hunyadidori

Regisztráció dátuma: 2016. december 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. december 9.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2016. december 16.

Az illata isteni, igazából ez a fő ok, amiért használom... ezenkívül segít, hogy ne álljon szét szénakazal szerűen a hajam vége, de nagyjából ennyi.
Én a frissen vágott hajamra kezdtem el használni, remélve, hogy így majd nem kezd el újból töredezni a vége - hozzáteszem, hogy nem vasalom a hajam vagy bármi ilyesmi -, de nem így lett. Ugyanannyira törik most is, mint a használata előtt, nem vettem észre különösebb változást.
Ettől függetlenül szeretem, mert érzem, hogy azért valamivel puhább lesz tőle a hajam és őszintén szólva már tényleg az illata is megéri az árát!

Astor Perfect Stay Zselés Szemhéjtus

Astor Perfect Stay Zselés Szemhéjtus
2016. december 15.

Sajnálom, hogy nem olvastam el az itteni hozzászólásokat, mielőtt megvettem...mert úgy érzem kár volt!
Ez az első gél állagú tusom, de nem hiszem, hogy ilyennek kellene lennie egy igazán jó tusnak.
Az Essence-es tusecsettel használom (és nem hiszem, hogy azzal van a baj), nem igazán lehet vele vékony vonalat húzni, ezzel még ki is békülnék, viszont a vastag vonal sem egybefüggő fekete, túl hígnak érzem az állagát is. Viszont elég tartós volt, nem mászkált el miután megszáradt, úgyhogy nem adom fel, hátha én nem szoktam még hozzá...addig marad a 3 csillag.

Gliss Kur Total Repair Sampon

Gliss Kur Total Repair Sampon
2016. december 15.

Jelenleg ő a kedvenc samponom!
Nem zsírosít, nagyon jó az illata és viszonylag lassan is fogy. Egyértelműen újravevős!

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon
2016. december 15.

Szeretem a Gliss Kur samponokat, de ő nem lett a kedvencem... Először az iszonyat száraz hajamon használtam, egy darabig segített is, helyrerakta. Viszont onnantól, hogy újra normál állapotú lett a hajam, nagyon elkezdte zsírosítani és már a szárítás után is olyan volt, mintha nem öblítettem volna ki rendesen. Azóta hébe-hóba használom, amíg el nem fogy, ha egy kis extra regenerálás kell a hajamnak, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2016. december 15.

Ez volt az első száraz samponom, szerettem, jó volt az illata is, tényleg ki lehetett vele tolni még 2 napig a hajmosást. Viszont az én vöröses-barnás hajamon a második használat után látszott a fehérség, így összességében 4 *-ot adok neki.

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette
2016. december 15.

Fehér bőrhöz kiváló kontúrozásra, kellően pigmentált, szép színe van, nem porzik. Nagyon lassan fogy, megéri az árát!

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. december 15.

Alapvetően jó terméknek tartom, tényleg jó a fedése, jól eltakarja a pirosságot és meglepő módon az iszonyat fehér bőrömtől sem üt el a színe. Viszont hajlamos kiemelni a száraz részeket és olyankor egyáltalán nincs természetes hatása. Mióta használom a Catrice HD Liquid Coverage alapozóját már ritkábban nyúlok ehhez a korrektorhoz, mert az is bőven elég.

Avon True Colour Blush - Pirosító

Avon True Colour Blush - Pirosító
2016. december 15.

Már vagy két éve használom és még mindig megvan több mint a fele, pedig nem is használok más pirosítót. Nagyon pigmentált, kevés is elég belőle, nem porzik és szép az árnyalata is (russet). Az egyetlen hibája, hogy a hozzá tartozó kis "ecset" használhatatlan, ezért kap 4 csillagot, de egyébként jó kis termék!

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs
2016. december 15.

A 340-es Berry Bradshaw árnyalat van meg és nagyon szeretem, gyönyörű színe van! A fehér bőrömhöz és vöröses hajamhoz szerintem nagyon jól tud mutatni. Nagyon krémes az állaga és szépen kopik. Szerintem a tartósságával sincs baj, én mindig használok hozzá/alá szájkontúr ceruzát is.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2016. december 15.

Használom már egy ideje és szeretem is. Nem ragadnak össze a pilláim, szép hosszúnak látszanak tőle a használat után, viszont sokszor kevés terméket lehet csak vele felvinni egyszerre, több soron át kell vele menni a pillákon mire rendesen megfesti őket. Összességében nincs vele semmi gond, de azért nem tökéletes, volt már jobb spirálom is, így 4 *-ot kap tőlem.