hvikcsu

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Even Skin Tone Alapozó SPF25

Catrice Even Skin Tone Alapozó SPF25
2016. április 11.

UPDATE: Nagyon szerettem volna szeretni, tényleg próbáltam újabb és újabb utolsó esélyeket adni neki, de sajnos leszerepelt. :( Olyan szinten csúnya eredményt érek el vele, hogy jobban járnék, ha nem lenne rajtam semmi. A másik meg, hogy valószínűleg ettől eszméletlenül pattanásos lett a bőröm az utóbbi időben (kb. mióta használom, azóta küzdök megint a pattikkal). :( Nagyon szomorú vagyok miatta, vésztartaléknak elteszem, de másra nem lesz jó. :(

Még csak pár alkalommal használtam, de eddig tetszik. Kicsit furcsa az állaga, elég tömény, de benedvesített sminkszivaccsal tökéletesen eldolgozható. A színe nagyon passzol a téli bőrszínemhez, szép a finishe is és elég tartós, szóval egyenlőre tetszik. Kíváncsi vagyok, hogy hosszú távon hogy fog működni. :)

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával
2016. február 25.

Nem szeretem lepontozni a termékeket, de ez valami borzalom. :( Szárít, csíp és ami a legrosszabb, hogy nem szedi le a sminket. Komolyan nem értem, hogy hogy sikerül olyan lemosót csinálni, ami nem szedi le a sminket. :D Még ezt a 600 ft-ot se éri meg. :(

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo (régi)

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo (régi)
2016. február 15.

A hajam borzalmas lett tőle, ezért ecsetmosásra használom. :D Arra tökéletesen megfelel. :)

Balea Frozen Breeze Tusfürdő

Balea Frozen Breeze Tusfürdő
2016. február 15.

Eszméletlen az illata és nem bántja a bőrömet. :)

Freedom Makeup Pro Pirosító Paletta

Freedom Makeup Pro Pirosító Paletta
2016. február 15.

Nekem is a képen látható barackos árnyalatban van meg, még a másik árnyalatot is szeretném. Nagyon szép pirosítókat és highlightereket kapunk hihetetlenül olcsón. Szépen pigmentáltak, de nem kell tartanunk a bohócpofitól. :D Mióta megvan, a többi pirosítómat elő se veszem, mert bármilyen hangulatban vagyok, bármilyen sminket csinálok, találok hozzá illőt. :) Szerintem ennyi pénzért ajándék. :)

Alverde Mineral Púder

Alverde Mineral Púder
2016. február 15.

Nagyon szépen mattít és természetes hatás érhető el vele. Én az elterjedt "baking" módszerhez is szoktam használni és gyönyörű eredményt lehet vele elérni. :) Kb. október óta használom minden nap és még most is több, mint a fele megvan, szóval nagyon megéri beszerezni. Kicsit poroz, de ez nekem nem zavaró, kárpótol miatta a termék tökéletessége. :) Sose gondoltam volna, hogy az én diszkógömb fejemre fogok tökéletes púdert találni. :D

NYX Round Ajakrúzs

NYX Round Ajakrúzs
2016. február 15.

Imádom ezeket a rúzsokat, karácsonyra kaptam ajándékba 2 árnyalatot és tényleg hibátlanok. Krémesek, nem szárítanak, elég sokáig fenn maradnak, és a színeik egyszerűen tökéletesek.

Lee Stafford Poker Straight Flat Iron Protection Shine Mist

Lee Stafford Poker Straight Flat Iron Protection Shine Mist
2016. február 15.

Ma teszteltem először és úristen. Hát ez a cucc valamit nagyon jól csinál. :D Esőben, átázott kapucnival se göndörödött be, nem lett "frizzy" a hajam, szépen csillog, puha, nem ragad, nem lett zsíros hatású, szóval egyenlőre szinte tökéletes. Az illata sajnos borzasztóan rossz, legalábbis nekem nem jön be, ilyen idősnéni-parfüm illata van. :D -1 csillag az INCI elején lévő alkoholért. :(

Essence Ajakkontúr Ceruza

Essence Ajakkontúr Ceruza
2015. december 13.

Nemrég sikerült beszereznem belőle 2 darabot a Rossmannba 240 forintért. Egyelőre nagyon jól teszi a dolgát. :) A 06-os Satin mauve és a 08-as Red blush árnyalatban van meg, mivel a 2 állandó-kedvenc rúzsaim hasonló árnyalatúak. :) Tényleg nem mozdul el a helyéről a rúzs és szépen lehet vele kontúrozni az ajkakat. Könnyű használni és szép az eredmény.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2015. december 13.

Az eddigi legjobb szemkörnyékre használt korrektorom. :) Tökéletes az állaga, nagyon jól eldolgozható, az árnyalat is tökéletes a kreolosabb bőrömhöz, nem ül bele a "ráncocskákba", szóval tényleg nagyon jó. :) Szemhéjalapként is szoktam használni és nagyon jó.