Husiii

Regisztráció dátuma: 2012. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Balea Professional Tonerde Shampoo

Balea Professional Tonerde Shampoo
2019. január 9.

A havi kedvencek bejegyzésbe láttam meg, és úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Ahogy tudtam, be is szereztem és már használom egy ideje, hogy véleményt tudjak róla írni. Nos nem igazán teljesít jól, el fogom használni, tetszik az illata, de hajammal nem művel csodát, sőt van olyan,hogy 2 napra úgy néz ki a hajam,mint aki legalább 4-5 napja nem mosott hajat. Lehet, hogy az a sapkás időszaknak is köszönhető, nem tudom. Nem fogom újravásárolni.

Fabulon Tini Tonik

Fabulon Tini Tonik
2014. június 8.

Már egy ideje használom és nagyon szeretem. Kellemesen hűsít, jól tisztít és az illata is kellemes. Ha elfogy újraveszem.

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél

Rival De Loop Szappanmentes Arclemosó Gél
2014. április 10.

Már egy jó ideje megvan és nagyon szeretem. Talán tavaly novemberbe vettem és napi használat mellett most értem a végére. Nem kell belőle sok, a vízálló sminket is nagyon szépen lehozza bár akkor én kétszer is megmostam vele az arcom. Használat utána néha nekem is húzódott tőle a bőröm, de utána használtam arckrémet. Biztos, hogy újra fogom venni, általában 700 ft szokott lenni, egész baráti az ára. A következő arclemosóm ugyan ettől a márkától a gyümölcsös változata. Majd írok arról is véleményt!:)

Avon Ideal Luminous Kiemelő Púder

Avon Ideal Luminous Kiemelő Púder
2014. február 23.

Hát ez valami eszméletlen szép felkenve. Tegnap kaptam meg és egyből ki is próbáltam az új avonos pirosítóecsettel. Nagyon üde lesz tőle az arcom. Ahhoz képest, hogy ez egy highlighter szerintem jobban megállja a helyét mint pirosító. Azt hiszem most ez a kedvenc.:)

Remington Pro Ionic 2000 Hajszárító

Remington Pro Ionic 2000 Hajszárító
2013. november 17.

Én a napokban csaptam le rá kemény 3150 Ft-ért a Rossmannba. 7000-ről volt leárazva 3500-re mert kiárusították és még volt egy -10%.os kupon is,így teljesen megérte. Előtte egy Philips 1400W-os hajszárítóm volt amivel legalább 20 perc vlt a hajszárítás, de ezzel a kis csodával 7 perc, direkt mértem.:) A hajszárító olyan komolyan néz ki, mint amit a profi fodrászok is használnak. A diffúzort még nem használtam, de majd kipróbálom. Nagyon elégedett vagyok és szerencsés is, mert az utolsó darabot hoztam el.

Paris Hilton Heiress

Paris Hilton Heiress
2013. október 19.

Nagyon kellemes kis parfüm én inkább kora ősszel és télen használom, bár lehet sokan nem gondolják egy téli illatnak. Rajtam elég tartósan bizonyul. 100 ml egy életre is elég, de ha idő előtt elfogyna biztos, hogy újravásárolnám.:)

Bvlgari BLV Notte

Bvlgari BLV Notte
2013. október 19.

Egyszerűen imádom! Nekem ez a téli illatom. Nagyon sokáig lehet érezni ruhán illetve bőrön is. Már megvan egy ideje, elég egy pumpálás és egész nap illatozunk tőle. 10* :P

Rival de Loop Hydro Szemkörnyék Ápoló Roll-on

Rival de Loop Hydro Szemkörnyék Ápoló Roll-on
2013. október 16.

Tetszik a golyós megoldás, az én bőrömet is szokta csípni, de akkor elkezdem legyezni magam és úgy elviselhető. Ha keveset alszok elsősorban csak akkor használom.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2013. október 16.

A 10-es Soft Beige árnyalatú van meg. Jó kis termék, fedése közepes, igaz nálam nem sok mindent kell hogy fedjen. Fixálással sokáig ott marad ahol kell. Meleg szívvel ajánlom. (:

Garnier Színezett Golyós Szemkörnyékápoló Koffeinnel 2 in 1

Garnier Színezett Golyós Szemkörnyékápoló Koffeinnel 2 in 1
2013. október 16.

Én akkor vettem amikor le volt árazva a DM-be féláron. A normál bőrre valót vettem meg, fiatal vagyok még, de néha karikásak szoktak lenni a szemeim, de akkor ez nagyon jól jön, valamint még akkor ha túlalszom magam és reggelre bedagad a szemem akkor nagyon szépen lehúzza a duzzanatot és emellett jól hűsít a kis golyónak köszönhetően. Minden nap használom, és már megvan az utánpótlás is ha elfogy ez, azt is akciósan vettem.:)