ida.dosa

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Neobio Volumen Sampon

Neobio Volumen Sampon
2018. május 30.

Nagyon sajnálom, de nem vált be, kétszer annyi sampon 2x annyi idő vele hajat mosni. Alig habzik, nem érzem, hogy tiszta lett a hajam, hiába a szép összetevők :( Azért is kár, mert egyéb krémjeivel amiket használok meg vagyok elégedve. Ezért nem egy csillag.

Batiste Light&Breezy Fresh Szárazsampon

Batiste Light&Breezy Fresh Szárazsampon
2018. május 30.

Most tollat kellett ragadnom, mert nagyon mérges lettem erre a termékre. A rózsaszínű változattal viszonylag meg voltam elégedve, de ez olyan erővel fúj , hogy használhatatlan.Gyakorlatilag lefújja a fejemet a nyakamról :D El kell szaladni előle, na de így hasznavehetetlen. Az egész fürdőszobát befújja a hajra alig jut. Ezért az árért nem ezt várnám. Lehet, hogy csak egy rossz szériát fogtam ki, de többet nem veszem meg.....Csak a másik miatt nem adok egy csillagot, de az sem egy csoda.

Forcapil Kapszula

Forcapil Kapszula
2017. október 15.

Csináltam egy összehasonlítást és a Biotint minden más vitaminnál B7-nek nevezik. -merthogy az is.
(esetleg még H-nak szokták). A B8 vitamin ugyanis a kolin. Akkor most mi van a Forcapilban ?
Amúgy nekem régen használt, de miért nem javítják már ki végre az összetevőit.......

Balea Nosestrips Mit Aktivkohle

Balea Nosestrips Mit Aktivkohle
2017. október 3.

Bőrradír és gőzölés után egy sima papírragasztó is kiszedné a szennyeződést a tágult pórusokból :) Ezt
a terméket önmagában szeretnénk használni, de semmire sem jó. Ha nem elég vizes az orr akkor nem ragad,
ha túl vizes akkor kiereszti a fekete színt ami a kézről csak kefével jön le és az arcról is nehezen.
Nem ragadt fel rendesen még úgy sem, hogy sokáig rányomtam az orromra. Igy nem csoda, hogy nem is szed ki semmit
Kidobott pénz !

Neogranormon Piros Családi Kenőcs

Neogranormon Piros Családi Kenőcs
2017. szeptember 17.

Sebek gyorsabb gyógyulását ígérték vele. A hámosodást sem gyorsította. Nálam annyira nem vált be, hogy ezek után még a kéket sem veszem meg többé, pedig az jobb volt.
Kidobott pénz. Kegyelem kettes, de csak a kék miatt :D

Kamill Intensiv+ Kézkrém

Kamill Intensiv+ Kézkrém
2017. április 22.

Hát nem vagyunk egyformák :) Van akinek tetszett ennek a krémnek a szaga. Mert ez már nem illat, olyannyira,
hogy számomra teljességgel használhatatlan -annyira büdös. Lehet, hogy tavaly még illatos volt és egy év alatt megbüdösödött ?
Nem veszem meg soha többet :( Mivel csak egyszer használtam még nem vettem észre jótékony hatását sem, pedig intenzív koncentrátum,
de ezt csak a szagán vettem észre sajnos

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster
2015. június 9.

Kb a felét elhasználtam, de szinte semmi eredményt nem hozott. Azt hiszem fel sem szívódik rendesen, mert a reggeli arcmosásnál még érzem ott ahova kentem. A szép és praktikus kiszerelése miatt csak egy pontot vonok le, de én em veszem újra.
Update: megcáfolom sajátmagam, mert azt hiszem újra fogom venni. Mikor nem használtam sokkal jobban látszott a nevetőráncom. Tehát mégis használ!!! Lehet, hogy hozzájárul az is, hogy enyhén nedves bőrre kenem fel.
Update: Újból adnék neki 5 csillagot, mert egy hegpirosodást is szépen csillapított. A "cicamica" :) hámserkentők használata erre nem volt elég.

Neobio Feszesítő Szemránckrém Bio Argánolajjal és Hialuronsavval

Neobio Feszesítő Szemránckrém Bio Argánolajjal és Hialuronsavval
2015. április 8.

Amióta többféle szemránckrémet kipróbáltam,de mindegyiktől kipettyesedtem nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a krémre. Nagyon sokáig elég reggel és este is használom. Én a feszesítése miatt vettem és arra bevált. Már megvettem az új tubust is, de még mindig fejhető a régi :D Állaga kellemes, hamar beszívódik, jól hidratál és sminkelni is lehet rá.
Remélem folyamatosan kapható és nem változtatnak az összetevőkön. Eddig 5 csillag.

Alverde Szemránckrém Szemvidítófű- és Körömvirág-kivonattal

Alverde Szemránckrém Szemvidítófű- és Körömvirág-kivonattal
2015. január 31.

Többször próbálkoztam ezzel a krémmel, míg végül rájöttem, hogy ez okozza használat után egy-két órával a szemem alatt megjelenő piros kis dudoros pettyeket. Valószínűleg a méhviasz tartalmára vagyok allergiás. De nem bánom, mert amúgy sem tetszett nagyon a túl sürü állaga miatt. Egy szemránckrémnek sokkal lágyabbnak és könnyebb felszívódásúnak illene lennie.

Balea Vital 5in1 Szemkörnyékápoló (régi)

Balea Vital 5in1 Szemkörnyékápoló (régi)
2014. január 11.

Nem rossz, de kicsit lehetne zsírosabb, mert ez inkább vizes hatású. Nagyon vigyázni kell az adagolásnál, mert a flakon anyaga túl kemény és hajlamos egyszerre sok krémet kiengedni, ha nem vigyázunk. Én a fenekét odaütögetem valamihez, hogy a krém ne a nyílásnál tobzódjon :) Enyhén szinezett is, de ez inkább jó, csak nem tüntették fel a dobozon.