hzsvitamin

Regisztráció dátuma: 2018. április 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. április 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Cantu Curl Activator Cream

Cantu Curl Activator Cream
2020. december 3.

Most először nem használtam mióta CG termékeket használok, és egyenesebb, kevésbé definiált a hajam, mint mikor használom, úgyhogy ez elég bizonyíték. Brutálisan sűrű, krémes és masszív, úgyhogy hacsak nem 4-es tipusú és veszedelmesen száraz a hajad, akkor csinnyán vele! Ha meg nem száraz a hajad, csak definiáltabb fürtöket szeretnél, akkor felejtsd el és válassz egy lájtosabb kencét a sörényedre mert ez egy lórúgás hajápoló mértékben! A krém szót nagyon komolyan érdemes venni, és lélekben a klasszik kék fémtégelyes Niveához hasonlítgatva elképzelni az állagát.

Nekem bejött, de rá kell érezni a haszánlatára, az biztos. Ebben a termékben nem zavar a Cantu illat, ami egy tömény pina colada illatfelhő, és a többi termékben sok tud lenni, ez elbírja, talán a krémes háttér illatt miatt. Egy dolgot nem értek, hogy egy ilyen sűrű terméket miért kell flakonba tenni...úgyhogy emiatt ötös alá.

Colab Dry Shampoo Paradise

Colab Dry Shampoo Paradise
2020. november 24.

Nem űberjó, de jó. Elmegy. Viszont tapasztalatom szerint csak akkor működik, ha tényleg zsíros a haj, ha nem annyira zsíros, csak egy kis frissítést szeretne az ember, akkor csak ront a helyzeten és zsírosnak fog tőle kinézni a haj. Na jó sokszor írtam le a zsíros szót. Csak az illata miatt nem választok másik fajta szárazsampont, de akinek nincs különösebb kötődése ehhez az illathoz, az vegyen másikat! Biztos van jobb.

La Mer The Revitalizing Hydrating Serum

La Mer The Revitalizing Hydrating Serum
2020. november 24.

Azt írja a leírás, hogy egy cseppel újraéleszti a bőrt. Sajnos tényleg, sajnos, mert nincs rá pénzem, pedig nagyon újraéleszti.

La Mer The Treatment Lotion

La Mer The Treatment Lotion
2020. november 24.

Hát az van hogy ez tudja, amit tudni lehet. Ha " rám szakadna az OTP" ahogy anyukám szokta mondani, akkor én ezt rendszeresen vásárolnám. Este krém alá bepattintom a lehető legvékonyabb rétegben (5ml van belőle, be kell osztani) és reggel így is csodás a bőröm. El tudom képzelni, hogy ha mellé még a többi termékem is La Mer lenne...

La Mer The Moisturizing Soft Cream

La Mer The Moisturizing Soft Cream
2020. november 24.

Hát az van hogy ez tudja, amit tudni lehet. Ha " rám szakadna az OTP" ahogy anyukám szokta mondani, akkor én ezt rendszeresen vásárolnám. De így a kis 10ml-s tégelyemet kuporgatom különleges alkalmakra. Így is jó.

OGX Biotin & Collagen Conditioner

OGX Biotin & Collagen Conditioner
2020. november 24.

Nos kezdem azzal, hogy nem az én hajtípusomra van ez a kis cucci, de csak ez volt kapható a müllerben, és megőrültem már valami szulfát mentesért. Úgyhogy megvettem. Úgyhogy megpróbálom ennek fényében viszonylag objektíven értékelni.

Szárít. De ha nincs száraz hajad és inkább az a probléma, aminek a megoldására van a termék, akkor simán lehet, hogy akár csodaszer. Vállát felhúzó, kezét oldalra kitevő "nem tudom" emotikont érdemes ide mentálisan bevizualizálni.

Illata egész jó. Lila, emiatt az agyam állandóan arra asszociál hogy szőke hajra való terméket használok, nem tudok ettől elvonatkoztatni :)

OGX Argan Oil Of Morocco Shampoo

OGX Argan Oil Of Morocco Shampoo
2020. november 24.

Hmmm a durva az, hogy mennyire népszerű annak ellenére, hogy mennyire gagyi. Az illata...egy teljesen alap sampon illat, már a kilencvenes években is ilyen illata volt a samponoknak, nem értem a megőrülést az illatáért.

Száraz hajra felejtős, kicsit nehezít, de a táplálás és hidratálás szavak kimaradtak a termék szótárából. Olyan kis puha lett tőle a hajam, de nem táplált és semmi esetre sem lett egészséges kinézetű.

És ezen a ponton járunk a "semmi nem történt a hajammal" -nál. Hacsak ennyi lenne amit tud/nem tud.

De! Viszket, mitöbb csiklandós tőle a fejbőröm. Nem viszket, csiklandoz amíg meg nem mosom valami mással. És korpás is, de nem száraz korpás, hanem olyan málós, puha korpás. Emiatt összességében koszos haj érzetem volt tőle, hiába nem nézett ki annak, bizony olyan érzés volt. És túl puha! Pffuj.

Kallos Hair Pro-Tox Sampon

Kallos Hair Pro-Tox Sampon
2020. november 22.

A száraz haj legalább nyolcvan méteres körzetében kerülje ezt a sampont. A termékleírás ezen része "mélyen táplálja és hidratálja a hajat" full kamu, Egy zsíros-normál haj el tudom képzelni, hogy tudja értékelni ezt a sampont, mert a fehérje meglesz, a kollagén meglesz, a fényesség meglesz.

A száraz haj fusson amerre lát! Mégegyszer mondom, riadó! Messze kerülje, ha kedves önnek a haja viaszrétege!

Illata, hát sokkal jobb mint vártam ennyi pénzért...olyan fodrász sampon illat.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2020. november 22.

Nem igazán értem ezt a terméket. Azt írja hajmosás után 5 percig kell fenn hagyni, mint egy hajmaszkot, de úgy nekem semmi hatása...vagy leginkább csak szárít, mert hidratáló összetevő nincs benne, ez egy fehérje bomba. Ami oké, de akkor feltételezném, hogy pl egy rendes hajpakolás lenne, hajmosás előtt x ideig, ki meddig akarja fennhagyós, amennyi időd van pakolsz vele aztán lemosod. De azt meg azért nem látom vállalhatónak mert szilikonok vannak benne, aminek csak akkor van értelme, ha ez a hajápolási rutin utolsó lépése, hogy azok jól bezárják a nedvességet. Egy pakolásba nem kell szilikon, mert akkor amit utána teszel a hajadra, nem fog beszívódni. Tehát nem értem a terméket.

Lehet hogy roncsolt hajra kinyílt kutikulákkal (aka magas porózitású) jól működhet az utasítások szerint, mert beszívja a haj belőle amit akar, de én csak fehérjepakolásnak vettem a fehérje éhes hajamra. A nullával egyenlő a hatása...sőt, szerintem tényleg szárít. Száraz hajra nem megoldás az biztos, met a szilikonok miatt ezután nem lehet leave-in-t tenni, mert nem fog beszívódni.

Még próbálkozom vele úgy mint hajmosás előtti pakolás, és akkor a sampon hátha lemossa a szilikonokat utána, és remélhetőleg a fehérje meg bennmarad...de akkor sem értem ezt a cuccot.

Van aki próbálta leave-in-nek?

Aurelia Miracle Cleanser

Aurelia Miracle Cleanser
2019. január 4.

Nagyon nagyon jó. Ajándékba kaptam, eddig nem is tudtam, hogy mennyibe kerül, de mostmár értem, hogy milyen minőségi cuccot kenek magamra és hogy miért ámulok minden használat után, hogy milyen boldog a bőröm. És az én bőröm igen érzékeny.