Hunkarha

Regisztráció dátuma: 2018. június 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. június 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Baby Gyengéd Micellás Tisztító Gél

Nivea Baby Gyengéd Micellás Tisztító Gél
2019. január 21.

Nem volt a drogériában a szokásos tusfürdője a lányomnak, ezért kipróbáltuk ezt. Rossz döntés volt. Az állaga nyúlós ragacsos, nagyon erős az illata, de szerencsére nem tartós. Borzasztóan kiszárította a bőrét testszerte. Most azon dolgozunk, hogy visszahidratáljuk újra finom puhává. Gondoltam majd én elhasználom kézmosásra, de az én bőröm is kiszáradt, kirepedezett tőle. Teljesen rossz számunkra, semmire nem tudjuk elhasználni.

Lactacyd Oxygen Fresh Intim Mosakodó

Lactacyd Oxygen Fresh Intim Mosakodó
2019. január 9.

Sűrű, géles állagú, kellemes illatú. Az állaga miatt tényleg nehezen jön ki a flakonból, de megoldható. A frissítő érzést nyilván inkább a mentol okozza, mint a hangzatos oxigén buborékok. Számomra nem zavaró ez a bizsergető érzés, de megértem ha valakinek igen.

Labello Med Repair Ajakápoló SPF15

Labello Med Repair Ajakápoló SPF15
2019. január 9.

Akciósan jutottam hozzá, elhittem amit a csomagoláson ígértek. Próbálgattam, hátha csak idő kell neki, de sajnos nem vált be. Vastag réteget von az ajkakra, azonnal nyugtatja a kiszáradáskor jelentkező égő érzést, de ezen felül nem segít a puhításban, hidratálásban. Talán arra jó lesz, hogy a hidegben a szél ne fújja ki a számat. De biztosan nem venném újra.

Safeguard Citrom Illatú Antibakteriális Folyékony Szappan

Safeguard Citrom Illatú Antibakteriális Folyékony Szappan
2018. június 2.

Gyermekkoromban gyakran használta a szappanjait a család. Nem volt kapható amit használni szoktunk, gondoltam megveszem ezt, biztos most is jó. Óriási csalódás. Olyan rettenetesen büdös, hogy azt leírni nem lehet. Mintha picit benzines utóillata maradna a bőrön. Ki fogom dobni.