Hunnor25

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 18.
Bőrprobléma: -

Omorovicza Oxygen Booster

Omorovicza Oxygen Booster
2019. január 20.

Nem is tudom, szerintem o nalam egy ilyen impluzvasarlas eredmenye lehetett, mert nem igazan vagytam ra, de valahogy megis "bekuszott" a kis Omorovicza taskaba hazafele. :) :D Leirasnak megfeleloen hasznaltam, aztan egy-ket Omorovicza video megtekintese utan elkezdtem az Omoressence-szel keverni es azzal felvinni. Hat hogy is mondjam,nem nagyon vettem eszre kulonbseget akkor amikor hasznaltam,es akkor amikor nem. Irto gyorsan elfogyott,kb. 2 honap,(csak hozzavetolegesen a Gold Eye lift es a Blue Diamond szemkrem is 15 ml, es meg mindig boven van bennuk pedig hasznalom minden nap) es ezalatt a 2 honap alatt nem vettem eszre jelentos valtozast a boromon. Csomagolasa hozza az elvarhato Omorovicza luxus szinvonalat, szep furdoszoba-haloszoba kiegeszito.

Omorovicza Kasmír Arctisztító

Omorovicza Kasmír Arctisztító
2019. január 20.

Nekem o egy csalodas volt. A habzo lemoso utan kerestem egy olyan arctisztitot ami nem szaritja ki a borom, de megis megtisztitja az arcom. Nekem abszolut nem habzott picit sem, es hat arctisztitas utan meg volt dolgom a "maradek" letisztitasaval. Probaltam Clarisonic-kal egyutt lemosni, sajnos igy sem jutottam tobbre. Konkretan a Clarisonic lerepitette ezt a lemosot az arcomrol. Plusz pont hogy tenyleg nem szarit es tenyleg jo erzes az arcon kenegetni, viszont a dolgat nalam nem tette... annak ellenere sem,hogy nem vagyok ennek a maszkolt hatasu /instagram sminkeknek a megszallotja. Erzekeny borueknek egyebkent biztos nagyon jo valasztas.

Omorovicza Kék Gyémánt Szuper Krém

Omorovicza Kék Gyémánt Szuper Krém
2019. január 20.

O az a krem amire eveken keresztul vartam,hogy ratalaljak. Ejszakai, es nappali kremkent is tokeletesen megallja a helyet. Eleinte nappali kremkent hasznaltam, szuperul hidratal, es ami nalam plusz pont (mert vegre elhagyhattam a primereket amikkel nem igazan voltam/vagyok kibekulve) hogy nagyon jo sminkalapnak bizonyul. Viszont nappali kremkent van egy negativuma,megpedig hogy nincs benne fenyvedo (javitsatok ki ha tevedek). Igy lett belole az en kis borapolasi rutinomban ejszakai krem. A Tundoklo Arcolajjal szoktam keverni, aztan mehet is nyakra es arcborre. Gyorsan beszivja a borom annak ellenere hogy nincsen kulonosebben szaraz borom. Reggelre szep, kisimult es hidratalt arcborrel ebredek. Anti Aging szereperol nem tudok nagyon tapasztalatot megfogalmazni igy 30 alatt, igazabol megelozes celjabol vasarlok Anti Age termekeket. De ahogyan a kozmetikusok fogalmaznak, ha mar megjelentek a rancok azon csak a plasztikai sebeszek segithethetnek. :) Az ara nyilvan tularazott, ezert vonnek le 1 csillagot, de amennyire szeretem ezt a kremet es ameddig teljesit marad az 5 csillag. :)

Clarins Wonder Perfect Szempillaspirál

Clarins Wonder Perfect Szempillaspirál
2018. szeptember 22.

Miutan megvartam,hogy kihulljon az utolso muszempillam is, gondoltam beruhazok egy jo szempillaspiralra. Az uzletben az eladonak valoszinuleg foggalma sem volt,hogy mit tud ez a szempiillaspiral. Ket kriteriumom volt : ne maszatolodjon es konnyen le lehessen mosni. Bologatott az elado,hogy persze a vasarlok nagyon elegedettek ezzel a kis spirallal. Na mar most ez a spiral baromira maszatolodik (pedig eleg gyakorlott sminkes vagyok) ,nehezen szarad,ahogy becsukom a szemem felkenodik a szemhejamra... Mire pedig estenkent sikerul lemosnom (azt a pici maradekot ami nem hullot le a szemem ala....) eleg rendesen kivorosodik a szemem a dorzsolestol. Hozzateszem a sminklemosom olajos bazisu es eddig nem volt neki problema lemosni a korabbi vizallo szempillaspiralt. Kap ket csillagot mert a szine szep melyfekete, es mert szepen megemeli a pillakar. De osszessegeben nem valoszinu,hogy ujravasarolom.

Biotherm Skin Oxygen Wonder Mud Mask Detoxikáló és Tisztító Maszk

Biotherm Skin Oxygen Wonder Mud Mask Detoxikáló és Tisztító Maszk
2018. január 9.

Nekem total kiszaritotta a boromet,alig vartam hogy elteljen az a 3 perc. Porusokkal semmit nem kezdetett,pedig ezt is igeri.

Omorovicza Perfecting Lip Balm

Omorovicza Perfecting Lip Balm
2018. január 9.

A pulton «holy grail»-. Egesz telen szaraz ajkakkal tengettem a napjainat,aztan ratalaltam erre a csodara. Este szepen felkenem,es reggelre vegre hidratalt (es nem cserepes) szajjal ebredek. Az eukaliptusz olaj egy par percig tudja irritalni a kiszaradt ajkakat,de ez elviselheto fajdalom a hatasaert cserebe.:)

Dr. Hauschka Rózsa Tusfürdő

Dr. Hauschka Rózsa Tusfürdő
2017. november 26.
(!)

En is ados vagyok egy velemennyel. 😊Eleg szaraz a borom,nem nagyon tapasztaltam extra hidratalast a tusfurdo reszerol,viszont nem is szaritott szerencsere.Az illataval viszont ki lehetne kergetni a vilagbol,akarhanyszor hasznaltam,valahogy mindig arra a korszakra emlekeztetett amikor tizenevesen a buszmegalloban alltam a nyugdijas nenikekkel...:D Az incije viszont szep,nagymamam is meg van elegedve vele,ugyhogy kap 3 csillagot.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2017. szeptember 23.

Itt valoszinuleg en leszek a "mumus",altalaban a highend termekeket reszesitem elonyben...De nem igy volt az egyik hazalatogatasom alkalmaval.Gondoltam beszerzek egy-ket darabot a The Ordinarytol miutan ennyi jot hallottam rola..de nekem ez a kence egyaltalan nem hasznalt. Semmit. De tenyleg. Probalkoztam vele 2-3 hetig,de semmit nem valtoztatott a borkepemen. Azt az egy csillagot is azert adom,mert penztarcabarat.

Omorovicza Arany Éjszakai Cseppek

Omorovicza Arany Éjszakai Cseppek
2017. szeptember 2.

Nemreg ruhaztam be erre a kis csodaszerre. Nincsenek hala a jo egnek latvanyos rancaim ,leginkabb az arany borhelyreallito hatass miatt vettem meg. Fiatalkori akne,nyomkodas,hegek,nem kell ragoznom,legtobb notarsam tisztaban van vele sajna. A hatasarol annyit,hogy a parom (ferfiak ugye eleg ritkan veszik eszre az ilyen valtozasokat😄) nem nagyon latja a kulonbseget a natur es a kisminkelt arcom kozott. Hurra-hurra. :)) Szepen hidratal,kisimit. Persze van a marka korul egy kis hype ,ami engem is magaval rantott ,de nem bantam meg. Imadom. Imadom,hogy magyar,hogy sikeres,hogy hatasos,hogy szep az incije .:)

Omorovicza Tisztító Hab

Omorovicza Tisztító Hab
2017. szeptember 2.

Hasznalat utan nem csip,nem huz,nem szarit. Reggelente szoktam hasznalni,az esti kiados nehez kremek miatt reggelre kiul az arcomra egy reteg "zsir,olaj",tokeletesen megtisztitja a borom. Az egyetlen negativuma talan az ara,de emiatt nem vennek el tole egy csillagot. :)