HunFairy

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

wet n wild Photo Focus Eyeshadow Primer

wet n wild Photo Focus Eyeshadow Primer
2020. január 6.

Eredetileg a Milani féle primert szerettem volna, de nem találtam, aztán bármelyik másik márkáét is megvettem volna, szerencsére ez lett belőle. Elsőre nagyon szkeptikus voltam, olyan csúszós, szilikonos érzetet keltett a szemhéjamon és színtelenné vált. Aztán szokásomhoz híven elkészítettem a sminkem (semmi fixálás, az intenzív színeket szeretem) a nagyon-nagyon régi palettámmal, ami nem túl pigmentált meg porol (ép eszű ember már vett volna másikat) és vártam a csodát. 11 órányi munka és hétköznapi rohangálás után a sminkem ugyanúgy néz ki mint reggel. Zseniális ez a cucc. Normál esetben nap végére a szemhéjam kis ráncaiban ül meg a szemhéjpuderem maradványa a nap végére, és csak olaj csillog rajta.. (próbáltam alapozót, korrektort ugyanez az eredmény)

Aloe Pura Organic Aloe Vera Gel

Aloe Pura Organic Aloe Vera Gel
2019. december 1.

Nekem sokat segít bármilyen bőrirritáció esetén, a szunyogcsípéstől az égésig. Nagy mennyiségben használva húzódó érzés marad utána, ami azonnal elmúlik ha más hidratáló krémmel keverem. Nem egy rossz termék.
Használat előtt tesztelés ajánlott. Nálam nem okozott semmilyen reakciót de barátom bőre teljesen kipirosodott tőle.

Hourglass Ambient Lighting Powder

Hourglass Ambient Lighting Powder
2019. december 1.

Mindig is ki akartam próbálni az hourglass termékeket így mikor Franciaországban betévedtem egy sephoraba lecsaptam rá. Ugyanakkor kerestem a világ legészrevehetetlenebb highlighterét. Az üzletben csak ez az egy termék volt a márkától, teszter nem volt, de nem tudtam otthagyni. Nem bántam meg!
A hétköznapokon csak egy könnyű, matt púdert használok a "highlighter részeket" kihagyva, mert oda csak ezt használom. Nagyon tetszik a végeredmény, teljesen természetes a hatása.

Yves Rocher Kézápoló Krém Lótusz-Zsálya

Yves Rocher Kézápoló Krém Lótusz-Zsálya
2019. november 11.

Nagyon szeretem az illatát, engem a félig megérett málnára emlékeztet és ennyi amit ez a krém tud. Kb 2 óránként kell újra kennem hogy puha maradjon a kezem (hideg okozta kiszáradás), nem is vártam többet tőle mert aktív
hatóanyag (aminek haszna is van a térfogatnövelésen kívül) nincs sok benne..
Ajándékba kaptam, elkenem aztán vége.

Yves Rocher Vertige Longueur Szédítő Hosszúság Szempillaspirál

Yves Rocher Vertige Longueur Szédítő Hosszúság Szempillaspirál
2019. augusztus 16.

Ajándékba kaptam a vásárlásom mellé (már évek óta "nem vettem" spirált), azt teszi amit ígér. Hosszabbít, és a pici kefe tényleg eléri a kicsi pillákat is, ami tök jó.
De.. rengeteg festék marad a kefén, nem győzöm külön lehúzkodni a felesleget. Az én pilláim dúsítást is igényelnek, ezzel a spirállal ugyanolyan kevésnek látszanak, de hosszúak lesznek ez tény. Jelenleg egy másik spirál keféjére viszem át a festéket és azzal próbálok dúsítást is adni a hossz mellé.
Ez inkább az alsó szempillasorhoz való spirál.

Garnier Skinactive Hyaluron Shot Fresh-Mix Kendőmaszk

Garnier Skinactive Hyaluron Shot Fresh-Mix Kendőmaszk
2019. június 27.

Tetszik ahogy pukkan, szerintem a gyártó is csak az "élmény" miatt tervezett ilyen csomagolást, más egyéb funkcióját nem látom a dolognak. Könnyű használni, a maszk szépen rásimul az arcra, hűsítő érzés viselni. Nem sok reményem volt hozzá de szépen feltöltött. Rengeteg szérumot kapunk a csomagban, megpróbáltam újrahasznosítani, de valahogy nem tetszett a maszk állaga, ezért inkább egy pumpás flakonba öntöttem át a szérumot. Estenként tusolás után jól beáztatom az arcom vele, amíg fogat mosok beszívja, ekkor mégegy adagot felkenek, várok vele és az éjszaki krémemet viszem fel utána. Így is nagyon sokáig kitart..

Yves Rocher Sérum Végétal Éjszakai Krém

Yves Rocher Sérum Végétal Éjszakai Krém
2019. június 18.

Update: több mint egy hónap után sem tapasztaltam sem szembetűnő ragyogást sem kevesebb ráncot. Ettől függetlenül a bőröm szereti, szerintem fél áron megéri. Aki aktív összetevőket keres, annak ez a krém kevés lesz.

Keresgéltem az yves rocher krémek között és azért ezt választottam, mert ebben nem találtam sem alkoholt, sem szilikont. Csalódtam a márkában, de ez a krém nagyon bevált. Kb két hete használom minden nap. Az okosok szerint 4 hét kell, hogy el lehessen dönteni, működik-e vagy sem. Két hét után a ráncaim nem simultak, de a szemem alatti karikák enyhültek. Semmit nem változtattam az életmódomon, egyelőre csak a krém hatására tudok gondolni. Megelőlegeztem a csodaszer titulust :D

U.i.: a bőröm kezd átváltani zsírosból normálba

Yves Rocher Volume Elixir Szempillaspirál

Yves Rocher Volume Elixir Szempillaspirál
2019. június 18.

Update2: a göböket pár csepp vízzel fel lehet oldani és most hogy fogyóban van és kevesebb termék kerül a kefére egy álom vele dolgozni. Még mindig nem tudom potyogás nélkül építeni, de egy rétegben is jól mutat, amúgy sem szeretem a póklábakat.
Visszaadom a 4*-ot.
Teljesen árán biztos nem venném meg, még féláron is drágállom

Update: elmúlt a varázs, a sexy pulp jobb mint ez.. A termék csomósodik és a kefe vékonyabb végéhez tapadva apró göböket hagy a pillán.. Levontam egy csillagot.

Szépen hosszabbít, nem potyog, nem kenődik oda, ahova nem kéne, semmi póklábazás, de nem dúsít. Hatásában ugyanolyan mint a Sexy pulp ultra-volume. Természetes, szép.
4* mert nem dúsít.

Nature Box Avokádó Regeneráló Hajkrém

Nature Box Avokádó Regeneráló Hajkrém
2019. június 18.

Eddig a balea hidratáló hajápoló tejét használtam, miután elfogyott erre váltottam. Szimpatikusabbak az összetevői de csak egy szembetűnő különbséget vélek felfedezni köztük, az állagukat. Ez a krém testesebb, kevesebb is kell belőle és tartósabb hatást lehet vele elérni. Csak hajmosás után használom kvázi balzsam helyett, szárítás előtt és nagyon szépen működik. Amúgy hosszú, természetes szőke hajam van a szárazabbik fajtából :D

Catrice HD Liquid Radiance Alapozó

Catrice HD Liquid Radiance Alapozó
2019. június 16.

Ez egy nagyon folyékony, közepes fedésű alapozó természetes finissel (egyáltalán nem matt, "ragyogó" bőr hatás). Ecsettel magasabb fedést lehet elérni vele kevesebb mennyiség felhasználásával mint szivaccsal. A szivacs sokat felvesz belőle, így több termék fogy de természetesebb végeredményt ad. Ha alá hidratálok elég hamar kifényesedésik, de inkább ezt választom, mint a száraz foltokat.. púderrel nagyjából korrigálható. A hd coverage-el keverten használom. Zsíros bőrre nem ajánlom vagy ha szeretné valaki kipróbálni talán a téli időszakban könnyebben kezelhető a fényesedés.