher termékekre, én szeretem, kellemes.
Az árnikáról sok jót hallottam nem tudom mennyire érvényesül a krémben a hatása. Nagyon kevés elég belőle. Miután beszívódott nincs sem ragacsos érzés és nincs olyan fura filmréteg a kezemen. Viszont drágább mint amennyit normálisan egy kézkrémre szánnék, viszont én is 40% kuponnal vettem meg, így nem vészes.

The Body Shop Sheavajas Testápoló

The Body Shop Sheavajas Testápoló
2013. október 14.

Ez nagyon klasz testápoló, kellemes az illata és táplálóbb mint a többi TBS testápoló, kényelmes pumpás adagolóval egyszerűbb a használata. Ajánlani tudom mindenkinek.