i.napcsi

Regisztráció dátuma: 2011. április 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2011. április 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. március 5.

Csak ajánlani tudom,olcsó alternatíva a méregdrága dermo kozmetikumokra,jól hidratál de nappal is használható nem fénylős kinézetű,tapintású,nyugtató érzetet ad!!!

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2021. március 4.

Az első benyomásaim!!:-szeplős,fényérzékeny foltosodásra hajlamos bőröm van amire nem használhatok akármit,számomra a legfontosabb hogy semmi irritatív ne legyen benne, magas UVAval rendelkezzen és utálom a szilikont is!Szóval így nézve ez maga a tökéletesség,kellemes hidratálókrém állaga van,száraz bőrre ez eleve szuper,egyeltalán nem csíp,nem irritál napi többszöri felkenés után sem,a szemem körül meg sem érzem pedig ez a leggyengébb pontom!maga a fényvédő keverék mint mindegyik van egy kis tükröződő fénye de ez tök normális!Nagyon meg vagyok elégedve most 3 napja folyamatos használat és kerti munka mellett,úgy tűnik hogy a hatása megegyezik a URIAGE 100 as fényvédőjével,ami ugyan ez a tipusú hipoallergén,extrém UVAs!Ha ez így bevállik akkor az ára,az állaga,a mérete és a minősége miatt 100 pont!!Majd ha beüt az extra meleg akkor kiderül mennyivel több a tudása,akkor jelentkezem de már most kértem jelzést az ujjabb szállítmányra,azonnal veszek 2 dbot!!Az alattam írónak ma 3 szor kentem be magam vastagon és semmilyen módon nem jön le,nem a fényvédő a gond valami amit aláhasználsz azzal nem kompatibilis,én elötte egy atópiás Eucerin krémmel kenem be magam vastagon és arra kenek két réteget arc,szem,nyak és teljesen egyenletes a bőrömön estig,nem kukacosodik,nem pereg le!!

Kallos 14in1 Keratin Hajápoló Spay

Kallos 14in1 Keratin Hajápoló Spay
2021. március 3.

Baromi jó száraz gubancolódós hajra,segíti a kifésülést,véd a szárítástól és érezhetően jobb és szebb lesz a haj!!

Uriage Bariésun Illatmentes Spray SPF50+

Uriage Bariésun Illatmentes Spray SPF50+
2021. február 28.

Tengerparti nyaraláshoz évek óta csak ezt használom,még soha nem volt vele gondom:arcra is kenhető nem komedogén,de utcára nem ezt használom a fejemre hanem a 100 as hipoallergén verziót,a szeplős fényérzékeny arcomra!

Eucerin Atopicontrol Balzsam

Eucerin Atopicontrol Balzsam
2021. február 25.

Sajnálom hogy nem mertem megvenni hamarabb mert ez a legjobb atópiás krém!Nem zsíros de tartalmas,esténként dupla adagot is felviszek arcra,nyakra és testre is használom,nyugtató,lehúzta a gyulladást is az arcomon,a hidratáló hatása tartós, a szemem körül is imádja,reggel csak vízzel mosok arcot és akkor is hidratált a bőröm,szóval,nem csak addig tart míg sok hasonló krém ,van egy enyhe savanykás természetes illata de nekem ez tökéletes!Végre egy Szilikon-parafin-alkohol és illatmentes krém,ja és nem komedogén de azért arcra csak normál száraz bőrre ajánlom,és nem fénylik-egyszóval nagyon ki van találva és meg vagyok elégedve!!!

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2021. február 20.

ha ajánlhatok valamit,én nem magában használom mert ugyan a krém tapintásra testes de annyira nem hidratál mert nem az a legföbb dolga.Én alá kenek egy atópiás krémet,vagy valami szimpla hidratálót és arra kenem rá,vagy az érzékeny részre vagy az egész arcomra!!

Balea Med Ultra Sensitive Urea Arcmaszk

Balea Med Ultra Sensitive Urea Arcmaszk
2021. február 18.

Ez nekem amolyan nem értem kategória,a panthenolos fátyolmaszk nagyon jó de ez egy kis ureás krém,pont érzékeny volt a bőröm és kifejezetten csípte , utána is rossz érzés volt,száraz vagy durvább bőrre lehet hogy jó de személyszerint nem érzem a pluszt ami miatt újravenném!!Illetve kevert problémás bőrre akik nem szeretnek este krémezni arra jó lehet,nekem nem vált be!

Lush Karma

Lush Karma
2021. február 8.

Számomra nagy illat rajongóként nem létezik nagyobb büntetés mint ez a szó szerint borzalom,amit egy dilettáns hobbi vegyész készített,az egyetlen előnye a tartóssága és itt ki is merült az egész,ennél még a régi orosz kölnik is kifinomultabbak voltak!!

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2021. január 29.

az első ilyen dermo szájápoló ami bejött!Tény ez nem az a klasszikus viaszos ami órákig a szádon marad,viszont a panthenolnak köszönhetően nagyon jó nyugtató és hidratáló ha a szád pl.sebes vagy herpesz után,téli hideg van vagy kireped akkor ezt jobb verziónak tartom mint egy sima mezei parafinos-viaszos verziót,nem tudok belekötni szerintem hozza amit ígér!!!

Bepanthen Kenőcs

Bepanthen Kenőcs
2021. január 17.

nagyon szeretem,extra száraz részekre,szájra,esténként kézre is pluszban,és esténként a szemem köré is teszem extra hidratálás miatt!!!