Hygi

Regisztráció dátuma: 2015. október 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Lovely Rose Szilárd Sampon

Balea Lovely Rose Szilárd Sampon
2020. május 25.

Nagyon szerettem volna szeretni. Az esti hajmosás után már másnap reggelre zsírosodott a halántékomnál. Ilyet előtte egyik termék sem produkált.
Az egy csillagot az illatára és a csomagolása miatt kapja meg.

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2020. április 11.

Még csak három napja használom ezt a kis krémet és hihetetlenül jól bevált! A hámló (!) arcbőrömmel szinte pillanatok alatt csodát tett. Az illata kellemes, ára verhetetlen. Újra fogom vásárolni.

Ben & Anna Provence Natúr Deo Stift

Ben & Anna Provence Natúr Deo Stift
2020. április 10.

Ezelőtt csak egyetlen egy dezodor vált be nekem, mely műanyag csomagolású, állatkísérletes márkától származik. Ha megjelent egy vegán, mindenmentes termék, azonnal kipróbáltam, de egyik sem volt ilyen megbízható mint ez. Számomra minden szempontból tökéletes ez a dezodor. Az árát pedig megéri, még így is.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. június 11.

Nagyon sok alapozót próbáltam már ki az évek alatt. Eddig egyik sem vált be igazán az én gyorsan zsírosodó arcbőrömre.
Na de ez! Tökéletesen tartja magát egész nap. Ha 3x ennyibe kerülne még akkor is megérné az árát.

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta
2019. június 11.

Csodaszép természetes színeket tartalmazó paletta. Minden alakomra kiváló szemsminket lehet vele elkészíteni, a hozzá járó ecset is teljesen jól használható.
Tartóssága 5*

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2019. június 11.

Ezelőtt sose szerettem a testápoló termékeket használni a felvitel utáni ragacsos érzet miatt, sajnos ez még is látszódott a bőrömön. Viszont rátaláltam erre a testvajra, milyen jól is jártam!
Az illata tökéletes és hamar beszívódik.

s.Oliver Soulmate for Women

s.Oliver Soulmate for Women
2019. június 11.

Akciósan szereztem be ezt a kis kellemes, tavaszias, nőies parfümöt. A drogériás felhozatal között viszszonylag tartós illat. A 7000 forintot kicsit én is sokallom érte.

Avon Incandessence Parfüm

Avon Incandessence Parfüm
2019. június 11.

Nagyon kellemes kis parfüm, sajnos hamar elillan az illata. Nem tipikusan tiniknek való illat, ez inkább a felnőtt korosztalyhoz illik jobban. A hétköznapokra teljesen megfelel.

Alverde Beauty&Fruity Arctisztító Hab

Alverde Beauty&Fruity Arctisztító Hab
2019. június 11.

A termék hozza amit ígér. Egy smink eltávolító kefével használom, szépen leszedi a maradék sminket és a szennyeződést is.
Illata nagyon kellemes almás.

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2019. június 11.

Ár érték arányban kiváló, felülmúlja az árát. Felvitel után azonnal érezni a hatását, viszont nem tart túl sokáig a mattító hatása.
A bőrt megfelelően hidratálja, hamar beszívódik. Az illata kellemesen almás.