HViolet

Regisztráció dátuma: 2018. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Clinique Chubby Stick Intense

Clinique Chubby Stick Intense
2018. július 4.

Praktikus forma, viszonylag tartós szín. Nem szárít. 01-es árnyalatot vettem. Egy szépen színezett ajakápoló, nem feltűnő, kellemes színárnyalattal.

Natics Detox BHA Arclemosó

Natics Detox BHA Arclemosó
2018. július 4.

Kis mintát rendeltem első próbának belőle, szerencsére. Sajnos az én érzékeny arcomat irritálta, bökő érzést keltett és pár pattanás is kijött tőle. Elajándékoztam.
Viszont a cég munkatársai nagyon kedvesek és segítőkészek, ezért adok még 1 csillagot.

Gigi Cosmetic Laboratories Ester C Hidratáló Krém SPF20

Gigi Cosmetic Laboratories Ester C Hidratáló Krém SPF20
2018. július 4.

Rettentő nehezen találtok hidratáló krémet az arcomra, mert vagy kipattog, vagy viszket, vagy valami biztosan lesz vele. De ezt a krémet lassan 1,5 éve használom és nagyon szeretem. Száraz és kényes bőrre nekem nagyon bevált. Abszolút nem zsíros, beszívódik és nincs a bőrön utána kellemetlen réteg. Tudom ajánlani.

Philips Satinelle Prestige BRE650/00 Epilátor

Philips Satinelle Prestige BRE650/00 Epilátor
2018. július 4.

Nem szeretem ezt a szettet. Letépi és nem kitépi a szőrt. Inkább használom a kb. 10 éves vezetékes másik márkájú gépemet. Aki váltáson gondolkozik, annak javaslom, hogy csakis vezetékes epilátort vegyen. Az akkumulátoros epilátorok egyszerűen nem tudják ugyanazt a teljesítményt. El is tettem a fiók mélyére, így a tartozékokat sem használom.

Plantur 39 Koffeines Hajszesz

Plantur 39 Koffeines Hajszesz
2018. július 4.

Mostanában kicsit jobban hullik a hajam, meg 1-2 helyen örülnék, ha megindulnának a babahajak, így megvettem ezt a hajszeszt. Hatásáról nem tudok sokat nyilatkozni, mert naponta egyszerűen képtelenség használni, az én hajamat olyan mértékben zsírosította. Heti 2 hajmosás előtti napokon bekenem, de nem vettem észre újabb babahajakat, vagy kevesebb hullást.

Yves Saint Laurent Rouge Volupte Rúzs

Yves Saint Laurent Rouge Volupte Rúzs
2018. július 4.

Teljesen mértékben egyetértek az előttem szólóval: az illata nagyon kellemes gyümölcsös, az állaga lágy ás ápoló, de valóban nem túl tartós. 09 - Nude in Private színárnyalatot vettem. Nem feltűnő és nem túl erős szín. Kicsit szájfényes hatású. Hát igen, a csomagolás az utánozhatatlan. Nagyon extra és gyönyörű.

Lancôme Matte Shaker

Lancôme Matte Shaker
2018. július 4.

Beige Vintage árnyalatban vettem. Nagyon szeretem ezt a rázós technikát és az érdekes, de jól használható applikátor fejet. Tartós, szép szín, de nem az a "töredezős" matt. Ezt kifejezetten szeretem benne. Nem vettem észre, hogy kiszárítaná a számat.

Barnängen Sensitive Testápoló

Barnängen Sensitive Testápoló
2018. július 4.

Többet vártam egy sensitive testápolótól. Ideig-óráig tényleg hidratál, de valahogy mégsem erre számítottam. Az adagolása praktikus. Kicsit túl folyós az állaga nekem. Az illata finom, viszont sok benne az illatanyag, így egy kissé tolakodó érzékeny orrúaknak.

Barnängen Nutritive Tusfürdő

Barnängen Nutritive Tusfürdő
2018. július 4.

Nem a kedvenc tusfürdőm. Az állaga túl krémes, az illata megunható. Kicsit mintha szárítaná is a bőrt.

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő

Fa Görög Joghurt-Mandula Krémtusfürdő
2018. július 4.

Az illata fantasztikus, állaga krémes. Az összetevők nem a legszebbek, de nem irritál és nem szárítja a bőrömet.