HunnyBunny

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Alverde Baba Törlőkendő Bio Sheavajjal és Bio Kamillakivonattal

Alverde Baba Törlőkendő Bio Sheavajjal és Bio Kamillakivonattal
2014. április 2.

Ő most az aktuális új kedvencem törlőkendők terén! Nagyon finom, különleges illata van, nem szárít, nem csíp, megfelelően tisztít, ugyanis kellően át van itatva nedvességgel, ahogy kell! Sok esetben szinte száraz a törlőkendő, mikor kihúzom a csomagból... Ez szuper! És a csomagolás is igényes, designos :)

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2014. április 2.

Szerencsére mindig van itthon, ekcémára, bőrgyulladásra ugyan nekem nem segített, viszont pattanásra szenzációs! Hálistennek ritkán vannak pattanásaim, de ha van, akkor az egy nagy, gyulladt, fájó, kinyomhatatlan, a homlokomon. Tudom jól, hogy a legjobb, ha nem piszkálom, de ki bírja azt ki... rákerestem milyen tippeket írnak ilyen esetre, sudocrem! Oké, próbáljuk ki. Éjszakára kentem rá a pattanásra, reggelre látványosan lohasztott a gyulladáson és a fájdalom is enyhült. Ha nem próbálom ki, továbbra is szenvednék, szépen helyrehozta. Le lehet redukálni vele a szenvedés időtartamát egy hétről 1-2 napra! Ilyen szempontból 5 csillagos.

Balea Med 2in1 Testápoló 15% Ureával (régi)

Balea Med 2in1 Testápoló 15% Ureával (régi)
2014. április 2.

Egy kedves ismerősöm ajánlotta, neki nagyon száraz a bőre és csak ez használ. Meg is vásároltam, nekem ugyan nincs extra száraz bőröm, a lábszáram hajlamosabb rá csak és kis mértékben az arcbőröm, viszont bőrgyulladással küzdök évek óta, ami leginkább az arcomon jelenik meg csúnya foltokkal (szerencsére egyre ritkábban). Legutóbb a lehető legjobbkor jött elő, mikor a hétvégét nem itthon töltöttem és a gyógykenőcsömet sem vittem magammal, mivel nem számítottam rá, hogy szükség lesz rá. Egy Neutrogena testápoló mentett meg, viszont tudni kell a bőrgyulladásról, hogy ha le is húzódik és javul, a helye nagyon száraz marad, hidratálni kell, persze nem mindegy mivel. Jókor vettem meg a Balea Urea-t, tökéletes rá! 1-2 nap után elmúlt az extra szárazság az érintett területen, most már nyoma sincs a foltnak és nagyon puha a bőröm. Utánaolvastam, az urea bőrgyulladásra is alkalmas, tehát mindenkinek csak ajánlani tudom, aki hajlamos rá! El lehet kerülni vele a szteroidos orvosi kenőcsöket, ami hatalmas segítség és megnyugvás. Ráadásul az illata is finom! Akik panaszkodtak rá nem igazán értem, szerintem ilyen testápolóknak ne legyen műanyag gyümölcsös vagy parfümös illata... Abszolút ötös ez a termék!

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion
2014. április 2.

Kijelenthetem, hogy csodakrém! Még a télen vásároltam a barátomnak kicsi 75 ml-es kiszerelést, ráadásul szuper áron (325 Ft), kézkrém gyanánt, mivel nagyon kiszárad a hidegtől és a széltől a kézfeje. Első használat után látványos volt a javulás, 1-2 nap után helyrehozta a kirepedt sebes bőrét. De ami a pláne benne, ennek a testápolónak köszönhetem, hogy nem kellett szteroidot kenni az arcomra erős bőrgyulladásra! Hétvégén nagyon csúnyán előjött egy nagyobb foltban BB krémtől !!! (sajnos nem bírja az ilyesmiket az arcbőröm), épp a barátomnál töltöttem pár napot, nem számítottam rá, hogy bedurran az arcom, így nem volt nálam a gyógykenőcs. Valamit viszont muszáj voltam rákenni, gondoltam egye fene, ettől rosszabb már nem lehet, legalább hidratálom Neutrogenaval, az volt kéznél. Nem vártam csodát, ilyen esetben sajnos semmi más nem segít csak az orvos által felírt szteroidos kenőcs. Este kentem be vele az érintett területet, reggel még csúnya volt, kentem rá délelőtt is, délutánra abszolút javulni látszott, nem akartam elhinni. Másnapra pedig teljesen visszahúzódott a száraz, égő, vörös, duzzadt folt! Ilyet még soha semmi nem produkált, pedig próbáltam már néhány kencét, amikről ódákat zengtek, mind hiába. Nekem ez most óriási boldogság és megkönnyebbülés, megnőtt a bizalmam a Neutrogena termékekkel kapcsolatban, hiszen valóban hatásos és segít. Imádom!

Balea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej

Balea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej
2014. április 1.

Most használtam először, de azt hiszem a továbbiakban sem változna jó irányba, ugyanis hatása egyenlő a nullával! Konkrétan mintha csak vízzel zuhanyoztam volna, abszolút nem érzem a hidratáló hatását és, hogy selymessé varázsolná a bőröm, de még csak azt sem, hogy tisztítana. Az illata pedig, ami alapvetően hasonlít a Nivea-ra, tusolás után azonnal elillan. Csalódás, még szerencse, hogy nem a drágább Nivea-t vásároltam meg, arról is ugyanezt a véleményt olvasom/hallom mindenhol.

Franck Provost Color Expert Sampon

Franck Provost Color Expert Sampon
2014. március 16.

Azta! De jó, hogy most szembejött ez a termék, szinte már el is felejtettem! Használtam pár éve és imádtam! Szuper illata van és igazán hatásos, könnyen fésülhető, selymes haj az eredmény (sampon + balzsam). Egy ideje nem látom nálunk a Müllerben, pedig újravenném!

L'Oreal Préférence Les Blondissimes Hajfesték

L'Oreal Préférence Les Blondissimes Hajfesték
2014. március 16.

Nehezen találok rá szavakat, felháborító amit produkált ez a hajfesték! Szintén az Extreme Platinumról van szó, anyukám választotta magának, szeretett volna egész világos szőke NEM SÁRGA hajat, az egyébként hamvas szőke árnyalatú hajából. Csábító csomagolás és ígéret a dobozon, még magával a doboz tartalmával sem volt probléma, abszolút igényes és minőségi, a festék állaga is rendben volt, kifejezetten illatos is volt, nem szúrós hajfestékszag. A végeredmény: csibesárga, de talán attól erősebb és rikítóbb sárga szín, főleg a töveknél ugye, roncsolt, károsodott, letört hajszálak és végek. Hiába volt ezelőtt is festett szőke a haja, egészséges és ápolt volt, most pedig... :( Esküszöm elszorul a szívem, ha ránézek! Kezdhetjük helyrehozni, először is a színt, aztán a haja állapotát. Nagyon sajnálom szegényt, hogy így járt. Ráadásul ennyi pénzért, hiszen nem egy olcsó termék! (az ő hosszú hajára 2 doboz is kellett) Azt hiszem egyértelmű, hogy senkinek sem ajánlom.

Head & Shoulders Classic Clean Sampon

Head & Shoulders Classic Clean Sampon
2014. március 13.

A lehető legjobb sampon! Nőből vagyok, szeretem váltogatni és kipróbálni a hajápolási termékeket, de be kell látnom, hogy ez a legjobb és maradok nála. Nem mondanám, hogy kifejezetten korpásodó lenne a fejbőröm és a hajam, de a hajlam megvan rá. Ezt akkor tapasztalom, mikor egyéb samponokkal mosok hajat, van amitől viszket és kiszárad a fejbőröm. A Head n Shouldersben még sosem kellett csalódnom, kellemes az illata is, remekül habzik és működik, nem zsírosít! Barátomnak egy Garnier sampon csúnyán kikezdte a fejbőrét, ellepte a haját a korpa. Második, de talán már az első Head n Shouldersel való hajmosáskor sem volt nyoma a korpának. Ezentúl ő sem nyúl másik samponhoz :)

Fabulon Tini Tonik

Fabulon Tini Tonik
2014. március 13.

Nekem bevált. Főleg a homlokomra használom, ott vagyok hajlamosabb kipattogni néha, és működik rá! Az illata is jó, nem marja ki a szemem, mikor áttörlöm vele a bőröm. Árban is szuper és a csomagolással sincs semmi probléma, szeretem!

Olay Essentials Arctisztító és Kondícionáló Tej

Olay Essentials Arctisztító és Kondícionáló Tej
2014. március 13.

A kedvenc arctisztítótejem! Én ugyan ritkán sminkelek komolyabban, alapozót is nagyon ritkán használok, nem is szeretem, szóval csak reggeli és esti arctisztításra használom, nem sminkeltávolításra. Erre a funkcióra szuper, az illata is isteni! Az én bőröm sajnos hajlamos bőrgyulladásra, ami ősszel/télen piros foltokkal jelenik meg az arcomon (hálistennek egyre ritkábban), de ez nem hogy kihozná őket, még tompítja is és csillapítja, ellenben a neves Bioderma Atoderm termékekkel, amitől még inkább elhatalmasodott a bőrömön a gyulladás és az irritáció! Az illata is külön irritáló számomra... de ez az Olay, isteni minden téren! A használata után nagyon puha tőle az arcbőröm és kellemes, tiszta érzést hagy maga után.