hvcs

Regisztráció dátuma: 2014. december 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. december 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

FarmaVita HD Life Style Wave Defining Fluid

FarmaVita HD Life Style Wave Defining Fluid
2020. október 19.

Nagyon szeretem. Benéztem a boltban, összekevertem valami 1600 forintos jószággal, a valóságban meg mondjuk 2600 volt, ettől jó mérges lettem és holtbiztos voltam benne, hogy nem venném újra. Aztán elkezdtem használgatni, és most már nem gondolom ezt. Tényleg nagyon szépen kiemeli a hullámokat, amik varázslatos módon kikefélés után is visszarendeződnek hullámosabbá. Olyan állagú, mint egy hajzselé, le is kell a maradékot mosni a kezemről, de aztán száradás után már mintha ott se lenne. Lassan fogy, így azért látok rá esélyt, hogy újravegyem, ha majd valaha elfogy.

HappySkin Bock&Mask Kékszőlőmagolajos Arcmaszk

HappySkin Bock&Mask Kékszőlőmagolajos Arcmaszk
2020. május 25.

Eleinte kifutottam a világból a koszos szürke színétől meg a fura zsíros olajszagától. Persze ezek a hévízi iszaptól meg a szőlőmagolajtól vannak. Tök jó minőségű termmék amúgy, tényleg nagyon jól hidratál, puhít, ár-érték aránnyal elégedett vagyok. És persze luxy érzés :-D és legalább olyan jól lehet vele ijesztgetni a gyerekeket, mint a vérvörös aha-bha TO maszkkal. Új kedvenc, újravevős!

L'Oreal Paris Stylista Hajformázó Wax Rövid Hajra #Shorthair

L'Oreal Paris Stylista Hajformázó Wax Rövid Hajra #Shorthair
2020. május 23.

Az én közepes szálú rövid hajamat éppen csak tartja egy kicsit. El fogom használni, de újra azért nem venném. Mondjuk az illata nem erőszakos, és tényleg nagyon könnyű a textúrája.

(Vastag szálú rövid hajra nem biztos, hogy valaha valamit fognak gyártani, ha csak nem férfiaknak, a vastag szálúak ugyanis a legritkábban hordanak rövid hajat, általában a pixiknek vastag hajon nincs olyan szép formája, még az én közepes szálvastagságú hajam is csak a régi szőktés levágása végett lett rövid)

HappySkin Bock&Red Wine Kékszőlőmagolajos Színezett Volumennövelő Ajakápoló

HappySkin Bock&Red Wine Kékszőlőmagolajos Színezett Volumennövelő Ajakápoló
2020. március 24.

Jó minőségű és gyönyörű (nagyon visszafogott áttetsző borvörös) színe van. És én is úgy látom, mintha teltebbé tenné az ajkakat! A bizsergető érzés megvan nekem is - gondolom, megdobja a vérkeringést, ez teszi a telt ajkat.

The Ordinary "Buffet" + Copper Peptides 1%

The Ordinary "Buffet" + Copper Peptides 1%
2020. március 1.

Hihetetlenül tömény. Én felesben hígítom egy könnyű hialuronos szérummal, így képes felvenni a bőröm (így persze kevésbé költséges is). Általában azért marad utána vékony réteg, óvatosan kell adagolni, hogy lehessen aztán sminkelni rá. De összességében elég sokat javult a bőrképem, amióta beépítettem a rutinba, így a 4 csillagot mindenképp megérdemli.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2020. március 1.

Tökre az az érzésem van, hogy ez nem szérum, hanem szérum-esszencia, akkor lenne tökéletes, ha higítanám valami könnyebb textúrájú hialuronos folyadékban. Tényleg mikroszkopikus adag kell belőle - sőt, ha negyed cseppnél többet kenek a kis sötét karikáimra, szinte törvényszerűen a szemembe megy és csíp. De tényleg úgy tünteti el a táskákat és halványítja a sötét karikáimat, mint még semmi (és igen, nekem is kell mellette másik hidratáló, és nekem is le kell mosnom reggel az odaszáradt maradékot). És a nagy-nagyon kicsi adagolás miatt tényleg örökké fog tartani.

Wilkinson Hydro Silk Borotva

Wilkinson Hydro Silk Borotva
2020. február 15.

2020. feb. Visszajöttem felpontozni. Így bő fél év után már abszolút érzem, hogy ég és föld a különbség közte és az eldobhatós gagyik között. Sosem a legolcsóbb eldobhatós gagyit vettem, hanem valami felsőbb kategóriásat, de azok sem versenyeznek vele.

2019. aug. Jó hát nem rossz... persze én egész felnőtt életemben a jobb minőségű eldobhatósokat használtam, így nagyon megszoktam őket, s nem érzem h ez tényleg annyival jobb lenne. Persze váltani akartam, h legalább 1 picivel kevesebb műanyagszemetet termeljek... annak meg pont jó.

Kicsit talán kevesebb borotválkozókrémet használok hozzá.

De ha valaki ír megjegyzést, h neki ez melyik borotválkozókrémmel működik a legjobban, azt megköszönöm!

Balea Professional Collagen Power Hajelixír

Balea Professional Collagen Power Hajelixír
2020. február 15.

Szuper cucc, fillérekért. A szívem szakadt meg, hogy megszűnt a nem kiöblítendő "selymes olaj a krémben", de azt hiszem, ebben a termékben megtaláltam a tökéletes helyettesítő termékét, harmad árért.

Benne hagyós, kifésülhetőséget segítő balzsamként használom, azonnal hat, száradás után is nagyon kellemes - csodaszer.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Krém

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Krém
2020. február 1.

2019 szept. Törölközőszáraz hajra kenve kicsit fura, eleinte ragacsos és kicsit sprőd érzetet kelt. Száradás, kefélés után viszont tök jó. Kicsit tényleg lesimítja az összevissza álló rövidebb és töredezett hajakat, szép tartást csinál. Valószínűleg tényleg annyit tud, hogy összeragasztja a hajvégeket egy jó adag szilikonnal :-D de sebaj, ha tényleg tovább kihúzom vele vágás nélkül, megfelel. Csodaszernek azért akkor sem mondanám - 4 csillag.

2020 január, update: nem, egyszerűen nem tud többet, mit bármelyik olcsó szilikonos hajvégösszeragasztó. Csak 3szor annyiba került. A nevében ígért vágyálmot ("no haircut cream") pedig egyszerűen nem tartja be!

Azelique Age Refining Activated Charcoal & Clay Mask

Azelique Age Refining Activated Charcoal & Clay Mask
2020. február 1.

Nem kevés időt hagytam magamnak a kence értékelésére, nem véletlenül.

Ar arcbőröm egy elefánté (hálistennek szebb színe van azért), a magas koncentrációjú retinolos termékeket és a 30%-os AHÁt nem csak tűri, de egyenesen imádja. Gyakorlatilag nem tapasztaltam még terméket, ami képes lenne érzékelhetoen irritálni az arcomat.

De aztán megrendeltem ezt a cuccot, és gyakorlatilag a felkenés pillanatában égetett szénné. Sikítva mostam le magamról, órákig piros maradtam így is. Fizikai és kémiai hámlasztó egyben - magabiztosan vágtam bele, de jóságos tervezőm, ez a cucc méregerős. És ennek fényében úristen de védhetetlenül rohadt drágának is tűnt!

De akkor mit kezdjek a maradékkal???! Egy ilyen tapasztalat után nem dobhatok fel egy krémet jó érzéssel a km piactérre.

Nos, elkezdtem testradírnak használni. Elsősorban a hámlós ujjaimra és a vastag talpbőrömre. És ott nem csíp. (A folyamat egészen vicces: bekenem a lábam, műanyag zacsit húzok rá, arra a zoknit, és adok neki 15 percet. Ugyanez kézzel, gumikesztyűvel :-D) Mehet persze hátra is, könyökre, de azzal még ennél is ritkábban bajlódok... És működik. Simának és ápoltnak érzem magam tőle.

Az a szép, hogy az eredeti mélységes megbánás után most azon gondolkodom, hogy talán újraveszem, ha elfogy. Hiszen vaskos teshámlasztókén nem fogy olyan vészesen gyorsan, és tudja azt a kőkemény agresszív hámlasztást, aminek az igaziból elefántbőrű testrészemre szüksége van... és így, hogy csak alkalmanként, kis-közepes tételben használom, nem is fogy olyan gyorsan. Így már nem is tűnik olyan drágának.

Na így kapja meg a 4 csillagot - arcápolóként szigorúan 1 csillagos lenne!